20.05 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
5 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Wiśniewski, Ćwik, Zimny, Piekarz, Miś, Dobrzyński, Lichocki, Fedyczkowski
Skład: Sztypa, Sypek, Lament, Kędzierski, Lichwa, Sikora, Taborski, Żukowski, Kędzierski
8' Zbigniew Lichocki
39' Kamil Wiśniewski
4' Krzysztof Sikora
22' Krzysztof Sikora
24' Tomasz Taborski
38' Grzegorz Lament
40' Paweł Kędzierski
Zawodnik meczu: Krzysztof Sikora (Znalazł się zawsze tam gdzie być powinien, strzelił dwie ważne bramki. Na wyróżnienie zasługuje również Tomasz Taborski.)

Faworytem tej konfrontacji są zawodnicy Fryzjerów, zespół Jarosława Zimnego w dotychczasowych spotkaniach ugrali cztery oczka, zerowy dorobek punktowy Feniksu sporawił, że zespół napewno zagra w nowej edycji w niższej lidze. Obecni jedni i drudzy grają o honor i godne pożegnanie z ligą Wrocbal.

2' Pierwsza okazja bramkowa przed zespołem Feniks, stojący między słupkami miś bez problemów chwyta piłkę po strzale Taborskiego.
4'  (1:0) - Krzysztof Sikora dobrze odnalazł się w polu karnym, trafił do siatki rywala po tym jak Miś sparował mu piłkę pod nogi po strzale Taborskiego.
5' Druga okazja przed Sikorą, to była kopia akcji z 4 minuty, tym razem zwycięsko z tego pojedynku wyszedł rezerwowy bramkarz Fryzjerów.
6' Kontra Fryzjerów, podanie z bocznego sektora przed pole karne do Lichockiego, Zbyszek nieczysto uderzył w piłkę, futbolówkę przeleciała obok słupka.
8'  (1:1) - Dośrodkowanie z autu Fedyczkowskiego w pole karne rywali, Lichocki uprzedził obrońcę i strzałem z głowy doprowadził do remisu.
10' Taborski zagrywa w tempo do Lamenta, obrońca Feniksu wpada w pole karne i oddaje strzał na bramkę, golkiper Fryzjerów nogami wybija piłkę na aut.
12' Dobrze między słupkami spisuje się Miś, kolejny raz popisuje się skuteczną interwencją, na raty złapał piłkę po strzale zza pola karnego Taborskiego.
13' Groźny strzał z dystansu Żukowskiego, piłka po śliskiej murawie nabrała sporej predkości, bramkarz rywali z wielkim trudem złapał piłkę.
15' Błyskawiczna kontra Fryzjerów, Lichocki wychodzi sam na sam z bramkarzem i przegrywa ten pojedynek.
17' Taborski zagrywa na wolne pole do Lameta, stojący w narożniku pola karnego obrońca Feniksu precyzyjnie przymierzył w samo okienko, Miś wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny.
18' Miś popisuje się kolejną udaną interwencją, nogami wybił piłkę w aut po strzale z dystansu Pawła Kędzierskiego.
22'  (2:1) - Sikora zachował się jak prawdziwy lis pola karnego, drugi raz był tam gdzie powienien być napastnik, wpakował piłkę do siatki po tym jak Miś niefortunnie wybił futbolówkę po strzale Taborskiego.
24'  (3:1) - Feniks powiększa przewagę nad rywalem, Sypek zagrywa piłkę w tempo do Taborskiego, ten wpada w pole karne i pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
26' Feniks w natarciu, Taborski minął bramkarza i mając przed sobą pustą bramkę oddał strzał, tu jego zaskoczeniu Ćwik w ostatniej chwili powrócił i wybił piłkę z linii bramkowej.
28' Stojący między słupkami bramki Fryzjerów Miś wyciągnął się jak struna i sparował piłkę na rzut rożny po strzale z narożnika pola karnego Łukasza Sypka.
30' Lichocki wymanewrował obrońcę w narożniku pola karnego, niestety Fedyczkowski nie sięgnął piłki głową i dobre dośrodkowanie spaliło na panewce.
32' Golkiper Feniksu wychodzi obronną ręką z pojedynku sam na sam z Lichockim.
34' Taborski strzela zza pola karnego, piłka przeleciała obok słupka.
36' Niepocieszony jest Paweł Kędzierski, poszedł śladem Taborskiego, uderzył na bramkę ale bardzo niecelnie.
38'  (4:1) - Kędzierski zagrywa w pole karne do Lamenta, stoper Feniksu pewnym strzałem podwyższa wynik spotkania.
39'  (4:2) - Fryzjerzy zmniejszają dystans do rywala, sposób na golkipera Feniksu znalazł Kamil Wiśniewski.
40'  (5:2) -Paweł Kędzierski wykorzystuje podanie Żukowskiego i z najbliższej odległości ustala wynik spotkania.

Zasłużone zwycięstwo Feniksu, zespół zagrał bardzo dobre zawody, przez większość spotkania kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. W kolejnym spotkaniu ekipa Sikory zagra z Stowarzyszeniem Odra-Niemen, Fryzjerzy skrzyżują rękawice z brzmieniemiasta.pl