09.05 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 3 : 3 )
Skład: Pilarczyk, Truchan, Curlej, Garcarek, Dębik, Krawczyk, Węckowski, Pawłowski, Woźniak
Skład: Pastuszek, Schroeder, Houdail, Pastuszek, Kadyło, Motyka, Wójcik
12' Marcin Truchan
14' Grzegorz Pawłowski
15' Grzegorz Pawłowski
32' Norbert Curlej
34' Marcin Woźniak
39' Marcin Woźniak
3' Jarosław Wójcik
8' Jarosław Wójcik
18' Jarosław Wójcik
Zawodnik meczu: Grzegorz Pawłowski (Grzegorz sam rozmontował defensywę rywali, a w ciągu 2 minut zdobył 2 bramki! Aktywny w całym meczu, oddawał strzały z każdej pozycji. Na wyróżnienie zasługuje rówież Marcin Woźniak strzelec 2 bramek!)

Drużyna Dariusza Pastuszka ma na swoim koncie cztery zwycięstwa i depcze po piętach pierwszemu Skleptechowi, mając tyle samo punktów co lider, jednak jeden mecz rozegrany więcej. Team Krzysztofa Olejnika jest gorszy tylko o dwa punkty od swojego rywala (stracone w meczu z White Stars). Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja ofensywy jednego i drugiego zespołu. Sezon pokazał, że nie tylko dwóch lub trzech zawodników potrafi trafiać do siatki, więc już zaraz w meczu na szczycie oprócz wielkich emocji możemy spodziewać się również bramek. Kto strzeli ich tego dnia więcej i będzie górą w tym starciu? Spadkowicz marzący o powrocie do Superligi, czy beniaminek z wielkimi aspiracjami?

3’ GOL! 1:0 Szybki kontratak w wykonaniu Diabłów! Mirosław Motyka podaje w pole karne KEA FC do niepilnowanego Jarosława Wójcika który spokojnie posyła piłkę do bramki!
4’ Małe problemy miał z piłką golkiper Diabłów po dośrodkowaniu w pole karne przez Marcina Truchana.
6’ Mocne uderzenie Marcina Pastuszka z prawego skrzydła minimalnie przelatuje nad poprzeczką bramki Dawida Dębika!
8’ GOL! 2:0 Faulowany na własnej połowie był zawodnik Diabłów ale doświadczony sędzia Andrzej Malec stosuje korzyść, a do piłki dopada napastnik Jarosław Wójcik który spokojnie w sytuacji „oko w oko” z bramkarzem umieszcza piłkę w bramce!
9’ Górne podanie Piotra Garcarka do będącego w polu karnym przeciwników Arkadiusza Węckowskiego minimalnie za mocne i od bramki rozpocznie bramkarz Paweł Houdail.
12’ GOL! 2:1 Bramkę kontaktową atomowym strzałem zza pola karnego popisuje się Marcin Truchan.
14’ GOL! 2:2 I mamy wyrównanie! Po dośrodkowaniu w pole karne Diabłów najwyżej do piłki wyskoczył Grzegorz Pawłowski który popisuje się strzałem głową i zdobywa gola!
15’ GOL! 2:3 Po podaniu w pole karne Diabłów obrońcę uprzedza Grzegorz Pawłowski który skierował piłkę do bramki po krótkim rogu!
17’ Podanie w pole karne w wykonaniu Jarosława Wójcika blokuje obrońca Marcin Truchan.
18’ GOL! 3:3 W pole karne przeciwników wpada Jarosław Wójcik który mija obrońcę i posyła piłkę tuż obok interweniującego bramkarza i zdobywa swojego 3 gola w tym meczu!
22’ Niecelne uderzeniu autorstwa Radosława Schroedera z prawego skrzydła.
24’ Mocne uderzenie Marcina Truchana przelatuje minimalnie nad poprzeczką!
26’ Dobre podanie Marcina Truchana w pole karne Diabłów lecz Norbert Curlej źle trafia w piłkę i futbolówka minimalnie przelatuje prawego słupka bramki.
28’ Piotr Krawczyk centruje w pole karne lecz obrona KEA FC dobrze interweniuje i wybija piłkę.
30’ Jarosław Wójcik strzela z pierwszej piłki , futbolówkę odbija przed siebie bramkarz Diabłów i do piłki znów dopada Wójcik lecz tym razem posyła piłkę obok bramki.
32’ GOL! 3:4 Piłkę po zamieszaniu w polu karnym do bramki wpycha Norbert Curlej!
34’ GOL! 3:5 Strzałem po krótkim rogu popisuje się Marcin Woźniak.
36’ Zablokowany strzał z linii pola karnego Mirosława Motyki i tylko rzut rożny dla Diabłów.
38’ Dobre przyjęcie piłki w polu karnym Diabłów w wykonaniu Mirosława Motyki który przyjmuje i odgrywa piłkę do Jarosława Wójcika który strzela w słupek!
39’ GOL! 3:6 Marcin Woźniak na raty umieszcz futbolówkę do bramki!

Trzy bramki Jakuba Wójcika nie pomogły w odniesieniu zwycięstwa w tym spotkaniu. KEA FC pokazała charakter i doświadczenie ligowe podnosząc się po pierwszych przespanych minutach meczu i odnieśli zasłużone zwycięstwo. W następnym meczu piłkarze Piotra Garcarka zmierzą się z FC Pivosze, a zawodnicy Diabłów zagrają z Moico.

autor: Marcin Niciński