04.04 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Tomasz Pondel
( 1 : 0 )
Skład: Krowicki, Kaniecki, Borysewicz, Halek, Dziura, Romejko, Nowakowski, Górski, Hanc, De Rosset
Skład: Guźniczak, Janik, Dobosz, Gul, Sienkiewicz, Wyszomierski, Sienkiewicz, Pawlaczyk
12' Paweł Dobosz
Zawodnik meczu: Adrian Dziura (Na pozycji bramkarza zastąpił dziś nieobecnego Marcina Borysewicza i ze swojej roli wywiązał się bardzo dobrze. Gdyby nie jego postawa pomiędzy słupkami porażka Auto-Trucku mogła być dużo wyższa)

Zmagania pierwszoligowców rozpocznie spotkanie zespołów Moico i Auto Trucku. Gracze Pawła Dobosza mogą być "czarnym koniem" rozgrywek, mając ograny i zbalansowany skład (młodość+doświadczenie) nie jednego zaskoczą. Najpierw na ich drodze stanie zespół, który "kuchennymi drzwiami" z powodu wycofania się jednej z ekip - wszedł do grona pierwszoligowców. Team Zbigniewa Krowickiego może nie dać sobie rady, ale przecież sprobować warto. "Żółto-czarni" już nie raz w swojej historii pokazali, że w piłkę grać potrafią, a dysponując ogromnym doświadczeniem - mogą zaskawiwać. Miejmy nadzieje, że pokażą się z dobrej strony nie tylko grając z Moico, ale również przez cały sezon, aby nie bić się tylko i wyłącznie o utrzymanie w rozgrywkach.

1'  Rozpoczęcie spotkania.
1' W bramce Auto Trucku oglądać dziś będziemy nominalnego obrońcę Adriana Dziurę.
5' Pierwsza groźna akcja zespołu Moico. Miłosz Sienkiewicz oddaje mocny strzał jednak pewnie interweniuje Dziura.
7' Pawlaczyk w indywidualnej akcji. Napastnik Moico minął dwóch rywali i uderzył na bramkę jednak zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza rywali.
12' GOL! (1:0) - Pawlczyk przejmuje piłkę w środku pola, zagrywa do Pawła Dobosza a kapitan Moico mocnym strzałem z 7 metrów otwiera wynik spotkania!
14' Szybka kontra ekipy "Czarno-białych". Dobosz wycofuje piłkę na 11 metr do nadbiegającego Pawlaczyka ten jednak uderza obok bramki.
15' Auto-Truck jak dotąd nie stworzył żadnej groźnej akcji pod bramką rywala!
16' Wyszomirski przegrywa pojedynek sam na sam z Dziurą!
21' Dziura dobrze interweniuje po mocnym strzale Mateusza Sienkiewicza z linii pola karnego.
24' Strzał z dystansu w wykonaniu Borysewicza jednak wprost w ręce Guźniczaka.
25' Zamieszania w polu karnym Auto-Trucku. Strzał Miłosza Sienkiewicza zostaje zablokowany, po chwili ten sam zawodnik uderza i ponownie obrońcy rywala blokują to uderzenie.
30' Rzut wolny dla Moico z około 15 metrów. Do piłki podchodzi Wyszomirski jednak jego strzał jest bardzo niecelny.
35' Dziura po raz kolejny ratuje swój zespół przed utratą bramki, tym razem wygrywając pojedynek sam na sam z Miłoszem Sienkiewiczem.
36' Strzał z dystansu w wykonaniu Nowakowskiego w nieznacznej odległości mija bramkę strzezoną przez Guźniczaka.
37' Nieatakowany przez żadnego z rywali Wyszomirski z 7 metrów uderza nad bramką.
39' Dziura odbija piłke po mocnym strzale Mateusza Sienkiewicza z dystansu.
40' Gracze Moico wychodzą w sytuacji 3 na 2 jednak fatalne zagranie Pawlaczyka sprawia, że szansa na zdobycie bramki zostaje zmarnowana.

Ekipa Pawła Dobosza była w tym spotkaniu wyraźnie lepszym zespołem i zasłużenie zainkasowała komplet punktów. Wynik mógł być dużo wyższy jednak świetnie w bramce Auto-Trucku spisywał się grający z konieczności na tej pozycji Adrian Dziura. Gdyby jego koledzy z pola zaprezentowali równie dobrą postawę jak on to mecz z pewnością nie zakończyłby się porażką Auto-Trucku. W następnej kolejce team Zbigniewa Krowickiego spotka się z Żarem Tropików natomiast Moico o kolejne zwycięstwo powalczy ze Skleptechem.