09.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Ściegienko, Olej, Zimny, Piekarz, Miś, Dobrzyński, Lichocki, Fedyczkowski
Skład: Koniewski, Niemczyk, Kubica, Jordan, Bednarski, Konieczny, Witczak, Grabowski, Jarząb
15' Zbigniew Lichocki
31' Jarosław Fedyczkowski
40' Piotr Ściegienko
23' Marek Konieczny
27' Bartłomiej Witczak
Zawodnik meczu: Piotr Ściegienko (Najpierw znakomitymi interwencjami ratował zespół przed utratą bramek a w ostatniej akcji spotkania zdobył bramkę strzałem głową czym zapewnił swojej drużynie cenny punkt z wyżej notowanym rywalem)

Dla obydwu zespołów będzie to już trzecie spotkanie w obecnych rozgrywkach. Jak dotąd lepiej spisują się zawodnicy TLA. Odnieśli oni bowiem jedno zwycięstwo i raz musieli uznać wyższość rywala. Fryzjerzy natomiast doznali dwóch wysokich porażek i z zerowym dorobkiem punktowym zamykają tabęlę grupy B. Faworytem tego meczu wydają się być gracze Remigiusza Markiela jednak rywal z pewnościa tanio skóry nie sprzeda i zrobi wszystko by zdobyć pierwsze punkty w sezonie.

1' Drużyna TLA wystąpi w tym spotkaniu bez nominalnego bramkarza. Miejsce pomiędzy słupkami zajmuje Tomasz Bednarski.
2-7' Gra toczy się głównie w środku pola. Żadna z druzyn nie potrafi stworzyć jak dotąd groźnej sytuacji podbramkowej.
9' Fedyczkowski decyduje się na strzał z 10 metrów. Piłka odbija się od nogi rywala i w niewielkiej odległości od słupka wychodzi na rzut rożny.
10'  Na boisko dociera jednak Tomasz Jarząb i zastępuje w bramce Bednarskiego.
11' Dobrzyński oddaje mocny strzał z 12 metrów po którym Jarząb na raty łapie piłkę.
13' Dośrodkowanie Fedyczkowskiego, strzał głową Lichockiego i pewna obrona w wykonaniu Jarząba.
14' Dobra interwencja Ściegienki po strzale Koniecznego z narożnika pola karnego.
15' (0:1) - Zbigniew Lichocki pięknym strzałem z bocznych sektorów pola karnego otwiera wynik spotkania.
18' Konieczny zagrywa do wbiegającego w pole karne Kubicy, po strzale którego piłka o centymetry mija bramkę.
22' Gracze TLA wychodzą w sytuacji 2 na 1. Konieczny podaje do Niemczyka, ten uderza z 7 metrów jednak dobrze interweniuje Ściegienko.
23' (1:1) - Marek Konieczny w sytuacji sam na sam lobuje wychodzącego z bramki Ściegienkę doprowadzając tym samym do remisu.
25' Strzał Koniecznego z narożnika pola karnego i piękna interwencja Ściegenki.
27' (2:1) - Grabowski zagrywa do Bartłomieja Witczaka, ten mija rywala przed polem karnym i pięknym strzałem w same okienko wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
30' Niemczyk zagrywa na 5 metr do Koniecznego. Zawodnik TLA oddaje strzał z pierwszej piłki po którym fantastyczną interwencją popisuje sie Ściegienko wybijając futbolówkę na rzut rożny.
31' Jarosław Fedyczkowski zostaje ukarany żółtą kartką za utrudnianie bramkarzowi wznowienia piłki do gry
35' Zaskakujący strzał Fedyczkowskiego z 15 metrów, po którym do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.
37' Gracze TLA wychodzą z szybka kontrą. Konieczny zagrywa na 5 metr do niepilnowanego Grabowskiego, ten uderza na bramkę jednak po raz kolejny kapitalnie interweniuje Ściegienko.
40' (2:2) - Piotr Ściegienko zostaje bohaterem meczu! Bramkarz Fryzjerów popędził w pole karne rywala by wspomóc kolegów w ostatniej akcji spotkania i po dośrodkowaniu Dobrzyńskiego z rzutu rożnego strzałem głową zdobył bramkę, która zapewniła jego ekipie jeden punkt!

Wiele podbramkowych sytuacji, zdobywane bramki, bramkarskie parady i emocje do samego końca z pięknym finałem w ostatniej akcji spotkania! To wszystko zafundowali nam dzis gracze obydwu zespołów. Z przebiegu meczu remis jest wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym jednak trzeba uznać go za małą niespodziankę gdyż bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dawali ekipie TLA. Na tym jednak polega piękno piłki nożnej, że nie zawsze faworyci zwyciężają! W następnej kolejce Fryzjerzy spotkają się ze Szpilmacherami a TLA o punkty powalczy z Feniksem.