02.06 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Halek, Dziura, Hanc, Szymański
Skład: Hutyra, Pastuszek, Schroeder, Pastuszek, Kadyło, Motyka, Wójcik, Strzelczyk, Kubik, Szczepański
9' Jarosław Wójcik
11' Mirosław Motyka
19' Marcin Pastuszek
26' Mirosław Motyka
29' Piotr Strzelczyk
Zawodnik meczu: Mirosław Motyka (Bez wątpienia najlepszy zawodnik na placu gry, motor napędowy swojej drużyny, zanotował dwie bramki oraz miał udział przy jednym trzeciej bramce. Na wyróżnienie zasługuje również Jarosław Wójcik.)

To będzie bardzo zacięty mecz. Drużyna Dariusza Pastuszka zajmuje wysoką pozycję w lidze  i do pierwszego Skleptechu traci cztery punkty. Diabły wciąż mają szanse na wywalczenie promocji do Superligi. Ich rywale drużyna Zbyszka Krowickiego są na przeciwległym krańcu tabeli, na przedostatniej pozycji. Najlepszy strzelec Diabłów, Bartłomiej Matyja w pojedynkę strzelił w tym sezonie tyle samo goli co cały Auto Truck razem wzięty. Niespodzianek w tym sezonie już we Wrocbalu jednak nie brakowało. Czy Auto - Truck pokusi się o sprawienie kolejnej?

2' Zamieszanie w polu karnym Auto-Truck, Motyka zagrywa do Pastuszka a Marcin uderza zbyt lekko i stojący między słupkami Adrian Dziura nogami wybija piłkę.
4' Auto Truck uzupełnia skład, na boisku pojawia się spóźniony Krzysztof Hanc.
6' Błąd golkipera Diabłów, Szczepański nie zdołał schwytać futbolówki i pod naciskiem rywali popełnia błąd, na szczęści drużyny dowodzonej przez Darka Pastuszka jest tylko rzut rożny.
7' Indywidualna akcja Wójcika, zbiegł do środka pola i oddał mocny strzał na bramkę, piłka poszybowala minimalnie nad poprzeczką.
8' Udany przechwyt Pieńkowskiego, zagrywa do Borysewicza, Filip bez namysłu oddaje strzał prawie z połowy boiska, golkiper Diabłów pewnie chwyta futbolówkę.
9' 1:0 - Jarosław Wójcik był tam gdzie powienien być napastnik, wykorzystał podanie z głębi pola i bez najmniejszych problemów znalazł sposób na Adriana Dziurę.
10' Motyka strzela zza pola karnego, piłka przeleciała obok słupka.
11' 2:0 - Rozklepana defensywa rywali, Motyka trafia tuż przy słupku.
13' Wójcik strzela zza pola karengo, dziura z problemami ale łapie futbolówkę.
15' Auto - Truck w opałach, Diabły całkowicie zdominowały rywali.
17' Oj !!! Niedokładne podanie do Dziury, o mały włos Adrian nie wpakowałby piłki do własnej bramki, Diabły rozpoczną od rzutu rożnego.
19' 3:0 - Trójkowa akcja Diabłów, Motyka do Wójcika a ten wykłada do pustaka Marcinowi Pastuszkowi.
22' Dziura kapitalnie broni uderzenie z narożnika pola karnego Hutyry.
24' Wójcik wpada w pole karne i przegrywa pojedynek z bramkarzem.
26' 4:0 - Motyka w swoim stylu, przymierzył z narożnika pola karnego w długi róg.
29' Za faul żółtą kartką został ukarany Piotr Strzelczyk.
30' Rzut wolny dla Auto-Truck, Hanc uderza z dystansu, Szczepański z problemami chwyta futbolówkę.
32' Motyka zagrywa do Wójcika, Jarek trafia w boczną siatką.
35' Samolubne zachowanie Motyki, próbował strzelać na bramkę zamiast szukać kolegów w bocznych strefach.
37' Szczepański pewni broni, próbował go zaskoczyć Hanc.
39' Jeszcze jedna okazja przed Diabłów zmarnowana przez Wójcika.

Zasłużone zwycięstwo Diabłów, ekipa Pastuszka była dziś mocna i to ona przez 40 minut dyktowała warunki. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu jest na tyle cenne że umacnia ich w czołówce pierwszej ligi. Auto-Truck jeżeli nie chce grać w drugiej lidze musi zacząć punktować, ich kolejnym rywalem będą FC Pivosze, Diabły w szlagierowym meczu podejmą Skleptech.