27.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 6
( 0 : 5 )
Skład: Woźniak, Biegański, Bożek, Borowski, Jędrysiak, Maj, Biela, Ciupiński
Skład: Sztypa, Sypek, Lament, Lichwa, Libura, Sikora, Kędzierski, Taborski
3' Andrzej Ciupiński
11' Andrzej Ciupiński
14' Tomasz Maj
16' Bartłomiej Biela
20' Kamil Biegański
37' Łukasz Bożek
30' Andrzej Taborski
36' Krzysztof Sikora
Zawodnik meczu: Kamil Biegański (Mądra gra obronna oraz skuteczna pod bramką rywala i kolejne trzy punkty trafiają na konto jego drużyny. Kamil jako jedyny rzadko pojawiał się pod bramką rywala, a jak już to zrobił to wpisał się na listę strzelców.)

W grupie B bez punktów pozostaje Feniks, który o takowe powalczy z M.W Trade. "Trejderzy" nie mogą się potknąć chcąc marzyć o miejscu na podium, a co więcej o pierwszej lokacie. Bukmacherzy większe zawsze dają Łukaszowi Bożkowi i jego kolegom, ale pamiętajmy, że dopóki piłka w grze - wszystko jest możliwe i to jest właśnie szansa Feniksa, który na pewno "tanio skóry nie sprzeda".

3' (0-1) - Paweł Kędzierski uderza niecelnie, akcję szybko wznawia Jędrysiak, który zagrywa długą piłkę do Andrzeja Ciupińskiego, a ten pewnym strzałem otwiera wynik spotkania.
5' Bożek wychodzi sam na sam z bramkarzem, lecz strzela wysoko ponad poprzeczką...
7' Na uderzenie prostym podbiciem decyduje się Łukasz Sypek, lecz to uderzenie bez trudu chwyta Jędrysiak.
11' (0-2) - Na indywidualną akcję zdecydował się Andrzej Ciupiński, który po minięciu trzech rywali wychodzi oko w oko z Szypą i ze spokojem podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
13' Bardzo niecelnie z dystansu uderza Ciupiński.
14' (0-3) - Futbolówkę w pole karne zagrywa Bartłomiej Biela, do niej najwyżej wyskakuje Tomasz Maj i strzałem głową zdobywa kolejną bramkę dla gości.
16' (0-4) - Złe podanie Krzysztofa Sikory, piłka trafia pod nogi Bartłomieja Bieli, który decyduje się na strzał i futbolówka wpada do bramki bezradnego Sztypy.
18' Szybka akcja "Trejderów" - Borowski zagrywa do Bożka, ten uderza na bramkę, lecz piłkę z linii wybija Arkadiusz Lichwa.
20' (0-5) - Sam na sam z goalkeeperem wychodzi Kamil Biegański, uderza ile sił i mamy nokaut! Po tym strzale sędzia zaprasza obie drużyny na przerwę.
22' Na uderzenie z dystansu decyduje się Bartłomiej Biela i piłka zatrzymuje się na słupku...
25' Tomasz Taborski strzela sprzed pola karnego, lecz ta próba minimalnie nieudana.
27' W odpowiedzi uderza Łukasz Bożek, ale bez trudu broni tą próbę Piotr Sztyka.
30' (1-5) - Skuteczną kontrę wyprowadzili gracze gospodarzy, a dystans do rywala zmniejszył Tomasz Taborski.
33' Kamil Biegański podaje do Łukasza Bożka, lecz ten przegrywa pojedynek z bramkarzem.
33' Na techniczny strzał zdecydował się kapitan "Trejderów" - Kamil Biegański, ale ta próba minimalnie niecelna.
36' (2-5) - Ależ kuriozalna bramka dla Feniksa! Piłka po strzale Krzysztofa Sikory ledwo wtoczyła się do bramki obok rozpaczliwie interweniującego Jędrysiaka.
37' (2-6) - Szybka odpowiedź przyjezdnych! Po strzale Łukasza Bożka futbolówka trafia w obrońcę i przy słupku wpada do bramki zdezorientowanego Piotra Sztypy.
39' Nieudana próba przelobowania goalkeepera w wykonaniu Bożka.

Łatwe trzy oczka trafiają na konto M.W.Trade i dzięki nim drużyna Kamila Biegańskiego wskakuje na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Feniks odnosi piątą porażkę z rzędu i nadal pozostaje bez punktów... W następnej kolejce "Trejderzy" zmierzą się z TLA, "Czarnych" czeka kolejny ciężki mecz tym razem z brzmieniemiasta.pl.