23.04 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
4 : 1
( 1 : 0 )
Skład: Rolirad, Koniewski, Niemczyk, Kubica, Jordan, Dziedzic, Konieczny, Markiel, Witczak, Jarząb
Skład: Gołos, Sapa, Fuławka, Gołos, Grabowski, Hauzer, Anioł, Kalinowski, Przybyszek
30' Remigiusz Markiel
6' Łukasz Fuławka
24' Marcin Grabowski
33' Mariusz Przybyszek
37' Paweł Kalinowski
Zawodnik meczu: Marcin Grabowski (Przez całe spotkanie obrona TLA miała spore problemy z upilnowaniem napastnika "Szpilek". Swój dobry występ Marcin udokumentował zdobyciem bramki. Zaliczył również jedną asystę.)

Szpilmacherzy to jedyna drużyna w grupie B mająca na swoim koncie komplet punktów. Popularne "Szpilki" o podtrzymanie świetnej passy zagrają ze starym znajomym z rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC czyli z ekipą TLA. Zimą pod balonem Olimpijskim 21:5 wygrały "Szpilki", a więc teraz Remigiusz Markiel i spółka będą chcieli wziąć odwet za tą deklasację. Pytanie tylko czy będą w stanie zatrzymać lidera klasyfikacji strzelców, świetnego Grzegorza Słoninę? Kibice będą patrzeć głównie na pojedynek strzelecki Słoniny i Markiela. Miejmy nadzieje, że się nie zawiodą.

2' Uderzenie z woleja w wykonaniu Witczaka w niewielkiej odległości mija bramkę strzeżoną przez Anioła.
6' (1:0) - Kalinowski zagrywa z prawej strony w pole karne, najszybszy przy piłce jest Łukasz Fuławka i mamy otwarcie wyniku.
8' Dośrodkowanie Kalinowskiego z rzutu rożnego, strzał Hauzera z pierwszej piłki po którym do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.
11' Rolirad broni uderzenie Kalinowskiego z rzutu wolnego.
13' Błąd w defensywie graczy TLA. Piłkę przejmuje Hauzer jednak w sytuacji sam na sam z Roliradem trafia w słupek!
15' Znakomita okazja dla TLA na wyrównanie. Koniewski zagrywa do Markiela a ten mając przed sobą tylko bramkarza rywali uderza nad bramką.
17' Kalinowski mocno uderza z 7 metrów jednak świetnie broni Rolirad.
22' Rolirad wygrywa pojedynek sam na sam z Grabowskim.
24' (2:0) - Krótkie rozegranie rzutu wolnego. Mocno uderzona przez Marcina Grabowskiego piłka trafia w jednego z rywali i po rykoszecie wpada do bramki.
30' (2:1) - Konieczny dośrodkowuje do wbiegającego w pole karne Remigiusza Markiela a ten pięknym strzałem głową zdobywa bramkę kontaktową.
31' Płaskie uderzenie Grabowskiego z 10 metrów zatrzymuje się na słupku bramki strzeżonej przez Rolirada!
33' (3:1) - Grabowski urwał się lewą stroną, znakomicie wypatrzył będącego w polu karnym Mariusza Przybyszka, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w bramce.
34' Mocne uderzenie Hauzera z ostrego kąta na rzut rożny paruje Rolirad.
37' (4:1) - Paweł Kalinowski w sytuacji sam na sam pewnym strzałem podwyższa prowadzenie Szpilmacherów.
38' Rolirad przenosi piłkę nad poprzeczką po mocnym strzale Grabowskiego z 10 metrów.

Szpilmacherzy kontynuują znakomitą passę zwycięstw i umacniają się na fotelu lidera w grupie B. Na przeszkodzie do kolejnej wygranej nie stanął im nawet brak najlepszego strzelca Grzegorza Słoniny, gdyż godnie zastąpili go koledzy z drużyny. Grające natomiast "w kratkę" TLA z siedmioma punktami zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową. W następnej kolejce Remigiusz Markiel i spółka spotkają się z M.W Trade, "Szpilki" zagrają natomiast z czerwoną latarnią Stowarzyszeniem Odra-Niemen.