18.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Łapeta, Kubiszyn, Biernacki, Banaś, Zajączkowski, Cały, Grześków, Janiak, Sobczyk
Skład: Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Romejko, Nowakowski, Górski, Szymański
15' Dariusz Kubiszyn
32' Filip Janiak
37' Filip Janiak
37' Adam Łapeta
Zawodnik meczu: Filip Janiak (Autor dwóch trafień, bardzo aktywny w drugiej części meczu. Na wyróżnienie zasługuje także Dariusz Kubiszyn, który strzelił jedną bramkę i bardzo uprzykrzył życie bramkarzowi rywali, zwłaszcza w pierwszej połowie.)

Jako pierwsi z pierwszoligowców zmierzą się piłkarze Auto Trucku i Skleptechu, a więc przedostatniej z pierwszą drużyną obecnego sezonu. Na jesień w bezpośrednim pojedynku obu ekip (jednak w drugiej, a nie pierwszej lidze) padł wynik 1:1 po bramkach Grzegorza Wyskiela i Adama Łapety. Statystyki przemawiają za „Elektrycznymi” – dwa mecze wygrane, pozycja lidera i bilans bramek +5. Podopieczni Zbyszka Krowickiego na razie nie mają się czym chwalić – dwa mecze przegrane, oba do zera. Poniedziałkowe spotkanie ze Skleptechem będzie najlepszą okazją, aby ten stan rzeczy zmienić i o to powalczą piłkarze Auto Trucku. Zespół Bartosza Goska ma pewnie chrapkę na trzecie w tym sezonie zwycięstwo, a to wróży nam spore emocje i ciekawe widowisko na murawie przy ul. Sarbinowskiej.

2’ – Od samego początku Skleptech w natarciu. Po strzale prawie z połowy boiska Filipa Janiaka pierwszą okazję do wykazania się ma broniący dostępu do bramki Auto Trucku nominalny pomocnik – Filip Borysewicz.
3’ – Na bramkę Borysewicza uderza Kubiszyn,  jednak na tyle lekko, że „golkiper” nie daje się zaskoczyć.
5’ – Znów w akcji Kubiszyn, strzał po ziemi, Borysewicz paruje piłkę na rzut rożny.
8’ – Łapeta do Kubiszyna, uderzenie Darka i dobitka Piotra Biernackiego. Kolejna akcja Skleptechu, a na tablicy wyników nadal mamy 0:0.
9’ – Kolejny strzał Kubiszyna, tym razem dla odmiany z głowy. Interwencja Borysewicza i mamy rzut rożny.
10’ – Milion enty rzut rożny dla Skleptechu. Piłkę w pole karne wrzuca Kubiszyn i znów górą Borysewicz. Skleptech wciąż w natarciu, ale Auto Truck zaparkował w polu karnym autobus przegubowy i liczne ataki „Elektrycznych” nie znajdują odzwierciedlenia w wyniku.
12’ – Kubiszyn do Filipa Janiaka, uderzenie, interwencja Borysewicza i co? Kolejny rzut rożny…
13’ – Doczekaliśmy się w końcu groźniejszej akcji w drugą stronę – z dystansu uderzał Jacek Romejko, jednak futbolówka powędrowała obok bramki Banasia.
15’ – GOL! Po kwadransie intensywnego oblężenia bramki Auto Trucku doczekaliśmy się w końcu  pierwszej bramki. Na listę strzelców wpisuje się, co chyba nikogo specjalnie nie dziwi, nie kto inny jak Dariusz Kubiszyn, który strzałem z dystansu pokonuje Borysewicza. Auto Truck – Skleptech 0:1!
18’ – Łapeta strzela, piłka leci jednak obok bramki.
19’ – Filip Janiak do Kubiszyna, a ten posyła futbolówkę minimalnie nad poprzeczką.
20’ – Po przerwie w zdecydowanie lepszych humorach są piłkarze Skleptechu. Janiak wychodzi na murawę, podciągając nogawki i stwierdzając „ja dzisiaj na Alexisa Sancheza”.
25’ – Tempo meczu ewidentnie siadło, Skleptech chyba zmęczył się intensywnym oblężeniem bramki Borysewicza w pierwszej odsłonie spotkania.
26’ – Strzał Sancheza…, wróć, Janiaka z połowy, Borysewicz nie daje się jednak zaskoczyć.
28’ – Łapeta poszedł jak dzik w żołędzie, wypuścił sprytnie Kubiszyna, mamy strzał Darka i … słupek!
31’ – Groźna akcja Auto Trucku – Nowakowski do Romejki, uderzenie, broni Banaś, dobitka Andrzeja Górskiego i piłka w rękach bramkarza Skleptechu. Korzystna sytuacja na doprowadzenie do wyrównania zostaje zaprzepaszczona przez piłkarzy Auto Trucku.
32’ – GOL!  Że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić przekonał się już niejeden zawodnik grający we Wrocbalu. Na dwa do zera podwyższa po uderzeniu z dystansu skleptechowy „Sanchez” – czyli Filip Janiak!
33’ – Adrian Sobczyk zagrywa do Karola Grześkowa, a ten w dogodnej sytuacji posyła piłkę obok bramki.
34’ – Kolejny raz daje o sobie znać Kubiszyn, niestety znów nie grzeszy on skutecznością i z najbliższej odległości uderza wprost w bramkarza.
37’ – GOL! Strzał z daleka Adriana Sobczyka dobija Filip Janiak! 3:0 dla Skleptechu!
37’ – GOL! Piłkarze Zbyszka Krowickiego nie otrząsnęli się jeszcze po trzeciej bramce, a już piłkę z siatki wyciągać musiał Filip Borysewicz. Autorem trafienia numer cztery zostaje Adam Łapeta!
38’ – Próba lobu w wykonaniu Sancheza-Janiaka, okazuje się nieskuteczna.
40’ – „K…, że ten lob nie wszedł. Pozostałe mogłyby nie wejść, no ale to mogło wejść” – filozoficzne przemyślenia Janiaka, który najwyraźniej nie może przeboleć zaprzepaszczonej okazji na bramkę meczu sprzed dwóch minut kończą jednostronne spotkanie Skleptechu z Auto Truckiem. Chwilę później Andrzej Malec komunikuje wszystkim obecnym koniec tego nierównego starcia.

Auto Truck stawił się na mecz bez rezerwowych, mimo to trzymał się dzielnie, przynajmniej do przerwy, odpierając raz po raz ataki piłkarzy Skleptechu i kapitulując tylko raz. W drugiej połowie zabrakło już jednak sił, co skrzętnie wykorzystał Skleptech dokładając trzy kolejne trafienia. 4:0 to chyba i tak najniższy wymiar kary, gdyby „Elektryczni” wykorzystali chociażby połowę z niewykorzystanych przez siebie sytuacji rezultat byłby znacznie wyższy. Skleptech umocnił się tym samym na pozycji lidera, a o kolejne punkty powalczy z Żarem Tropików. Najbliższym przeciwnikiem podopiecznych Zbyszka Krowickiego będzie KP Ogrodomania.