05.05 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Sztypa, Sypek, Lichwa, Libura, Gramza, Sikora, Taborski
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Gabrychowski, Kondratowicz, Czerwiński, Nawłoka, Prusko
12' Robert Libura
14' Robert Libura
7' Robert Skrzypecki
11' Adrian Kondratowicz
16' Robert Skrzypecki
33' Adrian Kondratowicz
35' Adrian Kondratowicz
37' Wojciech Słowicki
38' Łukasz Prusko
Zawodnik meczu: Adrian Kondratowicz (Bardzo waleczny pod bramką rywali, swój świetny występ udokumentował trzema bramkami.)

Dla ekipy Feniksu jest to pojedynek o pierwsze zwycięstwo, w obecnych rozgrywkach ekipa dowodzona przez Krzysztofa Sikorę legitymuje się zerowym dorobkiem punktowm. Rywale walczą o zwycięstwo które pozwoli im złapać kontakt z środkową strefą tabeli gr. B

2' Pierwsza próba zdobycia bramki po stronie Brzemieniemiasta.pl, Ostropolski zdecydował się na strzał z dystansu, futbolówka przeleciała  obok słupka.
3' Ponownie Ostropolski, tym razem Damian złapał się za głowę, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
5' Dobre zachowanie Sypka, Łukasz przerzucił piłkę na skrzydło, Sikora przyjął futbolówkę,złamał do środka pola i uderzył po długim rogu,... zabrakło centymetrów aby Krzysiek mógł cieszyć się z bramki.
7'  (1:0) - Bardzo szczęśliwe trafienie Roberta Skrzypeckiego, obrońca chciał zacentrować piłkę z połowy boiska w pole karne przeciwnika, futbolówka przelobowała bramkarza i wpadła w samo okienko bramki. Trafienie przecudnej urody.
9' Piotr Sztypa wyszedł obronną ręką z pojedynku sam na sam z Wojciechem Słowickim.
11'  (2:0) - Adrian Kondratowicz wykorzystuje gapiostwo obrońców i strzałem z głowy podwyższa prowadzenie. Darek Kolęda może być szczęśliwy, że kolega z zespołu skutecznie wykorzystał jego dośrodkowanie z autu.
12'  (2:1) - Bramka kontaktowa, Łukasz Sypek zagrywa w pole karne do Libury, Robert nawinął bramkarza i umieścił piłkę w siatce.
14'  (2:2) - Mecz rozpoczyna się od nowa, Feniks skutecznie wykorzystał rzut wolny, Sypek zagrywa przed pole karne do Libury, Robert precyzyjnym strzałem zdobył wyrównującą bramkę.
16'  (3:2) - Koszmarny błąd bramkarza, Robert Skrzypecki uderzył z połowy boiska, golkiper nie złapał piłki w ręce i ta wpada do siatki.
18' Indywidualna akcja Taborskiego została zakończona niecelnym strzałem na bramkę.
22' Druga odsłona mogła się bardzo dobrze rozpocząć dla podopiecznych Marka Szpyry, piłka po strzale z dystansu Gabrychowskiego wylądowała na poprzeczce.
24' Taborski uderza z dystansu, piłka odbiła się od słupka i spadła prosto pod nogi nadbiegającego Libury, pomocnik Feniksu chyba się niespodziewał się zagrania bowiem mając przed sobą pustą bramkę posłał futbolówkę nad poprzeczką.
26' Kontra Brzemiemiasta.pl. niestety Kolęda zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi zdecydował się na strzał i cała akcja spaliła na panewce.
27' Kolejna nieudana kontra ekipy dowodzonej przez Marka Szpyrę, Kolęda zbyt wolno rozgrywał piłkę i obrońcy zdąrzyli wybić futbolówkę na aut.
29' Rzut wolny dla Feniks tuż za linią pola karnego, Taborski strzela na bramkę i trafia w mur.
31' Złe wprowadzenie piłki do gry przez Nawłokę, rzut wolny pośredni na Feniksu, Taborski i Gramza źle to rozegrali i cała akcja spaliła na panewce.
33'  (4:2) - Daleki wyrzut Nawłoki, złe ustawienie obrońcy i bramkarza, Kondratowicz nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
35'  (5:2) -  Nawłoka zalicza drugą asystę, zagranie do Kondratowicza, Adrian wygrywa pojedynek z obrońcą i wychodzi sam na sam z bramkarzem, płaski strzał po ziemi i piłka wpada do bramki.
37'  (6:2) -  Trójkowa akcja Brzemiemiasta.pl, Ostropolski zagrywa do Szpyry a Marek podaje do pustej bramki Słowickiemu.
38'  (7:2) -  Prostopadłe podanie Ostropolskiego na bramkę zamienia Łukasz Prusko.
39' Artur Czerwiński wychodzi sam na sam i marnuje doskonałą okazję do zmiany rezultatu.

Brzemiemiasta.pl skutecznie zagrało w drugiej części spotkania. Dobre zawody rozegrał Kondratowicz, który stwarzał największe zagrożenie dla rywala. Dzięki tej wygranej ekipa dowodzona przez Marka Szpyrę odnosi drugie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Feniks pozostaje wciąż bez wygranej. W następnym meczu Brzemieniemiasta.pl zagra z M.W Trade, Feniks o pierwsze punkty powalczy z Szpilmacherami.

Adrian Kondratowicz (Brzemiemiasta.pl)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.