19.04 godz. 20:05, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Jakiel, Rasel, Nadgrodkiewicz, Kahlert, Mikoś, Kokociński, Jastrzębski, Rabel
Skład: Guźniczak, Janik, Serwatka, Dobosz, Gul, Sienkiewicz, Wyszomierski, Sienkiewicz, Procyszyn
9' Jan Mikoś
15' Damian Serwatka
18' Michał Wyszomierski
29' Damian Serwatka
34' Mateusz Sienkiewicz
Zawodnik meczu: Damian Serwatka (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Bardzo aktywny przez całe spotkanie, które zakończył z dwoma trafieniemi na koncie. Na wyróżnienie również zasługuje Michał Wyszomirski strzelec jednej bramki. )

Oba zespoły zaliczyły w tym sezonie po jednej wygranej, Moico z Auto Truckiem, KPO natomiast z Geostandardem. Robert Jakiel i spółka z pewnością będzie chciał wziąć odwet za ubiegłotygodniową porażkę 3:0 z KEA FC. Moico jednak łatwym rywalem nie będzie, co udowodniło w meczu ze Skleptechem, gdzie punkty oddało po zaciętej walce. I tego właśnie, a więc zaciętych pojedynków pomiędzy piłkarzami obu zespołów możemy się spodziewać we wtorkowy wieczór. Kto będzie bardziej skuteczny i czyje starania przełożą się na zdobycz punktową?

4’ Dobrze w polu karnym Moico odnalazł się Michał Rabel który oddaje strzał z pierwszej piłki, a dobrą interwencją popisuje się Zbigniew Guźniczak.
6’ Zablokowany strzał Marcina Janika przez obrońcę KP Ogrodomanii.
7’ Rafał Rasel popisuje się dwiema dobrymi obronami. Najpierw obronił mocny strzał Michała Wyszomirskiego, a następnie sparował dobitkę w wykonaniu Damiana Serwatki na rzut rożny.
9’ Jan Mikoś ukarany żółtą kartką przez sędziego za faul tuz przed linią pola karnego KP Ogrodomanii.
10' Do piłki z rzutu wolnego podchodzi Damian Serwatka który podaje do niepilnowanego Miłosza Sienkiewicza który strzela wprost w golkipera!
12’ Miłosz Sienkiewicz przyjmuje piłkę przed polem karnym po podaniu z prawego skrzydła i decyduje się na strzał który mija światło bramki.
15’ GOL! 1:0 - W sytuacji sam na sam znalazł się Damian Serwatka który spokojnie posyła piłkę obok interweniującego bramkarza.
18’ GOL! 2:0 - Strzał Marcina Janika broni bramkarz lecz piłka wraca pod nogi Michała Wyszomirskiego który pakuje piłkę pod poprzeczkę bramki!
23’ Pierwsza dobra interwencja w II połowie golkipera KP Ogrodomanii.
25’ Michał Wyszomirski podaje do Miłosza Sienkiewicza minimalnie za mocno i akcja straciła na tempie.
27’ Mateusz Sienkiewicz podaje w pole karne lecz żaden z jego współpartnerów nie dochodzi do tego podania.
29’ GOL! 3:0 - Damian Serwatka pokonuje bramkarza i drugi raz w tym meczu wpisuje się na listę strzelców.
31’ Na strzał z lewego narożnika pola karnego zdecydował się Miłosz Sienkiewicz lecz obrońca Daniel Kahlert dobrze blokuje to uderzenie i będzie tylko rzut rożny.
34’ Żółta Kartka dla Mateusza Sienkiewicza za celowe zagranie piłki ręką.
36’ Damian Kokociński podaje górą w pole karne Moico do Michała Rabla który oddaje strzał głową minimalnie niecelnie.
38’ Dużo walki na boisku.

Dość jednostronne spotkanie na korzyść Moico. Po raz kolejny w tym sezonie ekipa Moico pokazuje się z bardzo dobrej strony, zdobyli 3 punkty, zdobyli 3 bramki i awansowali na 5 miejsce w ligowej tabeli. KP Ogrodomania walczyła do samego końca o strzelenie gola lecz obrona jak i bramkarz Moico spisywali się dobrze i nie dopuścili rywali do swojej bramki. W kolejnym meczu piłkarze Moico zagrają z White Panters, natomiast piłkarze KP Ogrodomanii zmierzą się z Auto Truck.

autor: Marcin Niciński