Skład: Janik, Guźniczak, Dobosz, Gul, Kupiec, Sienkiewicz, Wyszomierski, Sienkiewicz, Procyszyn
Skład: Pastuszek, Schroeder, Pastuszek, Kadyło, Motyka, Wójcik, Kubik, Szczepański
3' Mirosław Motyka
6' Jarosław Wójcik
28' Tomasz Kubik
32' Jarosław Wójcik
33' Marcin Pastuszek
39' Mirosław Motyka
Zawodnik meczu: Jarosław Wójcik (Wiele wygranych pojedynków indywidualnych, dobre podania i zdobyty gol. Wiele skutecznych akcji rozpoczynało się do tego zawodnika i to on siał postrach w szeregach Moico.)

Diabły spadkowicz z Superligi podejmie w tym spotkaniu Moico, które ma tylko punkt przewagi nad strefą spoadkową. Czy Diabły zbliżą sie do awansu, a może Moico zrobi krok w stronę utrzymania? Odpowiedz na to pytanie już za około 45 minut.

2' GOL! 1-0 KADYŁO. Idealne podanie Pastuszka z własnej połowy wykorzystuje ustawiony w polu karnym rywala Kadyło, który strzałem obok prawej nogi bramkarza zdobywa szybkie prowadzenie
3' GOL! 2-0 MOTYKA. Indywidualna akcja Motyki zakończona strzałem z piątego metra i szybkie prowadzenie Diabłów
5' Brak nominalnego bramkarza Moico znacznie ułatwia grę Diałbłów
6' ŻÓŁTA! WÓJCIK. Zbyt mocno pracował łokciem na kole środkowym i po faulu na Gulu ogląda żółty kartonik
8' Po szybkiej stracie dwóch bramek Moico rzuciło się do ataku, ale mimo przewagi nie udało się zdobyć gola kontaktowego
10' Janik wraz z kolegami nie zaprzestają w atakach na bramkę Diabłów lecz do tejj pory bezskutecznie
11' Moico nadziewa się na kontrę w wykonaniu Motyki, jednak ten po rajdzie środkiem pola oddaje mocny strzał nad poprzeczką
12' GOL! 2-1 JANIK. Napastnik Moico przyjmuje piłkę tyłem do bramki po czym gubi obrońce i strzałem w krótki róg zaskakuje bramkarza Diabłów
16' Moment gry w, którym widać wyrównanie poczynań zespołów na placu boju
18' Pastuszek z dystansu w prawy róg bramki strzeżonej przez Miłosza Sienkiewicza, a ten świetną paradą ratuje Moico przed stratą bramki
20' Kontra Diabłów 4 na 1 i mimo znacznej przewagi w tej akcji Motyka pospiesznie oddaje niecelny strzał na bramkę Moico
23' Gra wciąż pod dyktando Diabłów.
24' Wójcik świetnie radzi sobie z dwójką obrońców, ale akcja kończy się niecelnym strzałem
25' Mocny strzał z przed pola w wykonaniu Mateusza Sienkiewicza obija lewy słupek bramki w, której stoi Szczepański
26' Dobra, składna akcja graczy Moico, którą mocnym strzałem z piatego metra kończy Janik niestety dla niego piłkę wślizgiem w ostatniej chwili z linii bramkowej wybija Kubik
27' Kupiec traci piłkę pod swoim polem karnym. Do niej doskakuje Wójcik, ale na szczęście dla Moico jego strzał posyła piłkę obok prawego słupka
28' GOL! 3-1 KUBIK. Po podaniu z prawego skrzydła od Wójcika znajducjący się w polu karnym Kubik celnym strzałem przy prawym słupku zdobywa trzeciego gola dla Diabłów
30' Moico stara się wyprowdzić składne akcje, ale na przeszkodzie stają obrońcy Diabłów, którzy w tym meczu świetnie rozbijają ataki rywala
32' Kolejne groźne akcje w wykonaniu Wójcika i Motyki, którzy raz po raz sieją zagrożenie pod bramką Moico
32' GOL! 4-1 WÓJCIK. Akcja dwójki Motyka Wójcik, którą kończy delikatny strzał Wójcika obok zaskoczonego bramkarza
33' GOL! 5-1 PASTUSZEK. Tym razm indywidualna akcja Pastuszka zakończona strzałem z piatego metra i szybkie podwyższenie wyniku spotkania
36' Gracze Moico nie mają zbyt wielu atutów w tym meczu, aby przeciwstawić się dobrze grającym zawodnikom Diabłów
38' Pełna kontrola spotkania graczy w czerwonych koszulkach
39' GOL! 6-1 MOTYKA. Kolejna akcja niezawodnej w tym meczu dwójcki Motyka Wójcik. Tym razem dobym podaniem obsłużył kolegę Wójcik, a Motyka w ostatniej minucie meczu podwyższa i ustala końcowy wynik

PSpotkanie pod dyktando Diabłów z nielicznymi przebłyskami Moico. Brak nominalnego bramkarza w drużynie Moico odbiło się czkawką i stratą sześciu bramek. Trzy punkty wpadają na konto Diabłów, którzy tym samym zrobili krok w drodze po awans.

autor: Piotr Baran