23.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Stawarz, Wypych, Mosiołek, Nowak, Koczuk, Szczurek, Urban, Giza, Zembaty, Szczurek
Skład: Sztypa, Sypek, Lichwa, Libura, Gramza, Sikora, Kędzierski
12' Wojciech Urban
26' Paweł Giza
29' Paweł Giza
31' Wojciech Urban
33' Bartłomiej Koczuk
34' Paweł Giza
40' Bartłomiej Koczuk
6' Krzysztof Sikora
14' Paweł Kędzierski
Zawodnik meczu: Paweł Giza (Znakomicie wkomponował się w ekipę InsERT Team po raz drugi udowadniając że będzie jej mocnym punktem. Tym razem po jego strzałach bramkarz rywali trzykrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Zanotował również dwie asysty)

Feniks - Insert Team to ostatnia para meczowa w grupie B. Obie te ekipy znają boisko przy Skwierzyńskiej, ale to ci drudzy radzą sobie na nim solidniej - w trzech meczach ugrali 6 punktów. Zespoł Krzysztofa Sikory jeszcze nie zapunktował, tracąc w 3 meczach 23 bramki, strzeliwszy w nich tylko 4. Teraz będą usilnie walczyć o przełamanie, tak więc "Niebiescy" nie mogą ich zlekceważyć, bo w ten sposób punkty można stracić bardzo łatwo.

1' Ekipa InsERT Team przybyła na to spotkanie bez nominalnego bramkarza. Miejsce pomiedzy słupkami zajmuje napastnik Wojciech Zembaty.
6' (1:0) - Po strzale Gramzy z rzutu wolnego, Zembaty wypuszcza piłkę, dopada do niej Krzysztof Sikora i z bliska pakuje ją do bramki.
7' Kolejny strzał Gramzy, tym razem Zembaty nogą wybija futbolówkę na rzut rożny.
9' Ponownie dobrze interweniuje Zembaty odbijając piłkę po mocnym strzale Sikory z 10 metrów.
12' (1:1) - Wojciech Urban pieknym strzałem z dystansu doprowadza do wyrównania.
13' Rzut wolny dla ekipy Feniks z około 13 metrów. Do piłki podchodzi Gramza jednak trafia prosto w mur.
14' (2:1) - Co za gol!!! Paweł Kędzierski przejął piłkę w okolicach środka boiska. Widząc wysuniętego na przedpole bramkarza rywali zdecydował sie na strzał z około 35 metrów po którym futbolówka wpadła do bramki!
18' Nowak wpada w pole karne, uderza po długim rogu jednak minimalnie niecelnie.
26' (2:2) - Zamieszanie w polu karnym Feniksu. Piłka trafia pod nogi Pawła Gizy. Pierwszy strzał zawodnika InsERT Team ląduje na poprzeczce  jednak poprawka znajduje już  drogę do bramki.
29' (2:3) - Kontra w wykonaniu graczy InsERT Team. Koczuk zagrywa do Gizy, a Paweł w sytuacji sam na sam płaskim strzałem posyła piłkę do bramki.
30' Dwie świetne interwencje Sztypy. Pierwsza po strzale Urbana z 7 metrów, druga po dobitce Gizy.
31' (2:4) - Koczuk wypatrzył niepilnowanego w polu karnym Wojciecha Urbana, który w sytuacji sam na sam minął bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce.
33' (2:5) - Kolejna kontra InsERT Team zakończona zdobyciem bramki. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Bartłomiej Koczuk wykorzystując podanie Gizy.
34' (2:6) - Paweł Giza przedarł się prawą stroną i mocnym strzałem z narożnika pola karnego nie dał szans Sztypie na skuteczną interwencję. Hattrick na koncie tego zawodnika!
35' Świetna interwencja Zembatego, który wybił futbolówkę na rzut rożny po mocnym strzale Sikory.
38' Nowak zagrywa do niepilnowanego w polu karnym Szczurka, ten jednak mając przed sobą tylko bramkarza trafia wprost w niego.
40' (2:7) - Bartłomiej Koczuk strzałem do pustaka ustala wynik spotkania. Asyste przy tej bramce zalicza Giza.

Po porażce na inaugurację InsERT Team wkroczył na właściwe tory i zanotował trzecie z rzędu zwycięstwo, które pozwala tej drużynie utrzymać kontakt z czołówką. Dzisiejsza wygrana nie przyszła jednak łatwo. Feniks postawił trudne warunki i do przerwy prowadził nawet 2:1. Druga część meczu to jednak zdecydowana przewaga ekipy w niebieskich strojach udokumentowana zdobyciem sześciu bramek. Feniks po czterech rozegranych spotkaniach nadal pozostaje bez punktów a w następnej kolejce ekipa Krzysztofa Sikory spotka się z M.W Trade. InsERT Team natomiast w bardzo ciekawie zapowiadającym sie meczu o zwycięstwo powalczy z Real Compensacion.