13.04 godz. 20:15, Kuźniki, Sedzia: Damian Pasternak
( 2 : 1 )
Skład: Girulski, Przybysławski, Chrzan, Kozaczuk, Sitek, Rojek, Kot, Dembowski
Skład: Wysoczański, Siewierski, Świerczek, Świerk, Jędras, Kasperek, Marczak, Młynarczyk
19' Wojciech Sitek
13' Damian Siewierski
16' Damian Siewierski
30' Mateusz Młynarczyk
30' Damian Siewierski
31' Rafał Świerczek
35' Mateusz Młynarczyk
36' Marcin Jędras
37' Mateusz Świerk
Zawodnik meczu: Mateusz Świerk (Kreator gry i mózg drużyny. Wspomagał swoich kolegów z obrony, a jego zrywy napawały optymizmem. Był tam gdzie musiał i dobrym ustawianiem zawodników przyczynił się do zdobycia 3 punktów.)

GCzy z ekipą Mateusza Świerka Paweł Chrzan wraz ze swym teamem poradzi sobie równie dobrze? White Stars w pierwszej kolejce ulegli Diabłom 2:1 i teraz z pewnością będą chciał się  zrehabilitować za porażkę i przeskoczyć "Piwoszki" w tabeli. Ci z kolei pewnie planują kontynuować zwycięską passę.  Zapowiada to ciekawe widowisko na boisku przy ul. Sarbinowskiej.

3' Pivosze oddają pierwszy strzał w meczu i dobrą interwencją wykazuje się bramkarz rywala
5' Strzał zza pola karnego oddaje Świerczek(White Stars),a bramkarz paruje piłkę w bok do której dobiega Siewierski i z dwóch metrów oddaje strzał w bramkarza
8' Przybyszawski(Pivosze) po rajdzie lewym skrzydłem oddaje strzał w poprzeczkę
13' Pivosze tracą piłkę w środku pola do, której dobiega zawodnik White Stars i rozegraniem do prawego skrzydła uruchamia kolegę,a ten wrzutką otwiera Siewierskiemu drogę do bramki, który to z 2 metrów pakuję futbolówkę do siatki
16' Błąd obrony Pivoszy i do zgubionej piłki dobiega Siewierski, który wbija piłkę do pustej bramki
18' White Stars stwarza kolejne sytuacje po, których są coraz bliżej podwyższenia wyniku
19' Szybka kontra Pivoszy i celnym strzałem zza pola karnego przy lewym słupku piłkę umieszcza Sitek
20' Koniec pierwszej połowie
23' White Stars traci piłkę w centrum pola, Girulski(Pivosze) dobiega do piłki i mocnym strzałem z dystansu próbuje zaskoczyć bramkarza rywala lecz ten popisuje się dobrą interwencją
25' Pivosze stwarzają coraz więcej sytuacji bramkowych, ale obrońcy White Stars zatrzymują kolejne ataki
27 Dembowski(Pivosze) po strzale z główki przenosi piłkę nad poprzeczką
30' Po kolejnych sytuacjach Pivoszy indywidualną akcję przeprowadza zawodnik White Stars, a dokładnie Młynarczyk i strzałem przy prawym słupku podwyższa prowadzenie
31' White Stars nie zwalnia tempa, a piłka wyprowadzona z oborny trafia pod nogi Świerczka,a ten strzałem z pola karnego przeciwnika zdobywa kolejną bramkę
34' Zmasowane ataki White Stars trwają w najlepsze, a ich strzały kończą się na obrońcach bądź za bramką Pivoszy
35' W polu karnym Pivoszy pozostawiony bez krycia zostaje Młynarczyk i strzałem z "czuba" zdobywa swoją kolejną bramkę
36' Szybko rozegrany aut przez White Stars, który zaskoczył Pivoszy i tym razem Jędras cieszy się ze zdobycia gola
37' Rzut rożny dla White Stars i dokładna wrzutka spada na nogę Świerka, a ten nie zwykł marnować dogodnej sytuacji i teraz on wpisuje się na listę strzelców

autor: Piotr Baran