18.05 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
Skład: Mor, Turek, Grzywa, Sołtysiak, Wika, Kolański, Kmiecik
Skład: Jakiel, Nadgrodkiewicz, Cempel, Kokociński, Jastrzębski, Rabel, Węcławski, Przestalski, Szczucki
9' Krzysztof Mor
3' Michał Rabel
8' Michał Rabel
36' Damian Kokociński
40' Karol Węcławski
40' Michał Rabel
Zawodnik meczu: Michał Rabel (Trzy gole i asysta. Obrona White Panthers nie miała łatwego życia ze snajperem KP Ogrodomanii.)

Nie tak przygodę w wiosennej edycji ligi Wrocbal wyobrażała sobie Ogrodomania, która po zajęciu wysokiego miejsca w rozgrywkach Wrocbal Olimpijski FC chciała powalczyć conajmniej o czub tabeli pierwszej ligi na Kuźnikach. Niestety na chwilę obecną ekipa Roberta Jakiela broni się przed spadkiem, borykając się dosyć często z problemami kadrowymi. Jeżeli KPO chce się w rozgrywkach utrzymać musi zacząć punktować. Nie może pozwolić sobie na stratę punktów z ósmym w tabeli White Panthers. "Pantery" nie stąpają po twardym gruncie mając tylko punkt przewagi nad strefą spadkową, dlatego również nie mogą pozwolić sobie na półśrodki. Czy najgorsza ofensywa w lidze jaką posiadają "niebiescy" w końcu zatrybi i pozwoli przełamać czarną serię - czterech kolejnych porażek z rzędu? Czy raczej team Pawła Turka zapunktuje przedostając się tym samym w okolice czuba tabeli?

3' - GOL! 1:0 Jednoosobowa kontra w wykonaniu Michała Rabela, mocny strzał i piłka w siatce! KP Ogrodomania wychodzi na prowadzenie!
6' - Sołtysiak zagrywa z obrony do Pawła Turka (w dowód wdzięczności padają słowa nie mijące się z prawdą - "Ekstra piła Wojtek!"), napastnik White Panthers oddaje strzał, jednak futbolówka wędruje obok bramki.
8' - GOL! 2:0 Dobrze dysponowany tego dnia Michał Rabel udowadnia, że jego głowa jest całkiem nieźle wykalibrowana. Co prawda po pierwszym uderzeniu Michała piłka trafia w poprzeczkę, dobitka jednak nie pozostawia żadnych szans Wiktorowi Grzywie i 2:0 prowadzi KPO!
9' - GOL! 2:1 Robi się nam ciekawie na boisku, Krzysztof Mor pokazuje, że też potrafi całkiem nieźle grać głową i tą właśnie częścią ciała pokonuje Pawła Szczuckiego z lewego sektora pola karnego!
12' - Tomasz Wika zagrywa do Krzysztofa Mora, strzał, rykoszet, rzut rożny.
12' - Mocny strzał Pawła Turka z 17. metra, piłka leci obok słupka.
15' - White Panthers w natarciu, jednak KP Ogrodomania zaparkowała w polu karnym autobus przegubowy i broni się dzielnie raz po raz odpierając ataki rywala.
16' - Ładna klepka Mora z Wiką, zakończona strzałem Tomasza i skuteczną interwencją Szczuckiego.
17' - Atak KPO, uderzenie Michała Rabela i piłka obok słupka.
19' - Wolny dla White Panthers, kilka podań i na koniec uderzenie Wojciecha Sołtysiaka z dystansu po ziemi, po czym piłka trafia w słupek!
22' - Uderzenie z głowy Damiana Kokocińskiego spotyka się z komentarzem ławki rezerowych - "od poprzeki chciał" i ripostą samego bohatera akcji - "trochę mi zabrakło!"
24' - Strzał z własnej połowy Łukasza Nadgrodkiewicza, wprost "do koszyczka" Wiktora Grzywy.
25' - Uderzenie Pawła Turka zatrzymuje Szczucki.
27' - Strzela Jastrzębski, broni Grzywa.
29' - Uderzenie z 25 m Kmiecika, Szczucki interweniuje skutecznie nogami.
31' - Mocny strzał Kokocińskiego, golkiper Panter z prolemami, ale ostatecznie skutecznie broni swój zespół przed stratą bramki.
32' - Uderzenie  po ziemi z dystansu Michała Rabela, golkiper White Panthers ładną interwencją wybija piłkę na rzut rożny.
33' - Techniczne uderzenie Rabela z 20. metra okazuje się być niecelne.
33' - Rzut wolny dla Panter na 21. metrze, do piłki podchodzi Turek, a całość kończy skuteczny "wyjazd" bardzo dobrze spisującej się tego dnia obrony KPO.
35' - Węcławski zagrywa do Rabela, ten natomiast bardzo przytomnie zgrywa do Kokocińskiego i gdyby ten ostatni sam się nie pogubił być może mielibyśmy już 3:1.
36' - GOL! 3:1 No i mamy 3:1! Rabel do Kokocińskiego i piłka w siatce!
38' - Rzut wolny pośredni dla White Panthers w polu karnym za niefortunne wyprowadzenie piłki przez golkipera rywali. Podanie, strzał i znów świetnie spisują się formacje obronne Ogrodomanii!
39' - Michał Rabel uderza obok słupka.
40' - GOL! 4:1 Z połowy poszedł "Kudłaty", czyli Karol Węcławski, który sam "wewnętrzniakiem" pokonuje Wiktora Grzywę i zwiększa prowadzenie swojego teamu do trzech bramek!
40' - GOL! 5:1 Kropkę nad "i" stawia najlepszy tego dnia na boisku Michał Rabel pokonujący z pola karnego już po raz trzeci tego dnia Wiktora Grzywę.

KP Ogrodomiania jest tego dnia zespołem o wiele lepszym i zasłużenie zgarnia trzy punkty. Mimo przekonującej wygranej team Roberta Jakiela nadal pozostaje w strefie spadkowej na pozycji numer dziesięć. O kolejne punkty KPO powalczy z liderującym Skleptechem, dziewiąte White Panthers zmierzą się z Auto Truckiem.