26.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Goguł, Pilarczyk, Skiba, Curlej, Garcarek, Dębik, Węckowski, Pawłowski, Milczarek, Łutczak, Frąszczak
Skład: Pilik, Siewierski, Beksiński, Świerczek, Świerk, Jędras, Marczak, Młynarczyk
7' Łukasz Frąszczak
9' Łukasz Frąszczak
27' Łukasz Frąszczak
13' Łukasz Beksiński
40' Michał Pilik
Zawodnik meczu: Łukasz Frąszczak (Najaktywniejszy gracz w tym meczu, kreował sytuacje dla swojej drużyny. Zdobywca 2 bramek dla swojego zespołu. Na wyróżnienie również zasługuje Michał Pilik który zdobył ładnego gola dającego remis w tym spotkaniu tuż przed końcem meczu!)
    vs    ke

Oba zespoły po porażkach w pierwszej kolejce są na fali wznoszącej - Białe Gwiazdy pokonały wysoko Pivoszów, a w ostatnim tygodniu zdobyły 3 punkty w spotkaniu z Geostandardem. "Drukarze" ograli do zera najpierw Ogrodomanię, a następnie Białe Pantery. Czy Norbert Curlej i spółka będą lepsi również od Białej Gwiazdy? Czy defensywa KEI znów pokaże się z ofensywnej strony? A może będziemy świadkami popisów duetu napastników Młynarczyk-Siewierski? Benjamin Franklin, mówił, że "w życiu są pewne tylko dwie rzeczy - śmierć i podatki". Ja dodałabym jeszcze jednego pewniaka - w meczu White Stars - KEA FC pewne są bramki. O tym kto i ile ich strzeli dowiemy się już niebawem!

3’ Mocne uderzenie z woleja autorstwa Grzegorza Skiby, piłka trafia w obrońcę i wychodzi poza linię końcową boiska.
4’ Michał Goguł strzela z prawego skrzydła lecz to uderzenie jest bardzo niecelne.
7’ GOL! 0:1 Niepewna interwencja bramkarza Mariusza Marczaka, do piłki odbitej przez bramkarza dopada Łukasz Frąszczak który umieszcza piłkę w siatce!
9’ Za grę bez gwizdka ukarany żółtym kartonikiem został Łukasz Frąszczak.
11’ Mateusz Świerk oddaje mocny strzał z rzutu wolnego lecz bramkarz odbija to uderzenie przed siebie.
13’ GOL! 1:1 Piłka po strzale z rzutu wolnego autorstwa Łukasza Beksińskiego obija się od poprzeczki i wpada do bramki! Piękna bramka Łukasza!
15’ Strzał z narożnika pola karnego Łukasza Frąszczaka spokojnie łapie bramkarz Mariusz Marczak.
18’ Damian Siewierski strzela mocno z lewej flanki lecz golkiper Dawid Dębek dobrze interweniuje odbijając futbolówkę przed siebie.
22’ KEA FC w ataku, Piotr Garcarek podaje w pole karne przeciwników lecz obrona White Stars  czujnie przecina to podanie.
23’ Damian Siewierski oddaje strzał z pierwszej piłki będąc w polu karnym przeciwników trafia w obrońcę Piotra Garcarka.
25’ Strzał Rafała Pilarczyka na wprost bramki z okolic 10 metra bardzo niecelny,’
27’ GOL! 2:1 Strzałem głową po podaniu z bocznej strefy boiska, swój zespół na prowadzenie wyprowadza Łukasz Frąszczak.
29’ Damian Siewierski podaje do mateusza młynka który strzela niecelnie.
31’ Strzał mateusza Świerka minimalnie obok bramki
33’ Mateusz Młynarczyk podaje na prawe skrzydło do michala pilika który próbuje dograć w pole karne lecz  piłka jest zablokowana przez obronę.
35’ Matesz Świerk podaje w pole karne lecz dobrze głową wybija piłkę  sławomir łutczak.
38’ Piłka po strzale z rzutu wolnego autorstwa Łukasza Beksińskiego trafia w słupek!
40’ GOL! 2:2 Strzałem głową po rzucie rożnym popisuje się Michał Pilik który doprowadza do wyrównania!

KEA FC miała praktycznie 3 punkty w kieszeni lecz humory im popsuł Michał Pilik który zdobył gola wyrównującego tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego! W meczu oglądaliśmy dużo walki, dobrych uderzeń w kierunku bramki i parad bramkarzy. Remis na pewno zadawala zespół White Stars lecz piłkarze "Drukarzy" czują zapewne wielki niedosyt!
W następnym meczu KEA FC zagra z 3M, a zawodnicy White Stars zmierzą się z Auto Truck.

autor: Marcin Niciński