11.05 godz. 18:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
( 2 : 3 )
Skład: Łapeta, Kubiszyn, Gosk, Biernacki, Banaś, Zajączkowski, Cały, Byczkowski, Grześków, Sobczyk
Skład: Mor, Bednarski, Turek, Grzywa, Sołtysiak, Golonka, Kmiecik
2' Dariusz Kubiszyn
16' Dariusz Kubiszyn
18' Dariusz Kubiszyn
26' Dariusz Kubiszyn
34' Adrian Sobczyk
5' Paweł Turek
11' Paweł Turek
Zawodnik meczu: Dariusz Kubiszyn (Najlepszy gracz Skleptechu w tym spotkaniu. Zdobywca pięknych 4 goli! Na wyróżnienie również zasługuje aktywny Paweł Turek z White Panters strzelec 2 bramek.)
White Panthers    vs

Trudne zadanie czeka drużynę Pawła Turka, która już zaraz podejmie rewelacyjnego beniaminka - ekipę Skleptechu. White Panthers po czterech rozegranych meczach zgromadzili siedem punktów i uplasowali się na siódmej lokacie. Dwa "komplety", które tej wiosny udało się zgarnąć "Panterom" były to punkty wywalczone z nie najlepiej spisującymi się drużynami, znajdującymi się w strefie spadkowej - FC Pivoszami i Geostandardem. Skleptech póki co jest nie do zatrzymania i punktuje z każdym, niezależnie czy jest to zespół z czuba, czy z dołu tabeli. Czy defensywa White Panthers stawi czoła Łapecie, Kubiszynowi, (Sanchez-)Janiakowi i Grześkowowi? Będziemy świadkami niespodzianki, czy może beniaminek zapunktuje po raz kolejny i umocni się na czele stawki?

2’ GOL! 1:0 Rzut wolny tuż przed polem karnym White Panters, do piłki podchodzi Dariusz Kubiszyn który precyzyjnym strzałem w okienko bramki
zdobywa pierwszego gola w tym meczu!
4’ Indywidualna akcja Krzysztofa Mora kończy się strzałem w boczną siatkę bramki Mariusza Banasia.
5’ GOL! 1:1 Po zamieszani w polu karnym Skleptechu piłkę do bramki posyła Paweł Turek który doprowadza do wyrówania!
8’ Gracze jak na razie się „wystrzelali” i oglądamy dużo walki w środku pola.
11’ GOL! 1:2 White Panters wychodzi na prowadzenie! Paweł Turek strzela z pola karnego w prawy róg bramki po ziemi i nie daje szans na skuteczną interwencję golkiperowi Skleptechu!
14’ Rajd prawą stroną Krzysztofa Mora lecz jego strzał ląduje tylko na bocznej siatce bramki przeciwników.
16’ GOL! 2:2 Ależ akcja! Dariusz Kubiszyn wpada w pole karne, mija obrońcę, mija bramkarza i … „nawija” ponownie obrońcę i dopiero wtedy posyła futbolówkę do pustej bramki! Piękna akacja wyrównująca!
18’ GOL! 3:2 Ponownie na listę strzelców wpisuje się Dariusz Kubiszyn.
23’ Konrad Zajączkowski trafia w słupek po strzale zza pola karnego!
26’ GOL! 4:2 Dariusz Kubiszyn płaskim strzałem nie daje szans na skuteczną interwencję bramkarzowi i wpisuje się na listę strzelców.
29’ Próba wstrzelenia piłki w pole karne przez Krzyssztofa Mora lecz obrona czujna dobrze wybija piłkę poza pole gry.
30’ Mocne uderzenie z lewego skrzydła Piotra Biernackiego dobrze zbija do boku bramkarz Wiktor Grzywa.
32’ W sytuacji „sam na sam” z golkiperem znalazł się Dariusz Kubiszyn i ten pojedynek wygrywa bramkarz White Panters.
34’ GOL! 5:2 Adrian Sobczyk po podaniu z boku pola karnego dobrze dokłada stopę i zdobywa gola!
36’ Po podaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym Skleptechu odnalazł się Krzysztof Mor który oddaje mocne uderzenie w poprzeczkę!
38’ Bartrosz Gosk dośrodkowuje w pole karne White Panters i dobrze interweniuje obrońca Grzegorz Bednarski.

Aż 5 bramek oglądaliśmy w I połowie spotkania i zostały one zdobyte przez 2 zawodników! W II połowie większym doświadczeniem i charakterem wykazali się piłkarze Skleptechu który dopisują do swojego dorobku 3 punkty. W kolejnym meczu gracze White Panters zagrają z KP Ogrodomania, a piłkarze Skleptechu zmierzą się z White Stars!

autor: Marcin Niciński