15.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Chmurzyński, Koczuk, Stawarz, Wypych, Mularczyk, Koczuk, Giza, Zembaty
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Skrzypecki, Ostropolski, Gabrychowski, Kondratowicz, Czerwiński
9' Wojciech Zembaty
32' Paweł Giza
33' Paweł Giza
36' Wojciech Zembaty
39' Bartłomiej Koczuk
Zawodnik meczu: Paweł Giza (W dzisiejszym spotkaniu Paweł był wszędzie, dzięki jego świetniej postawie na boisku InsERT zdobył trzy punkty. Strzelił dwie bramki. )

Obie drużyny w obecnych rozgrywkach wygrały tylko raz, trzy punkty na koncie sprawiły, że sytuacja w tabeli jest nieciekawa. Dla jednych i drugich jest to ostatni dzwonek, kolejna porażka spowoduje znaczącą stratę do liderów przez co trzeba będzie skupić się na walce o utrzymanie.

5' Pierwsze minuty meczu nie powalają na kolana, obie drużyny grają bardzo zachowawczo.
7' Szybka wymiana podań w szeregach InsERT, niestety Bartek Koczuk zbyt długo holował piłkę i dobrze zapowiadająca się akcja ofensywna spaliła na panewce.
8' Grożnie pod bramką InsERT, nieporozumienie w szeregach brzemieniemiasta, całą akcje zażegnał obrońca Piotr Koczuk.
9'  (0:1) - Dośrodkowanie z autu Wojciecha Stawarza, najwyżej do piłki wyskoczył Wojtek Zembaty, precyzyjne uderzenie z głowy, piłka odbiła się od poprzeczki i wpada do siatki rywali.
11' Ostropolski zagrywa do Kondratowicza, Adrian podbiega z piłką przed pole karne, mocny strzał po ziemi, piłka przeleciała nad poprzeczką.
14' Zmarnowana okazja InsERT, Bartek Koczuk strzela zza pola karnego, piłka przeleciała obok słupka.
16' Kolejna akcja InsERT, Zembaty zmarnował znakomite podanie od Pawła Gizy.
19' Brzmieniemiasta.pl nie ma pomysłu na grę, Ostropolski ma sporę pretensje do kolegów z drużyny, brakuje chęci do gry. Słuszne zachowanie Damiana.
23' Wojciech Zembaty wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z bramkarzem.
25' Spory pech Bartka Koczuka, piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wyszła poza pole gry.
28' Kolejny słupek uratował brzmieniemiasta.pl przed utratą bramki, tym razem pecha miał Adrian Mularczyk.
31' Paweł Giza wypuszcza w uliczkę Piotra Koczuka, zawodnik InsERT również nie wykorzystuje podania kolegi, piłka po jego strzale ląduje na poprzeczce.
32'  (0:2) - Paweł Giza wykorzystuje nieporozumienie w szeregach obronnych przeciwników i precyzyjnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
33'  (0:3) - Kolejny błąd w obronie zespołu brzmieniemiasta.pl Paweł Giza strzela zza pola karnego z głowy, piłka po rękach bramkarza wpada do siatki.
35' Szansa przed Adrianem Kondtatowiczem, piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wyszła poza pole gry.
36'  (0:4) - Indywidualna akcja Zembatego, Wojtek pobiegł na bramkę przeciwników od połowy boiska, postanowił sam wykorzystać znakominą okazje i z najbliższej odległości pokonał Słowickiego.
39'  (0:5) - InsERT przeprowadził błyskawiczną kontrę, podanie Stawarza na dalszy słupek, Bartek Koczuk trafia do pustej bramki.

InsERT zagrał bardzo dobre zawody w drugiej części spotkania, zasłużenie wygrali i zgarnęli kompet oczek. Brzmieniemiasta.pl nie miał dzisiejszego dnia pomysłu na grę, być może kolejne spotkanie z Asplex będzie przełomowe, InsERT podejmie w kolejnym meczu Feniks.