14.05 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Chmurzyński, Stawarz, Wypych, Mosiołek, Szczurek, Urban, Giza, Szczurek, Kaczkowski
Skład: Rozpędowski, Czajka, Nojek, Suszyńska, Staniulis, Ratajczak, Staroń, Trojak, Kubik
2' Paweł Giza
3' Wojciech Urban
13' Paweł Giza
15' Paweł Giza
19' Arkadiusz Wypych
27' Wojciech Urban
35' Wojciech Urban
37' Paweł Giza
38' Paweł Giza
Zawodnik meczu: Paweł Giza (Kapitalny występ grającego z numerem 8 Pawła Gizy, który z dziecinną łatwością zdobywał bramki bezradnemu Rozpędowskiego. Licznik jego trafień zatrzymał się w dniu dzisiejszym na 5 oczach.)
Zamykające ligową stawkę Stowarzyszenie Odra-Niemen "skrzyżuje rękawice" z InsERT Teamem. Pierwsi czekają na premierowe punkty w WLB, drudzy mają jeszcze teoretyczne szanse na awans, ale muszą liczyć na wpadki M.W Trade i Asplexu oraz samemu wygrać wszystko do końca. Pierwszym krokiem w tym kierunku powinno być pokonanie Stowarzyszenia, które najwyrażniej w świecie sobie nie radzi i jest pewne, że jesienią będzie grało w najniższej klasie rozgrywkowej.

2' (0-1) - Mocne otwarcie spotkania w wykonaniu graczy InsERTu, którzy za sprawą Pawła Gizy wychodzą na prowadzenie.
3' (0-2) - Wojciech Urban z zimną krwią pokonuje Dominika Rozpędowskiego i mamy drugą bramkę dla "Niebieskich".
5' Ładny obrót z piłką Gizy, lecz jego strzał z półobrotu okazuje się minimalnie niecelny.
7' Uderzenie Arkadiusza Wypycha ląduje obok bramki Rozpędowskiego.
9' Dwa groźne uderzenia Urbana, lecz oba niecelne...
11' Michał Ratajczyk starał się zaskoczyć Chmurzyńskiego, ale ta sztuka mu się nie udaje.
13' (0-3) - Rzut wolny dla gości. Do piłki podchodzi Wypych, który zagrywa ją krótko do Pawła Gizy, a ten bez trudu pokonuje goalkeepera rywali.
14' Kapitalne podanie Wypycha do Stawarza, lecz uderzenie tego drugiego trafia tylko w boczną siatkę.
15' (0-4) - Paweł Giza dobija rywala i mamy cztery do zera dla gości.
17' Arkadiusz Wypych jest dzisiaj bardz aktywny, ale tym razem górą bramkarz gospodarzy.
18' Uderznie z dystansu Wojciecha Urbana na rzut rożny odbija Rozpędowski.
19' (0-5) - Arkadiusz Wypych z najbliższej odległości zdobywa kolejną bramkę dla swojej ekipy. Przy tym uderzeniu Dominik Rozpędowski bez najmniejszych szans.
22' Paweł Giza piekielnie mocna, lecz wprost w Rozpędowskiego.
23' Trwa natarcie graczy InsERT Team.
25' Sprytny strzał Wypycha, ale minimalnie niecelny.
27' Kapitalna parada Rozpędowskiego, który z metra wybronił uderzenie Wypycha.
27' (0-6) - Paweł Giza podaje do Wojciecha Urbana, a ten uderzeniem z pierwszej piłki pokonje Rozpędowskiego.
29' Dobra interwencja Rozpędowskiego, który zatrzymał Arkadiusza Wypycha.
31' To powinien być gol... Piotr Szczurek wystawia "patelnię" Urbanowi, a ten fatalnie kiksuje.
32' - Na boisku pojawia się "Pierwsza Dama" Odry Niemien - kibice oklaskują Urszulę Suszyńską.
34' Uderzenie z półwoleja Mosiołka ląduje obok bramki strzeżonej przez Dominka Rozpędowskiego.
35' Piotr Szczurek zagrywa do niepilnowanego Wojciecha Urbana, a ten przegrywa starcie z bramkarzem.
35' (0-7) - Po trzech nieudanych próbach Urban w końcu dopiął swego i wpisuje się po raz trzeci na listę strzelców w dzisiejszym spotkaniu.
37' (0-8) - Kontra InsERTu, którą na gola zamienia Paweł Giza. Asystę przy tym trafieniu odnotowuje Piotr Szczurek, który dopiero parę minut temu zameldował się na boisku.
38'
(0-9) - Pogrom w dzisiejszym spotkaniu rozpoczął Giza i ten sam gracz go zakończył. To już piąte trafienie tego gracza.

Kolejne spotkanie drużyny Dominika Rozpędowskiego i kolejna porażka, która definitywnie przekreśliła szansę na utrzymanie w pierwszej lidze. Rywale wypunktowali Stowarzyszenie czym umocnili się na piątym miejscu i nadal mają realne (matematyczne) szansę na zgarnięcie brązowego medalu. W następnej kolejce "Odrę" czeka starcie z walczącym o utrzymanie brzmieniemiasta.pl, InsERT Team zaś z Asplexem powalczy o minimum czwarte miejsce w Grupie B.