12.05 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Gabrychowski, Kondratowicz, Nawłoka
Skład: Woźniak, Biegański, Bożek, Borowski, Jędrysiak, Biela, Ciupiński
37' Maciej Gabrychowski
9' Andrzej Ciupiński
33' Kamil Biegański
Zawodnik meczu: Kamil Biegański (Aktywny w ataku często równiez pomagał kolegom w obronie. Swój dobry wystep udokumentował zdobyciem pięknej bramki, która wprowadziła spokój w szeregach jego drużyny.)

Niepokonane jak dotąd M.W Trade spotka się z nieobliczalnym zespołem brzmieniemiasta.pl. "Trejderzy" będą chcieli przedłużyc dobrą serię meczów bez porażki i utrzymać kontakt z czołówką. Ich dzisiejszy rywal z pewnością jednak tanio skóry nie sprzeda gdyż ekipie Marka Szpyry potrzebne jest zwycięstwo, aby wydostać się ze strefy spadkowej i o to właśnie usilnie będzie walczyła. Czy Adrian Kondratowicz zapewni kolejne cenne punkty swojej drużynie?

3' Ostropolski uderza z narożnika pola karnego jednak bez kłopotów interweniuje Jędrysiak.
5' Płaskie uderzenie Borowskiego z 10 metrów po którym Nawłoka pewnie łapie piłkę.
9' (1:0) - Adrian Nawłoka dwa razy kapitalnie interweniuje po strzałach Woźniaka jednak wobec kolejnego uderzenia tym razem w wykonaniu Andrzeja Ciupińskiego jest już bezradny.
12' Biela wycofuję piłkę spod linii końcowej do będacego przed polem karnym Ciupińskiego, ten uderza bez przyjęcia jednak minimalnie niecelnie.
14' Potężne uderzenie Bożka z dystansu po którym Nawłoka paruje futbolówkę na rzut rożny.
16' Słowicki nieatakowany przez rywali uderza z 7 metrów jednak dobrze interweniuje Jędrysiak.
22' Skrzypecki traci piłkę na 15 metrze. Przejmuje ją Biegański jednak przegrywa pojedynek sam na sam z Nawłoką.
25' Zawodnicy brzmieniemiasta.pl kilkoma podaniami rozklepali obronę rywali. W wyniku tego w dobrej sytaucji znalazł się Kondratowicz lecz uderzył niecelnie.
28' Nawłoka kapitalnie interewniuje po strzale Ciupińskiego z 4 metrów.
33' (2:0) - Kamil Biegański fantastycznie przymierzył z 15 metrów, piłka wpadła do bramki tuż przy słupku obok bezradnie interweniującego Nawłoki.
35' Kondratowicz wychodzi w sytuacji sam na sam jednak zbyt długo zwleka z oddaniem strzału i wracający Biegański wybija piłkę spod nóg napastnika brzmieniemiasta.pl.
37' Maciej Gabrychowski ukarany żółtą kartką za rozpoczęcie gry bez gwizdka
37' Kolęda uderza z rzutu wolnego jednak wprost w mur.

M.W Trade kontynuuje swoja znakomitą passę i nadal pozostaje jedną z czterech niepokonanych drużyn w rozgrywkach WLB. Brzmieniemiasta.pl pomimo dobrej gry w dzisiejszym spotkaniu nie zdołało wywalczyć choćby punktu i nadal znajduje się w strefie spadkowej. W następnej kolejce ekipa Marka Szpyry w bardzo ważnym spotkaniu zagra przeciwko Stowarzyszeniu Odra Niemen natomiast M.W Trade w hicie kolejki podejmie Szpilmacherów.