12.05 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
7 : 0
( 3 : 0 )
Skład: Sztypa, Lament, Lichwa, Libura, Gramza, Sikora, Żukowski, Kędzierski
Skład: Sapa, Fuławka, Sokołowski, Gołos, Grabowski, Hauzer, Anioł, Kalinowski, Kaban, Przybyszek, Słonina
10' Marcin Grabowski
15' Kamil Sokołowski
17' Grzegorz Słonina
20' Marcin Grabowski
23' Rafał Anioł (Rzut karny)
25' Marcin Grabowski
30' Grzegorz Słonina
39' Marcin Grabowski
40' Łukasz Fuławka
Zawodnik meczu: Marcin Grabowski (Napastnik Szpilmacherów był nie do zatrzymania dla obrony rywali. Swój dobry występ udokumentował zdobyciem hattricka, wywalczył również rzut karny. Na wyróżnienie zasługuje również drugi zawodnik z zabójczego duetu "Szpilek" czyli Grzegorz Słonina.)

Najbardziej jednostronnie zapowiadające się starcie w dniu dzisiejszym. Liderujący Szpilmacherzy, mający do tej pory komplet punktów spotkają się z przedostatnim w tabeli  Feniksem. "Szpilki" na tą chwilę nie wyglądają na drużynę, która mogłaby stracić punkty z kimkolwiek, ale nie mogą zlekceważyć przeciwnika. Ten nie ma nic do stracenia i będzie za wszelkę cenę chciał ugrać premierowe punkty. Czy uda się Feniksowi zatrzymać zespół Pawła Kalinowskiego, powstrzymując tym samym świetny duet - Grzegorz Słonina - Marcin Grabowski? Oby to nie był mecz do jednej bramki.

1' Już w 15 sekundzie meczu w dogodnej sytuacji znalazł się Słonina jednak jego strzał zatrzymał się na słupku.
4' Dobre dogranie Słoniny na 5 metr do niepilnowanego Hauzera ten jednak uderza w środek bramki i Sztypa odbija piłkę.
7' Sapa podaje na 12 metr do Kalinowskiego, kapitan "Szpilek" uderza bez przyjęcia i myli się nieznacznie.
10' (1:0) - Marcin Grabowski otrzymuje podanie w pole karne, obraca się i płaskim strzałem posyła piłkę do bramki.
13' Słonina znakomicie dogrywa do wbiegającego w pole karne Hauzera a ten z 3 metrów uderza wysoko nad bramką.
15' Kamil Sokołowski ukarany żółtą kartką za krytykę orzeczeń sędziego
16' Jedna z nielicznych akcji graczy Feniksu. Żukowski świetnie zagrywa do Libury ten jednak z czterech metrów posyła piłkę wysoko nad bramką.
17' (2:0) - Kaban posyła długą piłkę z własnej połowy do niepilnowanego w polu karnym Grzegorza Słoniny, który głową zmienia tor lotu futbolówki i posyła ją do bramki.
20' (3:0) - Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania Marcin Grabowski wykorzystuje dobre podanie Słoniny i pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce.
23' (4:0) - Sztypa fauluje szarżującego w polu karnym Grabowskiego i sędzia wskazuje na "wapno". Do wykonania rzutu karnego podchodzi bramkarz "Szpilek" Rafał Anioł i pewnym strzałem tuż przy słupku powiększa prowadzenie swojej ekipy.
25' Marcin Grabowski ukarany żółtą kartką za dokonanie zmiany niezgodnie z regulaminem
28' Sztypa broni mocne uderzenie Słoniny z 10 metrów.
30' (5:0) - Fuławka zagrywa do będącego pod linią końcową Grzegorza Słoniny a popularny "Kenny" fantastycznym strzałem pod poprzeczkę umieszcza piłkę w bramce.
32' Żukowski zagrywa z rzutu rożnego na 15 metr do niepilnowanego Kędzierskiego po strzale którego piłka o centymetry mija spojenie słupka z poprzeczką.
35' Techniczne uderzenie Słoniny z narożnika pola karnego w niewielkiej odległości mija bramkę strzeżoną przez Sztypę.
37' Potężne uderzenie Hauzera z dystansu po którym Sztypa piąstkuje piłkę.
39' (6:0) - Marcin Grabowski pewnym strzałem z 5 metrów podwyższa prowadzenie "Szpilek".
40' (7:0) - W ostatniej akcji meczu piłkę do bramki posyła Łukasz Fuławka ustalając tym samym wynik spotkania.

Liderujący Szpilmacherzy nie mieli problemów z pokonaniem rywala i zainkasowali kolejne trzy punkty. Ekipa Rafała Anioła kontynuuje znakomitą serię odnosząc siódme z rzędu zwycięstwo. Feniks natomiast znajduje się na przeciwległym biegunie i z zerowym dorobkiem punktowym zamyka tabelę grupy B. W następnej kolejce team Krzysztofa Sikory spotka się z "Fryzjerami" natomiast "Szpilki" w meczu na szczycie zagrają przeciwko również niepokonanemu w obecnych rozgrywkach M.W. Trade.