19.05 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Czajka, Fiet, Nojek, Otoliński, Staniulis, Trojak, Ratajczak, Staroń, Trojak, Kubik, Gajer
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Kondratowicz, Czerwiński
11' Ireneusz Staroń
36' Michał Kubik
10' Adrian Kondratowicz
12' Dariusz Kolęda
13' Dariusz Kolęda
20' Mateusz Skrzypecki
23' Adrian Kondratowicz
31' Dariusz Kolęda
Zawodnik meczu: Dariusz Kolęda (Darek w dzisiejszym spotkaniu pokazał swoje walory ofensywne, trafił do siatki rywali aż trzy razy.)

Mecz drużyn z dolnych rejonów tabeli gr B. Dla brzemieniemiasta.pl jest to bardzo ważne spotkanie, tylko zwycięstwo przedłuży ich szasne na uniknięcie degradacji. Stowarzyszenie Odra-Niemen gra o honor i o pierwsze zwycięstwo. Podopieczni Dominika Rozpędowskiego nic nie muszą, drużyna gra na luzie a to może mieć kluczowe znaczenie w ostatecznym rozrachunku. Większe "ciśnienie" będzie po stronie rywali oni potrzebują wygranej.

2' Od mocnego uderzenia mogli rozpocząć to spotkanie zawodnicy brzemiemiasta.pl,  niestety Szpyra mając przed sobą pustą bramkę trafił w boczną siatkę, idealnie dobrym podaniem obsłużył go Kondratowicz.
4' Ostropolski zagrywa w tempo między dwójkę obrońców do Szpyry, Marek obraca się z piłką, mając przed sobą pustą bramkę uderza obok niej.
6' Niegroźny strzał Kolędy zza pola karnego, futbolówka przeleciała obok słupka.
8' Brzmieniemiasta.pl nadal w natarciu, zespół marnuje kolejną okazję do zdobycia bramki, niepocieszony jest Ostropolski, posłał piłkę obok bramki.
10'  (1:0) -  Kolęda zagrywa w tempo do Kondratowicza, Adrian uderzył z pierwszej piłki, futbolówka wpada po siatki obok zaskoczonego bramkarza.
11'  (1:1) -  Strata w obronie Skrzypeckiego, Robert będąc ostatnim obrońcą wdał się w niepotrzebną kiwkę z Staroniem, Irek wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
12'  (2:1) -  Odra nie zdąrzyła nacieszyć się z bramki, znowu rywale trafiają do siatki, Kolęda wpadł w pole karne minął dwóch obrońców i piękną podcinką trafia do bramki.
13'  (3:1) - Nieporozumienie w szeregach obronnych Odry, Kolęda ubiegł bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki.
15' Złe wprowadzenie piłki do gry przez bramkarza Odry, rzut wolny pośredni nie potrafili wykorzystać bracia Skrzypeccy.
17' Ostropolski zagrywa na wolne pole do Kondratowicza, Adrian zdecydował się na sam wymierzyć sprawiedliwość, posłał piłkę nad poprzeczkę.
20'  (4:1) -  Idealnie przymierzył Mateusz Skrzypecki, piłka wpada tuż przy słupku po strzale zza pola karnego.
21'  - Zmiana bramkarza w szeregach brzmieniemiasta.pl Słowickiego zastępuja Czerwiński.
23'  (5:1) -Kopia bramki Skrzypeckiego z 20 minuty, autorem trafienia Adrian Kondratowicz.
25' Kontra brzemiemiasta.pl, Ostropolski zagrywa do Szpyry, Marek odegrał do Kondratowicza, piłka po uderzeniu z woleja Adriana poszybowała obok bramki.
26' Jedna z nielicznych akcji Odry, Gajer uderza z dystansu bardzo niecelnie.
27' Gajer chciał się poprawić, lecz znowu mu nie wyszło, zabrakło dokładności przy tym strzale.
28' Marek Szpyra ma dziś sporego pecha, kolejny raz mógł wpisać się na listę strzelców, niestety nie potrafił wykorzystać dobrego podania Ostropolskiego, posłał piłkę obok bramki.
31'  (6:1) -Rozklepana obrona Odry, Kondratowicz zagrywa do Skrzypeckego, ten do Kolędy, Darek uderza z pięty, piłka wpada do siatki.
32' Stojący między słupkami brzemiemiasta.pl Czerwiński chwyta piłkę na raty po strzale Fieta.
33' Fiet zagrywa w pole karne, piłkę przyjmuje Gajer, oddał mocny strzał w światło bramki, dobrą interwencją popisał się Czerwiński, na raty chwycił futbolówkę.
35' Groźny strzał z dystansu Fieta, golkier rywali przenosi piłkę nad poprzeczkę.
36'  (6:2) - Dobrze rozegrany rzut rożny przez zawodników Odry, piłka spada pod nogi Michała Kubika, który uderzył z narożnika pola karnego, a futbolówka wpadła w długi róg.
38' Odra była bardzo blisko zmniejszenia dystasnu do rywala, po dośrodkowaniu Gajera z głowy uderzył Fiet, piłka o milimetry minęła lewy słupek bramki.

Zasłużone zwycięstwo brzmieniemiasta.pl, zespół pokazał rywalowi, że w piłkę grać potrafi, gdyby zawodnicy mieli lepiej ustawiony celownik wynik mógłby być dużo, dużo wyższy. Teraz ważny mecz o utrzymianie z Fryzjerami, Odra powalczy o pierwsze punkty z Feniksem.