tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Szpilmacherzy 9 +46 27
2 . Real Compensación 9 +28 22
3 . M.W. Trade 9 +16 17
4 . Asplex 9 +16 16
5 . InsERT Team 9 +12 15
6 . brzmieniemiasta.pl 9 +2 13
7 . TLA 9 +0 11
8 . Feniks 9 -35 6
9 . Fryzjerzy KS 9 -33 4
10 . Stow. Odra-Niemen 9 -52 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
28.05 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
brzmieniemiasta.pl
Fryzjerzy KS
1 : 6
( 1 : 3 )
Skład: Słowicki, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Gabrychowski, Kondratowicz, Czerwiński
Skład: Ściegienko, Piekarz, Miś, Dobrzyński, Lichocki, Fedyczkowski
2' Adrian Kondratowicz
5' Mateusz Skrzypecki
13' Damian Ostropolski
34' Adrian Kondratowicz
35' Mateusz Skrzypecki
39' Mateusz Skrzypecki
14' Maciej Gabrychowski (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Mateusz Skrzypecki (Autor hat-trika. Zagrał bardzo dobre zawody, strzelił fantastyczną bramkę, Na wyróżnienie zasługuje również Adrian Kondratowicz.)
    vs   

Dla drużyny dowodzonej przez Marka Szpyrę była to bardzo ważna konfrontacja, tylko zwycięstwo zapewni im utrzymanie i awans do nowo powstałej Superligi. Fryzjerzy grają ósmą lokatę w gr.B

Relacja z meczu :
1' - Rozpoczęcie spotkania. Fryzjerzy rozpoczynają w osłabieniu.
2'  (0:1) - Brzmieniemiasta.pl dość szybko obejmuje prowadzenie, Kontratowicz otrzymał podanie od Gabrychowskiego, oddał strzał zza pola karnego, piłka wpadła obok rozpaczliwie rzucającego się bramarza.
5'  (0:2) - Ekipa Marka Szpyry podwyższa prowadzenie, Mateusz Skrzypecki idealnie przymierzył z dystansu. 
7' Dośrodkowanie piłki  z bocznego sektora boiska przez Gabrychowskiego w pole karne rywali, najwyżej do futbolówki wyskoczył Kondratowicz, uderzył z głowy, piłkę zmierzającą w okienko bramki w ostatniej chwili wybił na rzut rożny bramkarz.
9' Piłka po uderzeniu z dystansu przez Kondratowicza odbiła się od zewnętrznej krawędzi poprzeczki i wyszła poza pole gry.
12' Jeden z nielicznych wypadów Fryzjerów pod bramkę przeciwników, niestety Miś uderzył nieczysto w piłkę i dobra okazja bramkowa zakończyła się fiaskiem.
13'  (0:3) - Kondratowicz wypatrzył stojącego samotnie w polu karnym Ostropolskiego, podał mu idealnie, Damian bez problemów umieścił piłkę w siatce.
14'  (1:3) - Dalekie podanie z własnej połowy Lichockiego w kierunku bramki rywali, tor lotu piłki chciał przeciąć Gabrychowski, zrobił to tak niefortunnie, że strzałem z głowy pokonał własnego bramkarza.
16' Uderzenie z woleja Skrzypeckiego, piłka przeleciała obok słupka.
18' Miś otrzymał podanie w pole karne od Fedyczkowskiego, pomocnik Fryzjerów zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, całą akcję przerwał powracający do obrony Robert Skrzypecki.
20' - Koniec pierwszej połowy.
21' Zmiana bramkarza w obozie brzmieniemiasta.pl, Słowickiego zastąpił Czerwiński
23' Błąd obrońców Fryzjerów, Kondratowicz nie skorzystał z prezetu rywali i posłał piłkę obok bramki.
26' Fedyczkowski posyła długą piłkę w kierunku Lichockiego, Zbyszek idealnie przyjął piłke w polu karnym lecz zbyt lekki strzał aby zagrozić bramce Czerwińskiego.
28' Kondratowicz zagrywa do Słowickiego, Wojciech przyjął sobie piłkę w polu karnym na klatkę piersiową, uderzył na bramkę, piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.
31' Niewykorzystana okazja bramkowa, Ostropolski posyła prostopadłą piłkę w pole karne rywala, do futbolówki dopada Kondratowicz, uderzył precyzyjnie ale zabrakło centymetrów aby umieścić piłkę w siatce.
34' (1:4) - Kondratowicz wykorzystuje podanie Skrzypeckiego, bez problemów umieszcza piłkę w siatce. 
35'  (1:5) -  Fenomenalna akcja brzemieniemiasta.pl, krótka wymiana podań miedzy zawodnikami, ostatecznie Kondratowicz podaje do Skrzypeckiego, Mateusz uderza z "dużego palca", piłka wpadła w samo okienko bramki strzeżonej przez Ściegienko.
37' Kontra Fryzjerów, niestety Misiowi zabrakło boiskowego doświadczenia aby precyzyjnie uderzyć i umieścić piłkę w siatce.
39'  (1:5) -  Mateusz Skrzypecki piętką z najbliższej odległości ustala wynik spotkania.
40'  - Koniec spotkania.

Brzmieniemiasta.pl bez problemów pokonała dzisiejszego rywala, trzy oczka sprawiły że ekipa Szpyry wydostała się z strefy spadkowej i w przyszłym sezonie zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przed nimi pozostaje jeszcze jedno spotkanie o ustalenie miejsca w końcowej klasyfikacji, zagrają z Cloud II, Fryzjerzy w ostatnim pojedynku podejmą Victorię Czerwoni.

Zawodnik meczu :

Mateusz Skrzypecki (brzmieniemiasta.pl)

autor: Adrian Miedziński
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;
- kontuzja; - znacząca zmiana; - czas dla drużyny/przerwa w grze.