13.05 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
2 : 6
( 0 : 4 )
Skład: Kalimow, Ibowicz, Gąsowski, Hubczak, Gawziński, Kwiecień, Garbarczyk, Sokalski, Tendaj, Stępień, Żarecki, Paczkowski
Skład: Rolirad, Koniewski, Niemczyk, Kubica, Jordan, Smoczyński, Dziedzic, Markiel, Witczak, Grabowski
2' Bartłomiej Tendaj
5' Marcin Żarecki
19' Bartłomiej Tendaj
20' Kamil Gąsowski
26' Wojciech Hubczak
29' Maciej Kubica (Gol samobójczy)
30' Kamil Gąsowski
18' Remigiusz Markiel
22' Krzysztof Koniewski
27' Krzysztof Koniewski
40' Remigiusz Markiel
Zawodnik meczu: Bartłomiej Tendaj (Kapitan Asplexu był wyróżniającą się postacią na boisku. Nie do przejścia dla rywali w obronie a do tego skuteczny w ataku. Spotkanie zakończył z dwoma bramkami na koncie)

Dobry mecz powinni zapewnić nam zawodnicy TLA i Asplexu. Obie ekipy w tabeli dzieli różnica dwóch punktów i w razie wygranej "Błękitnych" przeskoczą oni swoich dzisiejszych rywali. Zadanie jednak łatwe nie będzie, bo "Aserowcy" to solidna drużyna, która posiada w swoich szeregach dobrych zawodników, a w szczególności Rafała Garbarczyka i Bartłomieja Tendaja. Rywal również może pochwalić się obecnością w swoich szeregach, świetnego Remigiusza Markiela, który udanie ciągnie ten wózek o nazwie TLA. Tutaj nikt nie będzie ostawiał nogi i emocji zabraknąć nie powinno.

2' (0:1) - Bartłomiej Tendaj w sytuacji sam na sam z Roliradem oddaje mocny strzał, a piłka po ręce interweniującego goalkeepera TLA wpada do bramki.
5' (0:2) - Marcin Żarecki przejął piłkę na własnej połowie i ruszył z indywidualną akcją. Po minięciu dwóch rywali znalazał się oko w oko z bramkarzem i pewnym strzałem po długim rogu umieścił piłkę w bramce.
7' Kalimow paruje piłkę na rzut rożny po groźnym strzale Kubicy z 12 metrów.
12' Markiel mocno uderza z linii pola karnego a futbolówka po interwencji Kalimowa trafia w poprzeczkę i wychodzi na rzut rożny.
15' Tendaj zagrywa z autu do wbiegającego w pole karne Hubczaka, ten uderza z powietrza i trafia w słupek!
18' Remigiusz Markiel ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.
19' (0:3) - Zawodnicy Asplexu bardzo szybko wykorzystują grę w przewadze. Bartłomiej Tendaj mocno zagrywa w pole karne, będący na trzecim metrze Garbarczyk przeskakuje nad piłką, która wpada do bramki obok zaskoczonego Rolirada.
20' (0:4) - Żarecki zagrywa na 7 metr do niepilnowanego Kamila Gąsowskiego, a ten precyzyjnym strzałem po długim rogu powiększa przewagę Asplexu.
21' Grzegorz Kwiecień ruszył z akcją z wlasnej połowy, będąc 10 metrów od bramki oddał mocny strzał po którym świetną interwencją popisał się Rolirad i wybił piłkę na rzut rożny.
22' Krzysztof Koniewski ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie
23' Po dośrodkowaniu Sokalskiego z rzutu rożnego, najwyżej do piłki wyskoczył Żarecki jednak jego strzał poszybował nad poprzeczką.
26' Wojciech Hubczak ukarany żółtą kartką za przeprowadzenie zmiany niezgodnie z regulaminem
27' (1:4) - Rzut wolny dla TLA z odległości 15 metrów. Krzysztof Koniewski mocno uderza a piłka po ręce interweniującego Kalimowa wpada do bramki.
29' (1:5) - W zamieszaniu podbramkowym niefortunnie piłkę do własnej bramki kieruje Maciej Kubica.
30' (1:6) - Szybka akcja Asplexu. Garbarczyk zagrywa do Kamila Gąsowskiego a ten pewnym strzałem z 5 metrów powiększa prowadzenie "Acerowców".
33' Rolirad paruje piłkę na rzut rożny po mocnym strzale Garbarczyka.
35' Prostopadłe zagranie Koniewskiego do wbiegającego w pole karne Markiela, po strzale którego piłka trafia w słupek!
40' (2:6) - Remigiusz Markiel płaskim strzałem z rzutu wolnego z 12 metrów ustala wynik spotkania.

Asplex odnosi pewne i przekonywujące zwycięstwo będąc w przekroju całego spotkania drużyną wyraźnie lepszą. Trzy punkty zdobyte w tym meczu pozwalają ekipie Bartłomieja Tendaja zachować szanse na zajęcie trzeciego miejsca na koniec sezonu. TLA natomiast pozostaje na szóstym miejscu w tabeli mając tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. W następnej kolejce Remigiusz Markiel i spółka spotkają się z Real Compensacion natomiast Asplex o kolejne punkty powalczy z drużyną InsERT Team.