24.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Jakiel, Rasel, Kahlert, Mikoś, Cempel, Kokociński, Kokociński, Kuśmierz, Węcławski, Przestalski
Skład: Łapeta, Kubiszyn, Gosk, Biernacki, Banaś, Zajączkowski, Cały, Byczkowski, Grześków, Sobczyk
25' Damian Kokociński
34' Robert Jakiel
3' Dariusz Kubiszyn
Zawodnik meczu: Dariusz Kubiszyn (Autor złotego gola, starał się dziś jak mało kto, szarpał za dwóch, walczył i motywował swoich kolegów do ostrej walki o trzy punkty. )

Remis w ostatnim meczu przeciwko White Stars może podziałać motywująco na Skleptech, który tak czy siak lideruje w tabeli pierwszej ligi i robi wszystko w kierunku awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Do tego potrzebna jest również wygrana z bijącą się o utrzymanie Ogrodomanią. Zespół Roberta Jakiela ostatnio po czterech, przegranych meczach z rzędu, w końcu się przełamał i ograł pewnie - 5:1 - White Panthers. "Pantery" to jednak nie "Elektryczni", którzy nie tylko posiadają najbardziej szczelną defensywę, ale również jedną z najskuteczniejszych ofensyw. Tutaj każdy inny wynik niż zwycięstwo Dariusza Kubiszyna i spółki będzie traktowany jako nielada sensacja. Czy kibice zgromadzeni przy Sarbinowskiej będą takowej świadkami? Czy raczej team Bartosza Goska pokaże górnolotne aspiracje i zrobi kolejny krok w kierunku złotego pucharu i awansu?

2' Kubiszyn nieprzepisowo powstrzywany przed polem karnym, mamy rzut rożny dla ekipy Skleptech, Kubiszyn uderza i trafia w słupek.
3' GOL! 1:0 - Po dośrodkowaniu  Byczkowsiego z bocznego sektora boiska bramkę z głowy zdobywa Darek Kubiszyn.
4' Na posterunku jest Banaś, przerwał groźną akcję rywali.
5' Biernacki z impetem wpada w pole karne, uderza na bramkę, piłkę odbija przed siebie Rasel, dobitka Kubiszyna została zablokowana przez obrońcę.
7' Przechwyt Biernackiego, Piotrek pobiegł z piłką kilka metrów i oddał bardzo niecelny strzał.
9' Łapeta strzela z dystansu, bramkarz odbija futbolówkę, dobitka Grześkowa jest również niecelna, tylko słupek !
11' Mocny strzał z dystansu Więcławskiego, piłka poszybowała nad poprzeczką !
12' Drugi raz Więcławski, tym razem rykoszet i było bardzo blisko wyrównania, tylko rzut rożny.
14' Łapeta próbuje z dystansu, piłka trafia tylko w boczną siatkę.
16' Banaś staje na wysokości zadania, pewnie broni uderzenie napastnika rywali.
18' Okazja na zdobycie bramki przed Kubiszynem spaliła na panewce, nie trafił w światło bramki
22' Groźnie Łapeta z dystansu, strzał został zablokowany.
24' Nierozważny atak Damiana Kokocińskiego na nogi Zajączkowskiego, zasłużona żółta kartka.
26' Banaś pewnie broni uderzenie Kuśmierza.
28' Kolejny raz Banaś, tym razem obronił strzał Kokocińskiego.
29' Uderzenie z dystansu Biernackiego, piłka przeleciała obok słupka.
32' Skleptech w opałach, na szczęście między słupkami stoi Banaś, broni strzał Kokocińskiego.
34' Żółta kartka dla Jakiela, nieprzepisowo powstrzymuje zawodnika rywali.
35' Kubiszyn strzela z głowy i trafia w poprzeczkę !!!
36' Podanie do Kubiszyna, Darek popędził na bramkę rywali i oddał strzał z narożnika pola karnego, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.
37' Przestalski zagrywa przed pole karne do Kokocińskiego, strzał Damiana w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońcę Skleptechu.
39' Kąśliwe uderzenie z rzutu wolnego Kubiszyna, piłka przeleciała obok bramki.
40' Kontra Skleptechu, Sobczyk wykłada piłkę jak na tacy koledze z zespołu, Grześków fatalnie pudłuje.

Skleptech w dzisiejszym spotkaniu bardzo się męczył, ekipa Goska mimo sporej przewagi nie potrafiła udokumentować to drugim trafieniem. Druga bramka na pewno dodałaby większej pewności siebie. KPO znowu nie potrafi znaleźć sposobu na zgarnięcie trzech oczek, ekipa Jakiela ma poważny problem, aby uniknąć degradacji trzeba zacząć wygrywać. W następnym meczu Skleptech podejmie 3M, KPO zmierzy się z White Stars.