06.05 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Rozpędowski, Czajka, Fiet, Nojek, Suszyńska, Otoliński, Staniulis, Ratajczak, Staroń, Najgrodzki, Trojak, Kubik, Gajer
Skład: Ściegienko, Wiśniewski, Ćwik, Olej, Zimny, Piekarz, Miś, Dobrzyński, Lichocki, Fedyczkowski
37' Dawid Gajer
6' Tomasz Miś
30' Tomasz Dobrzyński
36' Kamil Wiśniewski
39' Zbigniew Lichocki
Zawodnik meczu: Tomasz Miś (Tomek był dzisiaj bardzo aktwyny na boisku. Walczył zarówno w obronie jak i w ataku. Strzelił bramkę i zanotował asystę. )

Był hit w górze tabeli, będzie też ten na jej dnie. Ostatnie w stawce Stowarzyszenie Odra-Niemen "skrzyżuje rękawice" z trzecimi od końca Fryzjerami. Zespół Dominika Rozpędowskiego jeszcze nie punktował wiosną i będzie usilnie się starał, aby to zmienić. Jednakże "Niebiescy" na pewno łatwo się nie poddadzą i równie silnie walczyć będą o premierową wygraną w WLB. Zwycięstwo z którejś z ekip - da jeszcze nadzieje na utrzymanie, w przeciwnym bądź razie - np wypadku remisu - obie ekipy w następnej edycji występować będą w najniższej klasie rozgrywkowej. Liczymy więc na zacięte widowisko i walkę do ostatniej kropli potu.

2' Zbigniew Lichocki uderza z dystansu i świetnie piłkę na rzut rożny zbija Dominik Rozpędowski.
3' Znowu Lichocki próbuje zaskoczyć Rozpędowskiego, tym razem z rożnego, jednak golkiper Stowarzyszenia Odra-Niemen jest czujny i zbija piłkę na słupek.
6' (1:0) - Jarosław Zimny zagrywa z autu do Tomasza Misia i Tomek pewnym strzałem pokonuje Rozpędowskiego, otwierając tym samym - wynik tego meczu.
8' Pierwsza groźna akcja Odry, ale Ireneusz Staroń w dogodnej sytuacji przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką.
10' Rzut wolny dla Fryzjerów. Jarosław Fedyczkowski wystawia piłkę Arturowi Ćwikowi i mocne uderzenie tego drugiego - instynktownie nogami broni Rozpędowski.
14' Michał Ratajczyk oddaje zaskakujący strzał z dystansu, który minimalnie przelatuje koło bramki Piotra Ściegienko.
16' Kamil Wiśniewski zagrywa górną piłkę do Lichockiego i Zbyszek uderzeniem głową mógł zaskoczyć golkipera Odry, ale futbolówka przeleciała tuż koło bramki.
17' Odpowiedź "Białych". Ratajczyk decyduje się na uderzenie z dość ostrego kąta i spojenie słupka z poprzeczką ratuje przed utratą gola Ściegienko.
19' Dawid Gajer zobaczył wysuniętego na przed polu bramkarza Fryzjerów i stara się go przelobować. Niestety próba ta jest bardzo niedokładna i od bramki wznowi golkiper gospodarzy.
22' Lichocki staje oko w oko z Rozpędowskim, ale jego strzał z dwóch metrów - kapitalnie broni golkiper gości.
23' Damian Fiet z woleja i futbolówka po jego strzale przelatuje nad poprzeczką. W odpowiedzi Fryzjerzy i strzał Fedyczkowskiego głową, który bez problemów łapie Rozpędowski.
24' Strzał Gajera i pewnie piłkę chwyta Ściegienko. W odwecie Lichocki i piłka przelatuje tuż koło bramki.
26' Dwójkowa akcja Fedyczkowskiego z Lichockim i duet ten zatrzymuje świetnie interweniujący Rozpędowski.
28' Przewaga Fryzjerów nie ustaje. Lichocki do Piekarza i kąśliwe uderzenie Ryszarda kapitalnie z linii bramkowej wybija bramkarz Stowarzyszenia.
29' Gajer z dystansu i świetnie interweniuje Ściegienko.
30' (2:0) - Po wielu próbach "Niebieskich" piłka w końcu wpada do siatki, a sposób na świetnie broniącego Rozpędowskiego znajduje Tomasz Dobrzyński.
31' Dobrzyński przymierzył się do strzału, ale z dużej chmury - mały deszcz i lekki strzał Tomka - pewnie łapie bramkarz rywali.
35' Lichocki huknął z dalszej odległości i...futbolówka minęła bramkę Odry.
36' (3:0) - Szybka kontra Fryzjerów. Lichocki w tempo do Kamila Wiśniewskiego i Kamil mając przed sobą pustą bramkę - nie myli się.
37' (3:1) - Fiet do Gajera i Dawid oddaje precyzyjny strzał przy dłuższym rogu, który zaskakuje Ściegienko.
39' Miś podaje do Lichockiego i Zbyszek bardzo mocnym uderzeniem pod poprzeczkę, nie daje żadnych szans Rozpędowskiemu.

W starciu outsiderów lepsi okazują się Fryzjerzy, którzy zasłużenie wygrywają i mają jeszcze szanse na pozostanie w elicie. Takowe praktycznie straciło Stowarzyszenie, które ciągle zamyka ligową tabelę. Następnym razem KS spotka się z wiceliderem - Realem Compensacion, natomiast Odra podejmie Insert Team.