09.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Pieńkowski, Krowicki, Borysewicz, Halek, Romejko, Hanc
Skład: Pilik, Siewierski, Świerczek, Świerk, Jędras, Kasperek
7' Mateusz Świerk
19' Marcin Jędras
22' Damian Siewierski
25' Marcin Jędras
32' Mateusz Świerk
37' Mariusz Kasperek
38' Mateusz Świerk
40' Damian Siewierski
Zawodnik meczu: Mateusz Świerk (Najaktywniejszy gracz w tym meczu. Strzelec trzech bramek dla swojego zespołu, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie. Na wyróżnienie zasługuje również Damian Siewierski strzelec dwóch goli.)
Po czterech rozegranych spotkaniach lepiej prezentuje się zespół Mateusza Świerka, zajmujący w tabeli piątą lokatę z siedmioma oczkami na koncie. Ekipa Zbyszka Krowickiego nie zaliczyła udanego początku wiosny, jednak w ostatniej kolejce przyszło przełamanie i premierowe punkty w pierwszej lidze wywalczone w meczu z KP Ogrodomanią. Czy piłkarzom w żółto-czerwonych strojach uda się "pójść za ciosem" i urwać punkty dobrze spisującej się "Białej Gwieździe"? Drużyna Zbyszka Krowickiego łatwo mieć nie będzie, ale jeśli myśli o pozostaniu w pierwszej lidze musi zdobywać punkty. White Stars w przypadku wygranej mogłoby znacznie przybliżyć się do strefy premiowanej awansem, więc też ma o co walczyć. Komu uda się zrealizować postawione cele dowiemy się już zaraz!

1’ W bramce Auto Truck dziś wystąpi zawodnik z pola Filip Borysewicz, natomiast w bramce White Stars również zagra nominalny zawonik z pola Michał Pilik.
2’ Próba zaskoczenia bramkarza Auto Trucka przez Marcina Jędrasa strzałem z koła środkowego lecz piłka przelatuje daleko ponad bramką Filipa Borysewicza.
4’ Damian Siewierski wpada w pole karne przeciwników i oddaje mocny lecz niecelny strzał w kierunku dalszego słupka bramki.
6’ Dobra interwencja golkipera Filipa Borysewicza po dośrodkowaniu w pole karne Damiana Siewierskiego.
7’ GOL! 1:0 Mateusz Świerk wpisuje się na listę strzelców po strzale w krótki róg z linii pola karnego.
9’ Damian Siewierski omija obrońcę tuż przed pile ma karnym i oddaje minimalnie niecelny strzał z lewej nogi w kierunku lewego słupka bramki.
10’ Aktywny w ostatnich kilku minutach Siewierski z pola karnego oddaje strzał wprost w bramkarza rywali!
12’ Bardzo niecelne uderzenie z prawego skrzydła autorstwa Zbigniewa Krowickiego i od bramki rozpocznie Michał Pilik.
14’ Kolejne bardzo niecelne uderzenie. Tym razem Marcin Jędras przekopuje piłko łap.
15’ Rafał Świerczej podaje przed pole karne do Mateusza Świerka który oddaje mocny strzał lecz piłka zablokowana przez obrońcę dolatuje do Rafała Świerczka który strzela mocno i niecelnie w kierunku bramki Filipa Borysewicza.
17’ Marcin Jędras oddaje dobry, precyzyjny strzał w kierunku dalszego słupka bramki lecz golkiper Filip Borysewicz popisuje się umiejętnościami bramkarskimi i zbija to uderzenie poza linię boczną boiska.
19’ GOL! 2:0 Strzał Marcina Jędrasa z dalszej odległości, bramkarzowi pole widzenia zasłaniał współpartner Marcina który w ostatniej chwili się uchyla i piłka wpada do bramki obok zdezorientowanego bramkarza.
22’ GOL! 3:0 Damian Siewierski wpisuje się na listę strzelców po strzale w długi róg bramki.
24’ Strzał Damiana Siewierskiego dobrze broni Filip Borysewicz zbijając piłkę na rzut rożny.
25’ GOL! 4:0 Po rozegraniu z rzutu rożnego swoją druga bramkę zdobywa Marcin Jędras.
27’ Złe podanie Tomasza Pieńkowskiego w pole karne White Stars i od bramki rozpocznie Michał Pilik.
29’ Dobre, precyzyjne uderzenie Mateusza Świerka w kierunku dalszego słupka bramki, dobrze do boku to uderzenie zbija bramkarz Auto Truck.
30’ Marcin Jedras po zejściu z piłka z lewego skrzydła do środka pola decyduje się na strzał w kierunku bliższego słupka i minimalnie piłka przelatuje obok słupka!
32’ GOL! 5:0 Szybki kontratak White Stars zakończony uderzeniem z lewej nogi Mateusza Świerka który wpisuje się po raz pierwszy na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu.
34’ Przecięte podanie Artura Haleka przez Marcina Jędrasa i od wrzutu z autu rozpoczną gracze Auto Truck.
35’ Michał Pilik zbija uderzenie na rzut rożny po uderzeniu z lewej strony boiska.
36’ Rafał Świerczek będący w polu karnym przeciwników niepilnowany otrzymuje piłkę i decyduje się na uderzenie lecz piłka przelatuje wysoko ponad bramką.
37’ GOL! 6:0 Strzałem zza pola karnego popisuje się Mariusz Kasperek.
38’ Podczas oddawania strzału na bramkę White Stars kontuzji nogi nabawił się Zbigniew Krowicki
39’ GOL! 7:0 Rozmontowana defensywa Auto Truck! Mariusz Kasperek podaje wzdłuż pola karnego do Mateusza Świerka który posyła piłkę do pustej bramki.
40’ GOL! 8:0 Podanie Mariusza Kasperka do niepilnowanego w polu karnym Damiana Siewierskiego który wpisuje się na listę strzelców.

Bardzo jednostronne spotkanie. Od początku meczu swój styl gry narzucili gracze Mateusza Świerka, nie pozwolili swoim przeciwnikom na rozwinięcie skrzydeł. Po pierwszej połowie meczu nic nie zapowiadało tak wysokiej wygranej lecz w drugiej połowie spotkania graczom
Zbyszka Krowickiego zabrakło sił co skutecznie wykorzystali piłkarze White Stars. W kolejnym meczu Auto Truck zmierzy się z 3M, a Skleptech to kolejny przeciwnik White Stars!

autor: Marcin Niciński