27.05 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Sztypa, Libura, Gramza, Sikora, Taborski, Żukowski, Kędzierski
Skład: Rozpędowski, Czajka, Fiet, Nojek, Suszyńska, Otoliński, Staniulis, Ratajczak, Staroń, Najgrodzki, Trojak, Kubik, Gajer
13' Tomasz Taborski
39' Tomasz Taborski
Zawodnik meczu: Tomasz Taborski (Jego dwie bramki dały zwycięstwo. Często nękał bramkarza rywali. Na wyróżnienie zasługuje właśnie golkiper Rozpędowski, gdyby nie jego postawa między słupkami wynik byłby znacznie wyższy.)

Mecz na z dolnych rejonów tabeli gr. B. Zawodnicy Odry jeszcze w tym sezonie nie wygrali, zerowy dorobek punktowy chluby nie przynosi. Po przeciwnej stronie barykady stanie ekipa Feniksu, jeszcze niedawno ten zespół równnież nie zaznał smaku zwycięstwa. Po tym spotkaniu będziemy wiedzieć o jakie miejsca zagrają drużyny po rundzie zasadniczej.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Feniks w osłabieniu.
3' Od mocnego uderzenia mogli rozpocząć te zawody zawodny Feniksu, piłkę po strzale Taborskiego w boczy sektor wybija Rozpędowski.
5' Koszmarny błąd Sikory, chciał podać do bramkarza, piłkę przejął Staroń pomknął sam na bramkę, górą z tego pojedynku wyszedł golkiper Fenikus, nogami wybił futbolówkę na rzut rożny.
7'  -Feniks uzupełnia skład, na boisku pojawia się spóźniony Paweł Kędzierski.
9' Udana wymiana podań między zawodnikami Odry, Gajer do spółki Fietem minęli defensywę rywali, ten pierwszy zdecydował się na strzał z powietrza, piłka przeleciała nad poprzeczką.
11' Groźny strzał Kędzierskiego z narożnika pola karnego, stojacy między słupkami Rozpędowski odprowadził piłkę wzrokiem poza pole gry.
13'  (0:1) - Zamieszanie w polu karnym Odry, najprzytomniej zachował się Taborski który strzałem z głowy umieścił piłkę w siatce.
15' Bardzo bliski podwyższenia prowadzenia był Taborski, Rozpędowski nogami wybija piłkę po strzale napastnik Feniksu.
17' Okazja przed Odrą, Kubik dośrodkował piłkę w pole karne, stojący samotnie w polu karnym Fiet chciał zdobyć bramkę strzałem z przewrotki, niestety nie trafił czysto w piłkę.
19' Fiet szuka bramki strzałem z dystasnu, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
22' Stowarzyszenie Odra - Niemen przeprowadził znakominą akcję, Fiet strzelił zza pola karnego, zabrakło niewiele.
24' Kolejna okazja Odry, Gajer strzelił z dystansu, ponownie niecelny strzał.
26' Feniks przeczekał aż Odra wyszaleje sie, groźna kontra zakończyła się niecelnym strzałem Gramzy.
29' Taborski zdecydował się na strzał z dystansu, Rozpędowski na raty chwycił futbolówkę.
31' Dobre podanie w tempo Gramzy do Sikory, Krzysiek nie trafił czysto w piłkę. Zmarnował dobrą okazję.
33' Trwa napór Feniksu na bramkę strzeżonej przez Rozpędowskiego, golkiper Odry wybił piłkę nogą na rzut rożny po strzale Kędzierskiego.
35' Feniks oddał dziś wiele celnych strzałów z dystansu, golkiper rywali jest dziś w formie, skapitulował tylko raz.
37' Odra marnuje okazję na zdobycie wyrównującej bramki, Gajer zdecydował się na strzał zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi.
39'  (0:2) - Indywidualna akcja Tomasza Taborskiego, pobiegł z piłką od połowy boiska, minął bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki.

Feniks bardzo się męczył tego dnia, zespół miał przewagę jednak nie potrafił przełożyć tego na bramki. Dobre zawody rozgrywał golkiper Odry Rozpędowski. Obie ekipy kończą przygodę w rundzie zasadniczej. Terz pozostało im jeszcze jeden mecz o ustalenie miejsca w końcowej klasyfikacji. Jedni i drudzy zagrają w przyszłym sezonie w nowo powstałej pierwszej lidze.