13.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
1 : 5
( 0 : 2 )
Skład: Rolirad, Koniewski, Niemczyk, Kubica, Jordan, Bednarski, Konieczny, Markiel, Witczak, Grabowski
Skład: Sztypa, Sypek, Lament, Kędzierski, Lichwa, Libura, Gramza, Sikora, Taborski
2' Remigiusz Markiel
9' Marek Konieczny
27' Dawid Niemczyk
31' Kacper Grabowski
39' Bartłomiej Witczak
14' Łukasz Sypek
32' Tomasz Taborski
Zawodnik meczu: Marek Konieczny ( Dobrze wyszkolony technicznie Marek pokazał kilka ciekawych zagrań i brał ciężar gry na swoje barki. Swój występ udokumentował jedną bramką.)

Feniks rozpoczął swoją przygodę z rozgrywkami od porażki, wysoko bo aż 6:0 przegrali z Realem, TLA w ostatnim spotkaniu dość sensacyjnie zremisowało z Fryzjerami tracąc bramkę w ostatniej sekundzie. Obie ekipy będą chciały za wszelką cene pokazać, że grać w piłkę potrafią a ostatnie złe wyniki są tylko wypadkiem przy pracy.

2'  (0:1) - Składna akcja TLA, wymiana podań w polu karnym Feniks, Dawid Niemczyk zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego, piłka odbiła się od słupka i spadła prosto pod nogi Remigiusza Markiela, napastnik nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
4' Kolejna wymiana podań w polu karnym Feniks, Markiel wycofuje piłkę przed pole karne, nadbiegający Sztmon Jordan strzela na bramkę, piłka przeleciała obok bramki.
6' Na strzał z dystansu zdecydował się Artur Kędzierski, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
9'  (0:2) - Indywidualna akcja Marka Koniecznego, rozgrywający TLA wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem w krótki róg trafia do siatki rywala.
11' Rzut wolny dla drużyny Feniks, Artur Kędzierski precyzyjnie uderzył lecz miał sporego pecha, piłka odbiła się od słupka i wyszła poza pole gry.
14'  -  Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę otrzymał Łukasz Sypek.
17' Mocny strzał z dystansu Remigiusza Markiela, piłka trafiła w słupek.
19' Wielki kocioł pod bramką Feniks, Markiel strzela na bramkę lecz jego interwencje wyczuł stojący miedzy słupkami Sztypa, piłka została tak niefortunnie wybita, że trafiła prosto pod nogi Koniecznego, Marek oddał strzał na pustą bramkę, w ostatniech chwili piłkę z linii bramkowej wybił powracający Grzegorz Lament.
22' Feniks wyszedł wysokim presingiem na rywala, próba dominacji nad rywalem mogła zakończyć się tragicznie, Markiel przejął futbolówkę i oddał mocny strzał na bramkę, golkiper wybijając piłkę na rzut rożny uchronił swój zespół przed utratą bramki.
23' Groźny strzał z dystansu Artura Kędzierskiego, bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem poza pole gry.
26'  (0:3) - Dawid Niemczyk wykorzystuje podanie z głębi pola od Marka Koniecznego i pewny strzałem po ziemi umieszcza piłkę w siatce.
28' Kontra TLA, Konieczny wykłada piłkę jak na tacy koledze z zespołu, z prezentu nie skorzystał Dawid Niemczyk, zabrakło centymetrów aby umieścić piłke w siatce.
31'  (0:4) - TLA podwyższa wynik spotkania, trójkowa akcja, Markiel - Konieczny - Grabowski zakończyła się strzałem do pustej bramki tego ostatniego.
32'  (1:4) - Strata w środkowej strefie boiska Koniewskiego, z prezentu skorzystał Tomasz Taborski.
34' Ta okazja długo będzie sniła się Taborskiemu, stojąc metr przed pustą bramką otrzymał podanie od kolegi z zespołu i ...nie trafił do bramki. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
37' Konieczny rozgrywa dziś doskonałe zawodny, szkoda tylko, że koledzy z zespołu nie potrafią wykorzystać jego świetnych zagrań, tym razem fatalnie spudłował Dawid Niemczyk.
39'  (1:5) - Bartłomiej Witczak trafia do pustej bramki po zagraniu Marka Koniecznego.

TLA zasłużenie zgarnęło kompet oczek, trzy punkty pozwalają ekipie Remigiusza Markiela wskoczyć na podium WLB gr. B. W następnym meczu TLA zagra z niepokonana ekipą Szpilmacherów. Feniks o swoje pierwsze punkty powalczy z Asplex.