07.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
( 0 : 1 )
Skład: Łapeta, Kubiszyn, Biernacki, Banaś, Schmidt, Zajączkowski, Cały, Grześków, Obliński, Janiak, Sobczyk
Skład: Pilarczyk, Skiba, Curlej, Garcarek, Krawczyk, Węckowski, Pawłowski, Derek, Terlecki, Ślusarczyk
3' Dariusz Kubiszyn
32' Marcin Terlecki (Gol samobójczy)
35' Karol Grześków
39' Adam Łapeta
Zawodnik meczu: Dariusz Kubiszyn (Siał najwięcej zamieszania w szeregach obronnych rywali, zdobył bramkę i miał spory udział przy trafieniu samobójczym Terleckiego. Gdyby Darek miał więcej szczęścia jego dorobek bramkowy byłby okazalszy. )

Bardzo interesująco zapowiada się pojedynek pomiędzy beniaminkami - Skleptechem i KEA FC. Jedni i drudzy podobnie jak White Stars - marzą o Superlidze i na pewno zrobią wszystko, aby do niej się dostać. Na rynku transferowym bardziej aktywni byli gracze Bartosza Goska, którzy "zakontraktowali" Adriana Sobczyka i Filipa Janiaka. Ci wraz z Adamem Łapetą i Dariuszem Kubiszynem mają siać postrach w pierwszej lidze. "Drukarze" jednakże również nie mają się czego wstydzić, posiadając argumenty do zatrzymania tego świetnego ataku. Defensywę w cuglach trzymać ma Piotr Garcarek wraz z Michałem Gogułem, a w ofensywie swoje mają robić Norbert Curlej i Marcin Truchan. Szykują nam się zatem wielkie emocje. Ostatnim razem minimalnie lepsi okazali się "Elektryczni" wygrywając 4:3. Czy teraz KEA weźmie odwet za tą porażkę i udanie rozpocznie sezon?

3' (0:1) - Prostopadłe podanie z głębi pola do Kubiszyna, Darek pomknął na bramkę rywali i umieścił piłkę w siatce.
5' Rzut wolny dla KEA, Garcarek uderza na bramkę i myli się minimalnie.
6' Zamieszanie w polu karnym Skleptechu, obrońcy w ostatniech chwili zażegnali niebezpieczeństwo.
8' Kontra Skleptech 3 na 1, Kubiszyn zdecydował się na strzał zamiast podać do lepiej ustawionych kolegów, trafił prosto w bramkarza.
10' Piłka po strzale z dystansu Grześkowa poszybowała nad poprzeczką.
12' Pewna interwencja  Banasia, ze stoickim spokojem chwyta piłkę po strzale z dystansu Derka.
14' Kubisz nagrywa do stojącego samotnie przed pustą bramką Konrada Schmitda, napastnik ekipy Bartka Goska przenosi piłkę nad poprzeczką. To powinna być bramka.
16' Skiba wykłada piłkę jak na tacy Curlejowi, Norbert miał przed sobą pustą bramkę, trafił w słupek.
18' KEA w natarciu, Banaś pewnie chwyta piłkę po strzale napastnika rywali.
23' Dośrodkowanie w pole karne Skleptechu, niestety ani Curlej ani Pilarczyk nie zamknęli skutecznie tej akcji.
26' Indywidualna akcja prawym skrzydłem Kubiszyna, Darek idealnie przymierzył w długi róg, zrobił wszystko dobrze, pomylił się minimalnie.
29' Smitdt strzela zza pola karnego, piłka trafia w dolną cześć spojenia.
32' (0:2) - Kubiszyn strzela w długi róg, piłka niefortunnie odbija się od Terleckiego i wpada do siatki.
34' Pilarczyk strzela z dystansu i posyła piłkę Panu Bogu w okno.
35' (0:3) - Karol Grześków podbiegł z piłką kilka metrów i oddał mocny strzał na bramkę, piłka wpada w długi róg.
37' KEA bez pomysłu na grę, Skleptech zdominował na dobre swojego rywala.
38' Janiak uderza z dystansu, bramkarz paruje piłkę prosto pod nogi Schmidta, Konrad stojąc metr przed bramką trafia w słupek.
39' Samolubne zachowanie Schmidta, oddał strzał na bramkę zamiast podac do lepiej ustawionego Łapety.
39' (0:4) - Adam Łapeta precyzyjnie uderza w światło bramki tuż za linii pola karnego,  piłka wpada do siatki.
40' Banaś popisał się świętną interwencją, wygrał pojedynek z Curlejem.

Skleptech zasłużenie ograł innego beniaminka 4:0, taki wynik to najniższy wymiar kary jaki wymierzyli im podopieczni Bartka Goska. Dziś zawiodła skuteczność, gdyby Schmidt wykorzystał to co miał dzi, mógłby cieszyć się z hat-trika. Przed KEA dużo pracy, w pierwszej lidze nikt im się nie położy i punkty na boisku trzeba będzie wybiegać i wyszarpać. Ich następnym rywalem będzie KP Ogrodomania, Skleptech podejmie Moico.