tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Skleptech 11 +41 31
2 . White Stars 11 +21 21
3 . Diabły 11 +9 21
4 . KEA FC 11 +8 19
5 . Żar Tropików 11 +5 19
6 . Moico 11 +2 16
7 . 3M 11 -4 14
8 . KP Ogrodomania 11 -7 13
9 . Auto Truck 11 -20 12
10 . White Panthers 11 -15 10
11 . FC Pivosze 11 -16 10
12 . Geostandard 11 -24 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
29.04 godz. 19:30, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
Geostandard
3M
1 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Król, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Szczurek, Nowak, Gogół, Wąsik
Skład: Nosewicz, Białecki, Drabicki, Dzwonek, Jędra, Dącer, Bałaga, Lewicki, Kiełkowski
36' Piotr Szczurek
13' Tomasz Bałaga
Zawodnik meczu: Łukasz Gogół (Łukasz był bardzo pewnym punktem swojego zespołu. Dzięki jego świetnym interwencjom udało się Geostandardowi zdobyć premierowy punkt w sezonie. )
    vs   

W drugim z piątkowych spotkań zobaczymy dwie ekipy, które pierwszych tygodni sezonu wiosennego nie zaliczą do udanych. Mowa o 3M i Geostandardzie. Zespół Jacka Nosewicza po wygranej 2:0 w pierwszej kolejce z Żarem Tropików dwa razy schodził z boiska pokonany. Piłkarze Łukasza Króla i Mariusza Szczurka w tym sezonie nie mieli jeszcze okazji cieszyć się z punktów. Kto opuści boisko w lepszych nastrojach i dla kogo czwarty tydzień będzie oznaczał koniec kryzysu? Jacek Nosewicz, czy Szczurki i spółka? A może oba zespoły dyplomatycznie podzielą się punktami? Przekonamy się o tym już za kilka dni.


Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania.
7' Piotr Szczurek pociągany przez Karola Lewickiego w polu karnym i mamy rzut karny.
8' Do jego wykonania podchodzi P.Szczurek i trafia w poprzeczkę!
11' P.Szczurek zagrywa w tempo do Wojciecha Urbana, a ten z bliska uderza - obok bramki.
13' (1:0) - Tomasz Bałaga dostaje piłkę w pole karne i pewnym strzałem z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki, obok bezradnego Łukasza Gogóła.
14' Techniczne uderzenie P.Szczurka przelatuje nad poprzeczką.
15' Lewicki z dystansu uderza - Gogół futbolówkę zbija do boku.
16' Sebastian Jędra huknął z dystansu i piłkę na rzut rożny z trudem odbija golkiper Geostandardu.
18' Jacek Nosewicz oddaje mocny strzał z prawej strony, a ten z trudem zostaje wyłapany przez Gogóła.
20' - Koniec pierwszej połowy.
24' Mariusz Szczurek zagrywa na skrzydło do Piotra Szczurka, a ten oddaje strzał sprzed pola karnego, po którym futbolówkę na poprzeczkę paruje Marek Białecki.
28' Jacek Dzwonek staje przed szansą na gola, mocno strzela na bramkę, ale na posterunku jest Gogół, który w kapitalny sposób broni to uderzenie. Mamy tylko rzut rożny.
32' Wrzutka Bałagi z rzutu rożnego w pole karne. Tam jest Bartosz Drabicki, który oddaje strzał z woleja, a ten pewnie łapie Gogół.
34' Uderzenie Nowaka zamienia się w podanie do Wojciecha Gradowskiego, a ten z najbliższej odległości - przenosi piłkę nad poprzeczką.
36' (1:1) - Gradowski podaje do Nowaka w pole karne, a ten z bliska uderza w Białeckiego. Po chwili futbolówka spada pod nogi Piotra Szczurka, który mocnym strzałem z bliska - doprowadza do wyrównania.
40' Gradowski może dać zwycięstwo Geostandardowi, ale mając przed sobą tylko bramkarza uderza z główki tak, że piłka przelatuje obok bramki.
40'  - Koniec spotkania.

Bardzo zacięte widowisko, po którym remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem, aczkolwiek większy niedosyt powinni czuć gracze Mariusza Szczurka, którzy zmarnowali kilka 100% sytuacji, w tym rzut karny. "Czarni" zdobywają jednak pierwszy punkt w sezonie, a ten może być momentem zwrotnym w ich grze, w kontekście zapewnienia sobie utrzymania. Co do 3M to nie przypomina drużyny, która przebojem jesienią dostała się do pierwszej ligi. Ekipa Jacka Nosewicza również musi mieć się na baczności, bo ścisk w tabeli jest duży, a chętnych na utrzymanie - kilku. Najbliższe pary meczowe obu tych ekip to 3M - KEA FC oraz Geostandard - Diabły.

autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl

Zawodnik meczu :

Łukasz Gogół (Geostandard)