25.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
3 : 3
( 2 : 1 )
Skład: Janik, Serwatka, Dobosz, Gul, Sienkiewicz, Wyszomierski, Sienkiewicz, Procyszyn, Pawlaczyk, Guźniczak
Skład: Mor, Bednarski, Turek, Grzywa, Szymański, Sołtysiak, Golonka, Kolański
17' Michał Wyszomierski
30' Michał Wyszomierski
40' Mateusz Sienkiewicz
2' Piotr Szymański
16' Wojciech Sołtysiak
22' Paweł Turek
Zawodnik meczu: Michał Wyszomierski (Najaktywniejszy gracz w tym spotkaniu. Zdobywca dwóch bramek dla swojego zespołu, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał defensywę przeciwników.)

Oba zespoły mają na swoim koncie po dwie wygrane i jednej porażce. Moico straciło punkty po zaciętym boju z pierwszym w tabeli Skleptechem w drugiej kolejce, Pantery z boiska zeszły pokonane w kolejce numer trzy kiedy to lekcji futbolu udzieliła im znakomicie tego dnia dysponowana KEA FC, która wygrała aż 5:0. Zespół Pawła Turka będzie chciał zetrzeć plamę po ubiegłotygodniowej porażce, a także wziąć odwet za mecz na jesień, kiedy to Moico wygrało 3:1. Zespół Pawła Dobosza pokazał, że punkty wyrwać im trudno i teraz też łatwo skóry sprzedawać nie zamierza. Zapowiada się nam ciekawe widowisko, w którym faworyta ciężko jest wskazać.

2’ GOL! 1:0 Wynik meczu otwiera Piotr Szymański który strzałem zza pola karnego pokonuje Zbigniewa Guźniczaka.
4’ Miłosz Sienkiewicz oddaje mocny strzał z prawego skrzydła lecz dobrze broni to uderzenie golkiper Wiktor Grzywa.
5’ Strzał Wojciecha Sołtysiaka zablokowany przez Marcina Janika.
7’ Marcin Janik źle interweniuje w defensywie i do piłki dopada Paweł Turek który pośpieszył się z oddaniem strzału i od bramki rozpocznie brakarz Moico.
9’ Bartłomiej Gul oddaje mocny strzał z pierwszej piłki lecz futbolówka przelatuje daleko obok prawego słupka bramki.
12’ Strzał w poprzeczkę autorstwa Damiana Serwatki!
15’ Krzysztof Mor podaje do Pawła Turka który mając praktycznie całą pusta bramkę trafia w golkipera Zbigniewa Guźniczaka!
16’ GOL! 2:0 W sytuacji "jeden na jednego" z bramkarzem znalazł się Wojciech Sołtysiak który spokojnie umieszcza piłkę w siatce Moico.
17’ GOL! 2:1 Bramkę kontaktową zdobywa Michał Wyszomierski po strzale z pola karnego.
19’ Piłka po strzale Miłosza Sienkiewicza odbija się od słupka bramki White Panthersi wraca w pole gry!
22’ GOL! 3:1 Paweł Turek oddaje mocny strzał z narożnika pola karnego i wpisuje się na listę strzelców.
23’ Strzał głową Miłosza Sienkiewicza wybity z linii pola bramkowego!
25’ Dobra interwencja golkipera Moico Zbigniewa Guźniczaka poza własnym polem karnym, Zbigniew uprzedza napastnika przed przyjęciem piłki i dalekim wybiciem zażegnuje niebezpieczeństwo.
26’ Piotr Szymański źle podaje do współpartnera pod polem karnym Moico i od bramki rozpocznie Guźniczak.
30’ GOL! 3:2 Krzysztof Golonka źle podaje w środku pola, piłkę przejmują gracze Moico, futbolówka wędruje pod nogi Michała Wyszomierskiego który oddaje mocny strzał po długim rogu.
32’ Mocny strzał aktywnego Miłosza Sienkiewicza zza pola karnego, dobrze do boku piłkę lecącą do bramki zbija Wiktor Grzywa.
35’ Wojciech Sołtysiak trafia w poprzeczkę!
37’ Złe rozegranie piłki przez Sebiastiana Pawlaczyka pod polem karnym White Panthers i piłka przechodzi w posiadanie obrońców Moico.
39’ Dobra interwencja w Defensywie Grzegorza Bednarka który blokuje uderzenie Miłosza Sienkiewicza.
40’ GOL! 3:3 Bramkę wyrównującą zdobywa Mateusz Sienkiewicz który strzałem pomiędzy nogami golkipera wpisuje się na listę strzelców.

Świetne widowisko! Dopiero w ostatniej akcji meczu Mateusz Sienkiewicz zapewnił swojej drużynie remis! Sprawiedliwy wynik po dość wyrównanym spotaniu. W następnym meczu gracze Moico zmierzą się z 3M, a Skleptech będzie kolejnym rywalem Panter.

autor: Marcin Niciński