07.05 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Fuławka, Sokołowski, Gołos, Grabowski, Hauzer, Dobrzański, Anioł, Kalinowski, Kaban
Skład: Chmurzyński, Stawarz, Wypych, Mosiołek, Mularczyk, Nowak, Urban, Giza
8' Marcin Grabowski
23' Arkadiusz Gołos
35' Krzysztof Dobrzański
38' Marcin Grabowski
Zawodnik meczu: Marcin Grabowski (Najbarwniejsza postać na boisku, jeden z nie licznych zawodników którym się chciało, był wszędzie tam gdzie go drużyna potrzebowała. Strzelił dwie bramki.)

Drużyna Szpilmacherów w obecnych rozgrywkach nie ma sobie równych, raz za razem z kwitkem odprawiają kolejnych rywali. Teraz przyszło im skrzyżować rękawice z InsERT, drużyna która nie potrafi ustabilizować formy, słabsze mecz przeplata dobrymi spotkaniami.

2' Szpilmacherzy bliscy zdobycia pierwszej bramki w meczu, Grabowski otrzymał podanie od Kabana, złamał z piłką do środka pola i oddał strzał zza linii pola karnego, futbolówka odbiła się od słupka i spadła prosto pod nogi Hauzera, popularny "Tajfun" miał przed sobą tylko bramkarza, niestety nie trafił w światło bramki.
3' Miękka wrzutka w pole karne InsERT, Sokołowski uderza na bramkę z głowy, golkiper chwyta piłkę w ręce.
6' Grabowski szarżuje w środkowej strefie boiska, zagrywa w tempo do Dobrzańskiego, Krzysztof wpada w pole karne i oddaje strzał, trafia prosto w bramkarza.
8'  (0:1) - Rzut wolny dla Szpilmacherów, Sokołowski strzela po ziemi, piłkę w polu karnym blokują obrońcy, Grabowski zdołał wyłuskać jeszcze futbolówkę i ze stoickim spokojem posłał ją do siatki.
10' Paweł Giza pomknął prawym skrzydłem, będąc tuż przy narożniku pola karnego zdecydował się na strzał na bramkę, niestety piłka powędrowała nad poprzeczką.
12' Kapitalna interwencja stojacego miedzy słupkami bramki InsERT Piotra Chmurzyńskiego, sparował piłkę na rzut rożny po strzale zza pola karnego Marcina Grabowskiego.
13' Daleki przerzut Kalinowskiego do Sokołowskiego, Kamil zgrywa piłkę do nadbiegającego Hauzera, Łukasz posyła piłkę Panu Bogu w okno.
16' Prostopadłe podanie Grabowskiego do Dobrzańskiego, napastnik Szpilmacherów wychodzi sam na sam z bramkarzem, po raz kolejny przegrywa ten pojedynek.
18' Piłka po strzale z dystansu Fuławski przeleciała wysoko nad poprzeczką.
23'  (0:2) -  Fuławka zagrywa do Hauzera, Łukasz podaje przed pole karne do Gołosia, Arek uderza z dużego palca, piłka wpada w długi róg.
25' Fuławka strzela z dystansu, piłka przeleciała obok słupka.
27' Groźny strzał z ostrego kąta Grabowskiego, futbolówka trafiła w boczną siatkę.
29' Rzut rożny dla Szpilmacherów, Hauzer dośrodkowuje w pole karne, na strzał z głowy zdecydował się Dobrzański, tym razem bardzo niecelnie.
32' Słupek uchronił InsERT przed utratą bramki, niepocieszony jest Marcin Grabowski, było bardzo blisko.
35'  (0:3) - Szpilmacherzy idą za ciosem, Dobrzański pakuje piłkę do siatki.
36' Sokołowski zagrywa do Dobrzańskiego, Krzysiek strzela zza pola karnego, golkiper InsERT wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny.
38'  (0:4) -  Niefortunne podanie Nowaka, z prezentu przeciwnika skorzystał Grabowski, z kilku metrów posyła piłkę do siatki.

Zasłużone zwycięstwo Szpilmacherów, od początku spotkania zespół dominował nad rywalem. Czterobramkowe zwycięstwo to najniższy wymiar karny. Ekipa dowodzona przez Pawła Kalinowskiego w następnym meczu zagra z Feniks, InsERT poszuka punktów w starciu z Stowarzyszeniem Odra-Niemen.