27.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Szpyra, Ostropolski, Gabrychowski, Kondratowicz, Czerwiński, Nawłoka
Skład: Kalimow, Ibowicz, Gąsowski, Hubczak, Gawziński, Garbarczyk, Sokalski, Tendaj, Aguilera, Stępień, Żarecki, Paczkowski
12' Adrian Kondratowicz
33' Adrian Kondratowicz
9' Rafał Garbarczyk
28' Rafał Garbarczyk
Zawodnik meczu: Adrian Nawłoka (Świetne zawody rozegrał goalkeeper przyjezdnych, co prawda stracił dwie bramki, lecz swoimi pewnymi interwencjami mocno przyczynił się do remisu.)

Elektryzująco zapowiada się nie tylko starcie tych zespołów, ale dwóćh świetnych napastników - Adriana Kondratowicza z "Białych" i Rafała Garbarczyka z "Zielonych". Który z tych zawodników powiedzie swój zespół do ważnej wygranej, która dawnej Pasiece pozwoli na punkt przybliżyć się do bezpiecznego miejsca w tabeli, a "Aserowcom" z powrotem wskoczyć na podium?

3' Pierwsze minuty to sporo niedokładności w poczynaniach obu ekip. Żadna z ekip nie prezentuje się lepiej od rywala, jak na razie oglądamy wyrównane widowisko.
5' Z dystansu uderza Garbarczyk, lecz próba ta okazuje się niecelna.
7' Damian Ostropolski strzela z wolnego, lecz świetną paradą popisuje się Kalimow.
9' (1-0) - Kamil Gąsowski zagrywa piłkę "w uliczkę" do Rafała Garbarczyka, ten uderza z ostrego kąta i pokonuje goalkeepera "Białych".
12' (1-1) - Niedługo trwała radość z prowadzenia Acerowców. Do wyrównania doprowadza Adrian Kondratowicz, który uprzedził bramkarza rywali i ze spokojem wpakował futbolówkę do bramki.
15' Utracone prowadzenie podrażniło graczy gospodarzy, który niemal wcale nie opuszczają połowy brzmieniamiasta.pl.
17' Z dystansu uderza Bartłomiej Tendaj, lecz wprost w bramkarza rywali, dobitka tego samego gracza już bardzo niecelna...
22' Techniczne uderzenie Kamila Gąsowskiego w świetny sposób broni Nawłoka.
24' Kolejna próba Gąsowskiego i ponownie górą goalkeeper gości.
27' Rafał Sokalski strzela z woleja, ale bez trudu łapie to uderzenie Kalimow.
28' (2-1) - Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Rafał Garbarczyk, piłka odbiła się od jednego z obrońców Asplexu i wpadła do bramki.
30' Ponownie Nawłokę nęka Garbarczyk i ponownie górą bramkarz "Białych".
32' Bartłomiej Tendaj oddaje nieprzyjemny strzał i z trudem na rzut rożny odbija go Adrian Nawłoka.
33' (2-2) - Skrzypecki zagrywa futbolówkę z rzutu rożnego, do niej nawyżej wyskakuje Adrian Kondratowicz - uderza głową, piłką odbija się za linią bramkową i z niej wypada. Sędzia Miedziński nie ma wątpliwości i nakazuje rozpoczęcie gry z połowy boiska.
35' Na wślizgu piłkę do bramki starał się wpakować Marek Szpyra, lecz dotyka futbolówkę ręką i sędzia odwizduje rzut wolny.
38' Po podaniu z rzutu rożnego na bramkę rywali uderza Tendaj, ale próba ta okazuje się niecelna i mamy aut bramkowy.

W pojedynku Asplex - brzmieniemiasta.pl mamy remis dwa do dwóch, w starciu Kondratowicz-Garbarczyk także po równo - obaj Panowie pokazali jak ważnymi postaciami są dla swoich ekip. Z przebiegu meczu remis jest adekwatny do boiskowych wydarzeń, bliżej triumfu byli Acerowcy, lecz kapitalnie w bramce spisywał się Adrian Nawłoka. Remis nieco pokrzyżował mistrzowski aspiracje zawodników Bartłomieja Tendaja i w starciu z Real Compensación muszą wygrać, aby myśleć o złocie. W następnym spotkaniu Brzmienie czeka łatwiejsze zadanie niż rywala, gdyż spotkają się z zamykającym tabelę Feniksem.