04.05 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
1 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Rolirad, Koniewski, Niemczyk, Smoczyński, Dziedzic, Markiel, Ostaszkiewicz, Witczak, Grabowski
Skład: Woźniak, Biegański, Bożek, Borowski, Jędrysiak, Maj, Biela, Ciupiński
6' Piotr Ostaszkiewicz
30' Piotr Ostaszkiewicz
19' Wojciech Woźniak
23' Bartłomiej Biela
Zawodnik meczu: Marcin Rolirad (Marcin był głównym ojcem sukcesu, jaki niewątpliwie było zatrzymanie faworyta - M.W Trade. Gdyby nie jego interwencje, pewnie wygraliby "Trejderzy". )

"Trejderzy" jeszcze w WLB nie przegrali i będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Innego zdania są "Błękitni", którzy muszą zapunktować, bo tuż za ich plecami czai się brzmnieniemiasta.pl. Czekamy na ciekawy pojedynek Markiel - Bożek.

2' Kamil Biegański oddaje mocny strzał z dystansu i bramkarz TLA - Marcin Rolirad zbija piłkę na rzut rożny.
4' Kontra gości. Krzysztof Koniewski do Kacpra Grabowskiego, ale uderzenie tego drugiego okazuje się zbyt lekkie, aby zaskoczyć Bartłomieja Jędrysiaka.
5' Łukasz Bożek sprzed pola karnego i piłka przelatuje koło bramki. Po chwili strzela Bartłomiej Biela i Rolirad pomimo rykoszetu, jest czujny i paruje piłkę na rzut rożny.
6' Rajd Remigiusza Markiela, ale jego finalizację, czyli strzał, w ostatniej chwili dobrze blokują obrońcy challengera.
6'  (0:1) - Markiel zagrywa w tempo do Piotra Ostaszkiewicza i ten mając przed sobą pustą bramkę - nie myli się, otwierajac tym samym wynik meczu. TLA prowadzi co jest zaskoczeniem.
7' "Błękitni" mogą iść za ciosem, ale uderzenie Dawida Niemczyka, minimalnie mija bramkę Jędrysiaka.
8' Kontra Trade. Biegański do Andrzeja Ciupińskiego i ten z bliska strzela koło bramki.
Na boisku dobrze radzi sobie defensywa TLA, która nie pozwala na wiele faworytowi, który najwyraźniej w świecie, nie ma pomysłu na grę.
11' Biegański oddaje zaskakujące uderzenie, które ląduje tylko na bocznej siatce.
12' W odwecie TLA i nie kto inny jak Markiel. Remek mija dwóch rywali i oddaje mocne uderzenie, które przelatuje tuż nad poprzeczką.
14' Bożek z dystansu i świetnie jego strzał broni Rolirad.
15' Ostrzał bramki gości. Tym razem swoich sił próbuje Biegański i Rolirad pewnie odprowadził piłkę wzrokiem.
16' Szybka akcja "Trejderów". Bożek do Tobiasza Borowskiego i ten przenosi piłkę nad bramką Rolirada.
17' Ostaszkiewicz obrócił się z obrońcą na plecach i oddał zaskakujący strzał. Ten minął słupek, a Jędrysiak nawet nie drgnął.
19'   - Bezmyślne zagranie ręką przez Wojciecha Woźniaka i M.W będzie dwie minuty grało w osłabieniu.
23'  (1:1) - Bartłomiej Biela ładnie przyjął piłkę w polu karnym i oddał mocny strzał, po którym, po interwencji bramkarza piłka wpada do siatki. Mamy remis!
25' Biegański dobrze zagrywa do Bieli i Bartek oddaje groźny strzał, który świetnie na rzut rożny zbija Rolirad.
28' Indywidualna akcja Biegańskiego, który staje oko w oko z golkiperem TLA. Bramkarz góruje jednak nad napastnikiem i mamy tylko rzut rożny.
29' Markiel stara się odciążyć swoją defensywę samotnymi rajdami. Tym razem Remek minął trzech rywali i oddał niecelny strzał, tuż koło bramki.
30' Rzut wolny dla TLA. Markiel uderza i na rzut rożny paruje futbolówkę Jędrysiak.
30'   - Piotr Ostaszkiewicz łapie piłkę w ręce, w polu karnym rywala i zostaje za to ukarany żółtą kartką.
31' Koniewski do Markiela i uderzenie napastnika TLA z woleja - świetnie na rzut rożny zbija Jędrysiak.
33' Ciupiński przymierzył z dystansu i na posterunku po raz kolejny był Rolirad, który zbija piłkę na rzut rożny.
35' Goście przed szansą na gola dającego prowadzenie. Niestety zbyt mocno w pole karne zagrywa Grabowski, a w nim napastnicy nie zdołali zakończyć akcji.
37' Niewykorzystana sytuacja mogła się zemścić. Biela staje przed szansą na gola, ale przegrywa pojedynek ze świetnie dysponowanym Roliradem.

Po bardzo emocjonującym starciu mamy remis, który bardziej za sukces musi uznać ekipa Remigiusza Markiela. M.W Trade punkt niewiele daje, bo Real Compensacion i Szpilmacherzy mogą odskoczyć na kolejne oczka. W przyszłym tygodniu TLA zagra kolejny ciężki mecz, z Asplexem. Natomiast "Trejderzy" podejmą brzmieniemiasta.pl. Wcześniej zaś obie ekipy zagrają swoje mecze w Pucharze Ligi - M.W z Victorią Czerwoni, "Błękitni" z Ybah Tigers.