13.04 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
1 : 11
( 0 : 2 )
Skład: Kalimow, Ibowicz, Gąsowski, Hubczak, Gawziński, Kwiecień, Garbarczyk, Tendaj, Aguilera, Wróbel, Paczkowski
Skład: Czajka, Kurzela, Nojek, Suszyńska, Otoliński, Staniulis, Ratajczak, Bilski, Trojak, Kubik, Gajer
14' Bartłomiej Tendaj
19' Rafał Garbarczyk
21' Bartłomiej Tendaj
24' Rafał Garbarczyk
25' Patryk Gawziński
26' Patryk Gawziński
28' Rafał Garbarczyk
30' Mateusz Paczkowski
31' Wojciech Hubczak
36' Mateusz Paczkowski
37' Mateusz Paczkowski
39' Dawid Gajer
Zawodnik meczu: Rafał Garbarczyk (Główny reżyser gry zespołu Asplex, kreował grę w środkowej strefie boiska, na wyróżnienie zasługuje również obrońca Tendaj,)

Faworytem tej konfrontacji był zdecydowanie zespół Asplex. W obecnych rozgrywkach doznał jednej porażki z faworyzowanym zespołem Szpilmacherów, podopieczni Pawła Gąsiąwskiego powalczą z Odrą w której nie wystąpi najjaśniejsza gwiazda zespołu bramkarz Rozpędowski.

4' Trwa oblężenie bramki Odry, niestety brakuje ostatniego podania.
6' Rafał Grabarczyk zagrywa w pole karne do Grzegorza Kwietnia, obrońca strzela na bramkę, piłka ląduje w bocznej siatce.
8' Wspaniała interwencja stojącego między słupkami Łukasza Czajki, z wielkim trudem chwycił futbolówkę po strzale Bartłomieja Tendaja.
11' Napór zespołu Asplex trwa, tym razem nonszalancja w polu karnym rywali sprawiła że Grabarczyk nie trafił do siatki rywali.
14  (0:1) - Można powiedzieć "w końcu" mur chiński upadł. Bartłomiej Tendaj strzela zza pola karnego, piłka wpada tuż przy słupku.
16' Jeden z nielicznych wypadów zespołu Odry pod pole karne przeciwnika, Michał Ratajczyk próbuje zaskoczyć bramkarza strzałem zza pola karnego, piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.
19'  (0:2) - Strzał z dystansu Rafała Grabarczyka, piłka wpadła tuż przy słupku.
21'  (0:3) - Kolejny strzał z dystansu, Bartłomiej Tendaj precyzyjnie uderzył, piłka wpadła między nogami bramkarza.
22' Groźny atak zespołu Odry Niemen, strzał zza linii pola karnego, Tomasz Trojak jest niepocieszony, piłka przeleciała dalego od bramki.
24'  (0:4) - Rzut wolny przed polem karnym, bardzo szybko rozegrany przez Gawzińskiego, Grabarczyk nie miał najmniejszych problemów z umiesczeniem piłki w siatce.
25'  (0:5) - Grzegorz Kwiecień zagrywa w tempo do Patryka Gawzińskiego, pomocnik Asplex wychodzi sam na sam i pewnym strzałem umieszcze piłkę w siatce.
26'  (0:6) - Podanie z głębi pola Kamila Gąsiewskiego, Gawziński wychodzi sam na sam, mija bramkarza i trafia do pustej bramki.
28'  (0:7) - Szybka kontra zespołu Asplex, Gawziński zagrywa do Grabarczyka, Rafał trafia tuż przy słupku.
30'  (0:8) - Na listę strzelców po raz pierwszy wpisuje się Mateusz Paczkowski, mocny strzał po ziemi, piłka wpada do siatki między nogami bramkarza, asystę przy tym trafieniu zalicza Kamil Gąsiewski.
31'  (0:9) - Mateusz Paczkowski zagrywa do Wojciecha Hubczaka, golkiper Odry po raz kolejny wyciąga piłkę z siatki. Wspaniała kontra.
35' Tendaj strzela z dystansu, piłka przeleciała nad poprzeczką.
36'  (0:10) - Gawziński zagrywa do Paczkowskiego, Mateusz trafia w krótki róg.
37'  (0:11) - Mateusz Paczkowski kompletuje hat-trika, z zimną krwią wykorzystuje podanie Gawzińskiego.
39'  (1:11) - Bramka honorowa, Dawid Gajer trafia po długim rogu.

Asplex w pierwszej odsłonie długo się męczył z rywalem, gry padła pierwsza bramka ciśnienie zeszło, druga odsłona była już koncertowa. Odra musi jeszcze trenować, progres w grze, wyniki przyjdą z czasem. W następnym spotkaniu Asplex zagra z Feniks, Odra podejmie innego faworyta Real Compensacion.