07.04 godz. 18:35, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Jakiel, Rasel, Nadgrodkiewicz, Kahlert, Mikoś, Jastrzębski, Rabel, Luźny, Węcławski
Skład: Maj, Król, Szczurek, Szczurek, Szczurek, Dębowski, Mielcarski, Gogół, Ponikowski, Wąsik
17' Daniel Kahlert
27' Michał Rabel
37' Robert Jakiel
39' Piotr Szczurek
Zawodnik meczu: Łukasz Gogół (Bardzo dobry wystep debiutanta, gdyby nie jego świetna postawa między słupkami zwycięstwo KPO byłoby bardziej okazałe, pokazał że zna się na fachu i to może zaprocentować w przyszłości. . )

Przy "zielonym stoliku" na skutek zawirowań przedsezonowych, mimo boiskowego spadku - w pierwszej lidze utrzymał się Geostandard Wrocław, który tej wiosny znowu o pozostanie w elicie będzie musiał toczyć zacięte boje. Na początek los skojarzy ich z debiutantem w naszej lidze - KP Ogrodomanią. Zespół Roberta Jakiela zimą świetnie spisywał się pod balonem Olimpijskim, ale w ostatniej kolejce zmagań na skutek okropnej kontuzji stracił jednego ze swoich liderów - Marcina Kokocińskiego. Tak więc nie wiadomo kiedy wróci On do gry. Jeżeli szybko to "Niebiescy" powinni włączyć się do walki o awans. Bardzo ważnym ogniwem tej układanki może być bramkostrzelny Michał Rabel. Tego defensywie "Czarnych" będzie niezwykle ciężko zatrzymać, ale trzeba pamiętać o dwóch atutach, które Geostandard posiada. Pierwszy to znajomość boiska przy Sarbinowskiej, a drugi to ogromne doświadczenie. Czy te dwa elementy gry - pozwolą tej drużynie odnieść cenne zwycięstwo? Boisko wszystko zweryfikuje!

2' Rzut rożny dla KPO, dośrodkowanie w pole karne, do piłki najwyżej wyskajuje Rabel i tylko lekko trącił futbolówkę.
4' Dwa groźne strzały oddał Geostandard, najpierw groźnie uderzył Dębowski z dystansu, a po chwili z rzutu rożnego Marcin trafił z głowy w boczną siatkę.
6' Grożny strzał z dystansu zawodnika KPO, debiutujący między słupkami bramki Geostandard Gogół wybił piłkę na rzut rożny.
7' Dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę Rabela, grożny strzał broni golkiper, dobitkę również fantastycznie odbija Gogół.
9' Pewna interwencja Gogóła po strzala z dystansu Jastrzębskiego.
11' Dobra wymiana podań między braćmi Piotrem i Mariuszem Szczurkiem, ten drugi wpadł w pole karne i trafił prosto w nogi bramkarza.
13' Kontra KPO zakończyła się mocnym strzałem Rabela, dzięki wspaniałem postawie bramkarza rywale nie strzelili premierowej bramki.
14' Gogół pewnie chwyta piłkę po strzale z dystansu Nadrodkiewicza.
15' Mikoś strzela z dystansu, posyła piłkę Panu Bogu w okno
17' (0:1) - Rabel zgrywa piłkę przed pole karne do Kahlerta, ten przyjmuje, podbija sobie piłke i uderza z powietrza pod poprzeczkę !
18' Rabel minął jak tyczki dwóch obrońców i oddał precyzyjny strzał na bramkę, niestety trafił tylko w słupek, próbował jeszcze ratować sytuacje Nadgrodkiewicz, również fatalnie przestrzelił.
22' Nieporozumienie w szeregach obronnych KPO, Mikoś źle zgrywa piłkę głową do Rasela, mamy rzut rożny dla Geostandard. Po chwili dośrodkowuje Maj prosto na głowę Dębowskiego, gokiper KPO pewnie broni.
24' Rabel wymanewrował obrońcę przed polem karnym i oddał mocny strzał na bramkę, piłkę z wielkim trudem odbija bramkarz.
27' (0:2) - Rabel podwyższa prowadzenie po indywidualnej akcji.
29' Spory pech w obozie KPO, Rabel zagrywa do Luźnego a ten trafia w słupek
32' Grożnie z bocznego sektora uderzył Węcławski, piłka przeleciała nad poprzeczką
35' Gogół odbija piłkę w boczny sektor po strzale Luźnego.
37' - Za złą zmianę żółtą kartką został ukarany Jakiel.
39' (1:2) -Dystans do rywala zmniejsza Piotr Szczurek.

KPO miała dziś sporego pecha, sytuacji było bardzo dużo, niestety na ich drodze stanął dziś dobrze broniący Gogół. Zwycięzców jednak się nie sądzi, Jakiel i spółka zdobywają premierowe punkty i z wielkim optymizmem patrzą w przyszłość. Ich następnym rywalem będzie KEA, Geostandard może być dumny tylko z z jednego powodu, dobry występ zanotował debiutujący golkiper Gogół. Kolejny mecz Szczurek i spółka zagrają z White Pathers.