29.04 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
( 0 : 2 )
Skład: Gołos, Fuławka, Sokołowski, Gołos, Anioł, Kalinowski, Kaban, Przybyszek, Słonina
Skład: Rozpędowski, Czajka, Fiet, Nojek, Suszyńska, Staniulis, Bilski, Staroń, Najgrodzki, Trojak, Kubik, Gajer
17' Łukasz Fuławka
19' Grzegorz Słonina
26' Grzegorz Słonina
29' Arkadiusz Gołos
30' Paweł Kalinowski
33' Łukasz Fuławka
35' Łukasz Fuławka
36' Arkadiusz Gołos
39' Arkadiusz Gołos
39' Grzegorz Słonina
Zawodnik meczu: Grzegorz Słonina (Grzesiek po raz kolejny był najbardziej aktywnym zawodnikem na boisku. Stwarzał największe zagrożenie pod bramką rywali, asystował a sam trzykrotnie umieścił piłke w bramce)

Zamykające tabele Stowarzyszenie Odra-Niemen zagra z liderującymi Szpilmacherami. Każdy inny wynik niż wygrana "Szpilek" będzie tutaj nie lada sensacją. Czy Odra w końcu wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i ugra premierowe punkty w WLB? Czy raczej Grzegorz Słonina i spółka znowu pokażą moc i wygrają przekonywująco?

2' Kalinowski uderza płasko z 9 metrów jednak minimalnie obok bramki.
4' Rozpędowski broni mocny strzał Gołosa z linii pola karnego.
5' Po dośrodkowaniu w pole karne interweniujący Anioł wypuszcza piłkę z rąk, którą do siatki kieruje Czajka. Sędzia odgwizduje jednak faul na bramkarzu Szpilmacherów i bramki nie uznaje.
7' Dośrodkowanie Sokołowskiego wprost na głowę wbiegającego w pole karne Kabana, ten jednak z 5 metrów uderza nad poprzeczką.
10' Gajer wychodzi sam na sam z Aniołem jednak wracający do obrony Kaban w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg zawodnika Odry Niemen.
12' Rozpędowski w sytuacji sam na sam broni strzał Słoniny.
17' (0:1) - Słonina z Kalinowskim rozklepali przy linii końcowej obronę Odry. Po chwili Słonina wykłada piłkę na 10 metr do Łukasza Fuławki, który pięknym strzałem tuż przy słupku wyprowadza Szpilmacherów na prowadzenie.
18' Rozpędowski wybija piłkę na rzut rożny po mocnym strzalke Słoniny z ostrego kąta.
20' (0:2) - Fantastyczna bramka w wykonaniu Grzegorza Słoniny! Napastnik "Szpilek" uderzeniem z narożnika pola karnego umieścił futbolówkę w samym okienku bramki strzezonej przez Rozpędowskiego!
22' Techniczne uderzenie Sloniny z 10 metrów o centymetry mija bramkę.
24' Indywidualna akcja Kabana. Zawodnik Szpilmacherów minął trzech rywali, wpadł w pole karne jednak jego strzał nie znalazł drogi do bramki.
26' (0:3) - Sokołowski zagrywa do będącego w polu karnym Grzegorza Słoniny a popularny "Kenny" pięknie uderza nad interweniującym Rozpędowskim powiekszającym tym samym prowadzenie "Szpilek".
29' (0:4) - Dobre zagranie Kalinowskiego do Arkadiusza Gołosa, któremu nie pozostało nic innego jak umieścic piłke w pustej bramce.
30' (0:5) - Tym razem role się odwróciły i po podaniu Gołosa bramkę zdobywa Paweł Kalinowski.
33' (0:6) - Łukasz Fuławka wykorzystuje podanie Kalinowskiego i pewnym strzałem z 3 metrów kieruje futbolówkę do bramki.
35' (0:7) - Piękna akcja Szpilmacherów na jeden kontakt. Piłka wędrowała jak po sznurku a zwieńczeniem tej akcji była bramka zdobyta przez Łukasza Fuławkę.
36' (0:8) - Arkadiusz Gołos wykorzystuje dobre podanie Słoniny i pewnym strzałem z pola karnego pokonuje Rozpędowskiego.
38' (0:9) - Kopia akcji sprzed chwili i tym razem asystę przy bramce Gołosa zalicza Kaban.
39' (0:10) - Prostopadłe zagranie Kabana do Grzegorza Słoniny, który spokojnie przyjmuje piłkę i precyzyjnym strzałem ustala wynik spotkania.

Pewne i przekonujące zwycięstwo ekipy Pawła Kalinowskiego. Szczególnie w drugiej połowie widoczna była dominacja Szpilek, którzy w tej części meczu zaaplikowali rywalom aż osiem bramek. Szpilmacherzy kontynuują znakomita serię i odnoszą piątę z rzędu zwycięstwo umacniając się tym samym na czele tabeli grupy B. W zupełnie odmiennej sytuacji jest ekipa Odry Niemen. Dominik Rozpędowski i spółka jak dotychczas nie zdobyli jeszcze punktu i chcąc myślec o utrzymaniu powinni zabrac się ostro do pracy. W następnej kolejce Odra zagra z Fryzjerami a Szpilmacherzy o koejne zwycięstwo powalczą z ekipą InsERT Team.