25.05 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Chmurzyński, Stawarz, Mosiołek, Mularczyk, Nowak, Szczurek, Urban, Zembaty
Skład: Niemczyk, Kubica, Smoczyński, Bednarski, Konieczny, Markiel, Witczak, Grycaj
13' Wojciech Urban
17' Piotr Szczurek
4' Marek Konieczny
20' Marek Konieczny
24' Remigiusz Markiel
Zawodnik meczu: Marek Konieczny (Najlepszy zawodnik ekipy TLA, zdobywca dwóch bramek oraz asysty dającej cenne trzy punkty "Błękitnym".)

Meczem ostatniej szansy będzie dla TLA pojedynek z InsERT Teamem. Zespół Remigiusza Markiela musi zwyciężyć, aby móc marzyć, o tym, że jesienią będzie występował w najwyższej klasie rozgrykowej. Celem "Niebieskich" jest m.in piąte miejsce, tak więc na pewno "tanio skóry nie sprzedzą". Czy TLA straczy motywacji, aby pokonać doświadczonego przeciwnika? O to ma zadbać Remigiusz Markiel, ale czy podoła temu zadaniu?

2' Uderzenie po ziemi Markiela i górą Chmurzyński.
4' (1-0) - Marek Konieczny  precyzyjnym uderzeniem przy słupku otwiera wynik spotkania.
6' Konieczny z dystansu, lecz tuż obok bramki.
8' Uderzenie głową Piotra Szczurka przelatuje nad poprzeczką bramki InsERTu.
10' Po podaniu Szczurka bliski wpisania się na listę strzelców był Mularczyk, lecz pomylił się o milimetry i mamy aut bramkowy dla gości.
11' Groźniejsze ataki przeprowadzają gospodarze, lecz brakuje im szczęścia oraz dobrze między słupkami spisuje się Piotr Chmurzyński.
13' (1-1) - Nowak w uliczkę do Urbana, ten uderza ile sił i doprowadza do wyrównania.
15' Konrad Nowak uderza z woleja, lecz ta próba okazuje sie nieprecyzyjna.
16' - Kontuzja bramkarza TLA, to koniec gry dla Mateusza Grycaja... Miejsce między słupkami "Błękitnych" zajmuje Tomasz Bednarski.
17' (1-2) - Pierwszy strzał na bramkę Bednarskiego i mamy bramkę dla InsERTU, autorem gola Piotr Szczurek.
18' Mocne uderzenie Marka Koniecznego i nogami futbolówkę odbija Chmurzyński.
19' Trwa natarcie TLA, lecz kapitalnie spisuje się defensywa kierowana przez Chmurzyńskiego.
20' (2-2) - Gdy wszyscy myśleli, że przy stanie jeden do dwóch zejdziemy na przerwę, Marek Konieczny doprowadza do remisu.
21' Rozpoczynamy od indywidualnej akcji Markiela, który po minięciu dwóch rywali zatrzymuje się na obrońcy ekipy przyjezdnej.
22' Uderzenie Markiela instynktownie broni goalkeeper InsERTu.

24' (3-2) - Świetne podanie Koniecznego do Remigiusza Markiela, ten dokłada nogę i mamy na prowadzeniu ekipę gospodarzy.
26' Niemczyk uderza bardzo wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Piotra Chmurzyńskiego.
28' Bednarski wychodzi bardzo wysoko z bramki, zauważa to Wojciech Urban, lecz jego próba przelobowania rywala okazuje się niecelna.
30' Rzut wolny dla "Błękitnych", do futbolówki podchodzi Markiel i uderza wprost w mur.
33' Trzy groźne uderzenia graczy gości, ale każdy blokują defensorzy TLA.
35' Z rzutu wolnego lewą nogą uderza Zembaty, ale futbolówka mija bramkę Bednarskiego.
37' Mocne uderzenie Wojciecha Stawarza i świetną paradą popisuje się Tomasz Bednarski.
39' Ekipa InsERTu szuka gola wyrównującego - tym razem uderza Urban, ale robi to mało precyzyjnie i mamy wznowienie od bramki.

Przez porażkę z niżej notowanym rywalem drużyna InsERTu traci szansę na pudło, "Błękitni" zaś wydostają się ze strefy spadkowej i liczą na potknięcie brzmieniamiasta.pl, aby w przyszłym sezonie występować w pierwszej lidze.