20.04 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Woźniak, Biegański, Bożek, Borowski, Jędrysiak, Maj, Biela, Ciupiński
Skład: Ściegienko, Bądel, Głembocki, Wiśniewski, Ćwik, Olej, Zimny, Piekarz, Miś, Lichocki, Fedyczkowski
6' Kamil Biegański
7' Bartłomiej Biela
9' Kamil Biegański
12' Łukasz Bożek
16' Bartłomiej Biela
32' Bartłomiej Jędrysiak
30' Jarosław Fedyczkowski
Zawodnik meczu: Andrzej Ciupiński (Mimo iż nie strzelił bramki to miał spory udział przy trafieniach swoich kolegów, harował jak wół przez całe spotkanie.)

Dla drużyny Fryzjerzy KS jest to mecz o pierwsze zwycięstwo w lidze, ostatnio dość szczęśliwie wywalczony remis pozwolił uwierzyć ekipie Zbyszka Lichockiego, że jak się chce to można, teraz zadanie jest trudniejsze, po przeciwnej stronie stanie faworyt do zwycięstwa M.W. Trade.

2' Od mocnego uderzenia mogli rozpocząć zawodnicy M.W. Trade, strata Ćwika przed polem karnym, mocny strzał Ciupińskiego, golkiper z wielkim trudem chwyta futbolówkę.
3' Szybka kontra Fryzjerów, Fedyczkowski zdecydował się na strzał z dystansu, piłka przeleciała obok bramki.
4' Podanie z głębi pola Głembockiego, Lichocki wychodzi na dobrą pozycje strzelecką, niestety piłka po jego strzale poszybowała dalego od bramki strzeżonej przez Jędrysiaka.
6' (0:1) - Szybko rozegrany rzut wolny przez Ciupińskiego, piłka zagra do Biegańskiego, Kamil huknął jak z armaty, futbolówka wpada do siatki.
7' (0:2) - Zagranie Ciupińskiego do Bieli, Bartek z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki.
9' (0:3) - Zamieszanie pod bramką Fryzjerów, Biegański wykorzystał podanie Bieli. Mamy kolejną bramkę dla M.W. Trade.
12' (0:4) - Udana klepka w polu karnym Fryzjerów, z podania Borowskiego skorzystał Bożek, Łukasz idealnie przymierzył w krótki róg.
14' Wojciech Woźniak wypatrzył stojącego samotnie w polu karnym Fryzjerów Tomasza Maja, niestety Tomek nie skorzystał z podania i nie trafił do pustej bramki.
16' (0:5) - Fantastyczna bramka Bartłomieja Bieli, stadiony świata, napastnik M.W. Trade strzelił na bramkę z powietrza, odległość była dość spora, piłka wpadła pod poprzeczkę. Golkiper nawet nie drgnął.
17' Dośrodkowanie w pole karne Fryzjerów, Tomasz Maj oddał strzał z głowy, piłka przeleciała obok słupka, zawiedziony postawą kolegi jest Wojciech Woźniak, to drugie niewykorzystane podanie.
19' Piłka po strzale zza pola karnego Zbyszka Lichockiego odbiła się od słupka i wyszła poza pole gry.
21'  -  Zmiana bramkarza w zespole Fryzjerów, Ściegienko zastąpi Bądela.
23' Udana interwencja golkipra Fryzjerów, nogami wybiła piłkę na rzut rożny po strzale Ciupińskiego.
25' Szybka wymiana podań przez zawodników Fryzjerów, Zbyszek Lichocki oddaje strzał zza pola karnego, piłka o centymetry minęla bramkę.
27' Bożek przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Fryzjerów.
28' Kontra Fryzjerów, niestety Lichocki zachował się zbyt samolubnie, zdecydował się na strzał zamiast podać do lepiej ustawionego Fedyczkowskiego.
30'  - Za przerwanie korzystnej akcji żółtą kartkę ostrzymuje Jarosław Fedyczkowski.
32' (0:6) - Zagranie piłki ręką w polu karnym przez Bądela, rzut karny na bramkę zamienia Bartłomiej Jędrysiak.
34' Trójkowa akcja Bieli, Biegańskiego i Ciupińskiego, kilka podań i strzał na bramkę, niestety słupek stanął na drodzę do bramki. Niepocieszony jest strzelec Ciupiński.
37' Jędrysiak wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam z Piekarzem.

M.W. Trade zasłużenie zgarnia komplet punktów. W dzisiejszym spotkaniu rywal nie postawił przeciwnikowi ciężkich warunków. Fryzjerzy KS muszą jeszcze mocno pracować aby w przyszłości cieszyć się wygranej. Rywale z M.W Trade w kolejnym spotkaniu powalczą o trzy punkty z Feniks, Fryzjerzy zagrają z Odrą Niemen.