14.04 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
11 : 1
( 5 : 1 )
Skład: Bądel, Wiśniewski, Ćwik, Zimny, Piekarz, Miś, Lichocki, Fedyczkowski
Skład: Sapa, Fuławka, Gołos, Grabowski, Hauzer, Anioł, Kalinowski, Kaban, Słonina
13' Zbigniew Lichocki
6' Grzegorz Słonina
8' Grzegorz Słonina
8' Marcin Grabowski
11' Paweł Kalinowski
17' Grzegorz Słonina
21' Marcin Grabowski
24' Grzegorz Słonina
26' Krzysztof Kaban
33' Grzegorz Słonina
34' Grzegorz Słonina
40' Łukasz Hauzer
Zawodnik meczu: Grzegorz Słonina (Raz po raz nękał obronę rywala. Spotkanie zakończył z sześcioma bramkami na koncie czym potwierdził, że po raz kolejny jest jednym z głownych kandydatów do zdobycia korony króla strzelców)

W obu ekipach panują zupełnie odmienne nastroje. Szpilmacherzy z kompletem punktów znajdują się w czołówce i potwierdzają swoje aspiracje do zwycięstwa w WLB. Fryzjerzy natomiast w trzech dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyli zaledwie punkt i okupują dolne rejony tabeli. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest ekipa Pawła Kalinowskiego i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo trzeba będzie uznać za niespodziankę.

2' Mocne uderzenie Kabana z 12 netrów przelatuje minimalnie nad poprzeczką.
5' Dosrodkowanie Fedyczkowskiego, strzał głową Lichockiego jednak Anioł ze spokojem łapie piłkę.
6' (1:0) - Grzegorz Słonina wykorzystuje błąd rywali w obronie i płaskim strzałem z 9 metrów otwiera wynik spotkania.
8' (2:0) - Zespołowa akcja Szpilmacherów, która ze stoickim spokojem wykańcza Grzegorz Słonina.
8' (3:0) - Marcin Grabowski w sytuacji sam na sam mija bramkarza i umieszcza futbolówkę w pustej bramce.
11' (4:0) - Paweł Kalinowski precyzyjnym strzałem z linii pola karnego powiększa prowadzenie Szpilmacherów.
12' Anioł piąstkuje piłkę po mocnym strzale Lichockiego.
13' (4:1) - Dośrodkowanie Fedyczkowskiego z linii autowej po którym pięknym strzałem głową popisuje się Zbigniew Lichcocki.
15' Dwójkowa akcja Słoniny z Kabanem. Strzał tego drugiego broni Bądel a poprawka Krzyśka trafia w słupek!
17' (5:1) - Ponownie w rolach głównych wystąpili Kaban i Słonina. Tym razem z lepszym skutkiem gdyż w sytuacji sam na sam popularny "Kenny" pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce kompletując tym samym hattrick!
21' (6:1) - Prostopadłe zagranie Hauzera do wychodzącego na czystą pozycję Marcina Grabowskiego, który w sytuacji sam na sam mija Bądla i umieszcza futbolówkę w pustej bramce.
24' (7:1) - Grzegorz Słonina pewnym strzałem z 5 metrów zdobywa kolejną bramkę dla Szpilmacherów.
26' (8:1) - Piękne uderzenie Krzysztofa Kabana z 15 metrów po raz kolejny znajduje drogę do bramki strzeżonej przez Bądla.
30' Słonina zagrywa w tempo do Grabowskiego, a ten przegrywa pojedynek sam na sam z Bądlem.
33' (9:1) - Grzegorz Słonina płaskim strzałem z narożnika pola karnego ponownie wpisuje się na listę strzelców.
34' (10:1) - Koncert Szpilmacherów i Grzegorza Słoniny trwa nadal. Tym razem Grzesiek nieatakowany przez nikogo ruszył na bramkę od połowy boiska i nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Drugi hattrick na koncie Grześka w tym spotkaniu!
36' Bądel wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam ze Słoniną.
37' Ponownie górą bramkarz Fryzjerów. Tym razem broniąc mocne uderzenie Gołosa z kilku metrów.
40' (11:1) - Łukasz Hauzer wykorzystuje dobre dogranie Słoniny i mocnym strzałem z 7 metrów ustala wynik spotkania.

Drugi mecz w dniu dzisiejszym przyniósł nam kolejny pogrom. Tym razem prawdziwe strzelanie urządzili sobie zawodnicy Szpilmacherów, którzy wygrywając trzecie kolejne spotkanie potwierdzili swoje aspiracje do zwycięstwa w WLB. Fryzjerzy KS natomiast w czwartym swoim meczu doznali trzeciej porażki. W następnej kolejce "Szpilki" spotkają się z TLA, natomiast Fryzjerzy o swoje pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach powalczą z MW Trade.