05.04 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
2 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Pilik, Świerczek, Świerk, Laśkiewicz, Jędras, Kasperek, Wojtczak, Młynarczyk, Szydłowski, Kanak
Skład: Hutyra, Pastuszek, Schroeder, Houdail, Pastuszek, Wójcik, Kucharski, Strzelczyk, Matyja, Kubik, Luchowski
36' Mateusz Młynarczyk
6' Bartłomiej Matyja
30' Bartłomiej Matyja
39' Bartłomiej Matyja
Zawodnik meczu: Bartłomiej Matyja (Nowy nabytek Diabłów dał im zwycięstwo! Bartłomiej był najwyraźniejszym zawodnikiem na boisku, strzelił 2 bramki które wystarczyły aby jego zespół wygrał w tym pojedynku.)
Diabły    vs    White Stars

Superliga okazała się za wysokimi progami dla Diabłów, które z hukiem z niej spadły i teraz na jej zapleczu mają zamiar się odbudować. Cele "Czerwonych" jak zwykle są wysokie, ale głównym to jest jak najszybsze utrzymanie. Pierwsza potyczka o punkty będzie wymagająca, bowiem na drodze ekipy Dariusza Pastuszka stanie rewelacyjnie spisujący się debiutant - White Stars. "Gwiazdy" jesienią, przebojem, wygrały drugą ligę i teraz chcą iść za ciosem, aby wejść do Superligi. Mając w składzie takich graczy jak Mateusz Młynarczyk, Damian Siewierski czy Łukasz Beksiński - mogą pokonać każdego, ale muszą być zmobilizowani, do samego końca nikogo nie lekceważąc. Diabły posiadają w swoich szeregach sporo jakości, a przede wszystkim fenomenalnego Mirosława Motykę, który wie jak strzelać gole. Pomagać ma mu były gracz White Stars - Jarosław Wójcik dla którego będzie to szczególne spotkanie. Czy gracz ten pogrąży swoją byłą drużynę, czy jednak będzie schodzić z boiska, wraz ze swoimi nowymi kolegami, pokonany?

3’ W zamieszaniu podbramkowym Bartłomiej Matyja był bliski zdobycia gola lecz obrona ofiarnie interweniuje.
5’ Bartłomiej Matyja z rzutu wolnego podaje do Dariusza Pastuszka którego strzał zostaje zablokowany przez obronę White Stars.
6’ Żółtą kartką zostaje ukarany Bartłomiej Matyja za niestosowne komentowanie decyzji sędziego Andrzeja Janikowskiego.
8’ Mocny strzał Pastuszka spokojnie broni Paweł Laśkiewicz.
9’ Maciej Wojtczak oddaje bardzo niecelny strzał z prawego skrzydła.
11’ Strzał na bramkę w wykonaniu Marcina Pastuszka i dobrą interwencją popisuje się golkiper Paweł Laśkiewicz.
13’ Złe podanie Wojtczaka w pole karne Diabłów i bramkarz Jacek Kucharski spokojnie łapie futbolówkę.
15’ Mateusz Młynarczyk w sytuacji  2 na 1 obrońcę źle podaje piłkę do współpartnera i futbolówkę przejmuje Matyja.
18’ Wojtczak strzela po długim rogi i świetnie interweniuje Jacek Kucharski!
22' Wysoko ponad bramką strzela Maciej Wojtczak.
24' Młynarczyk pozazdrościł strzału swojemu koledze Wojtczakowi i wykonał podobne uderzenie tyle że piłka przelatuje poza piłkołąp!
25' Z koła środkowego na strzał zdecydował się Mateusz Świerk lecz piłka minimalnie przelatuje obok bramki Diabłów.
27' Dobrą interwencję w defensywie zalicza Marcin Hutyra który powstrzymuje tuż przed bramką rajd Macieja Wojtczaka.
30' GOL! (1:0) Bartłomiej Matyja wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
32' Mecz się zaostrzył, dużo wali w środkowej strefie boiska.
34' Mocny lecz minimalnie niecelny strzał w wykonaniu Rafała Świerczka i od bramki rozpocznie golkiper Jacek Kucharski.
36' GOL! (1:1) Mamy wyrównanie! Mateusz Młynarczyk po strzale z pola karnego doprowadza wyrównania w końcówce tego spotkania.
38' Radosław Schroeder oddaje mocny strzał z pierwszej piłki na wprost bramki z okolic 10 metra lecz to uderzenie mija bramkę o około 2 metry.
39' GOL! (2:1) Jarosła Wójcik podaje w pole karne do niepilnowanego Bartłomieja Matyji który dopełnia formalności i umieszcza piłkę w bramce.

Diabły po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej liczą na szybki awans do najlepszych drużyn w lidze! Dzisiaj pokazali charakter i doświadczenie i dopiero w ostatniej minucie meczu strzelili bramkę dającą 3 punkty! Piłkarze White Stars mogą żałować tego spotkania bo mieli swoje sytuacje bramkowe lecz brakowało im precyzji i szczęścia. W następnym meczu White Stars zagra z FC Pivosze, a Diabły zmierzą się z 3M.