07.04 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adam Rynkowski
2 : 3
( 2 : 1 )
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Gabrychowski, Kondratowicz, Czerwiński, Nawłoka, Prusko
Skład: Koniewski, Niemczyk, Kubica, Smoczyński, Dziedzic, Bednarski, Markiel, Ostaszkiewicz, Jarząb
14' Adrian Kondratowicz
23' Adrian Kondratowicz
38' Adrian Kondratowicz
10' Remigiusz Markiel
15' Remigiusz Markiel
Zawodnik meczu: Adrian Kondratowicz (Siał najwiekszy postrach w szeregach obronnych rywali a swój świetny występ udokumentował zdobyciem hat-tricka, który zapewnił jego drużynie pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.)

Dla obydwu zespołów będzie to juz drugie spotkanie w WLB. W swoich premierowych meczach TLA rozbiło Odrę-Niemen, brzmieniemiasta.pl natomiast pomimo dobrego wystepu nie zdołało wywalczyć punktów w starciu ze Szpilmacherami. Czy Remigiusz Markiel i spółka potwierdzą swoja dobrą formę i ponownie zgranią trzy punkty? Czy może ekipa braci Skrzypeckich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Odpowiedź na te pytania poznamy juz niedługo!

3' Po dośrodkowaniu Czerwińskiego w pole karne, błąd popełnia bramkarz TLA, który wypuszcza futbolówkę z rąk. Ta trafia na 2 metr do niepilnowanego Kondratowicza jednak napastnik brzmieniemiasta.pl nieczysto trafia w piłkę, którą łapie Jarząb naprawiając tym samym swój bład sprzed chwili.
6' Mocny strzał Kondratowicza z 12 metrów po którym Jarząb wybija piłkę na rzut rożny.
10' (1:0) - Remigiusz Markiel precyzyjnym strzałem z linii pola karnego otwiera wynik spotkania.
12' Kondratowicz będąc w polu karnym oddaje strzał, który w ocenie graczy brzmieniemiasta.pl trafia w rękę jednego z rywali. Zawodnicy w białych strojach protestują, domagając się odgwizdania rzutu karnego jednak gwizdek sędziego Rynkowskiego milczy.
14' (1:1) - Adrian Kondratowicz w sytuacji sam na sam pewnym strzałem doprowadza do wyrównania.
15' Ponownie Kondratowicz staje oko w oko z Jarząbem jednak tym razem zwycięsko z tego pojedynku wychodzi bramkarz TLA.
15' (2:1) - Na strzał z dystansu decyduje się Remigiusz Markiel. Po uderzeniu napastnika TLA piłka trafia w nogę rywala, zmienia kierunek lotu i wpada do bramki obok zaskoczonego Nawłoki.
23' (2:2) - Indywidualna akcja Adriana Kondratowicza, który po minięciu dwóch rywali wpadł w pole karne i płaskim strzałem po długim rogu zdobył bramke wyrównującą.
26' Jarząb wybija piłkę na rzut rożny po strzale Roberta Skrzypeckiego z dystansu.
28' Dośrodkowanie Szpyry z rzutu rożnego wprost na głowę Kolędy, ten jednak będąc na czwartym metrze uderza nad poprzeczką.
30' Rzut wolny dla TLA tuz przed polem karnym. Na jego wykonanie decyduje się Markiel jednak trafia wprost w mur.
32' Dośrodkowanie Skrzypeckiego z rzutu rożnego, ładny strzał głową Kondratowicza i jeszcze lepsza obrona Jarząba.
35' Ponownie znakomicie interweniuje Jarząb, tym razem odbijając piłke po strzale Kolędy z 5 metrów.
38' (2:3) - Adrian Kondratowicz pieknym "szczupakiem" wyprowadza brzmieniemiasta.pl na prowadzenie. Asystę przy tym trafieniu zalicza Gabrychowski.

Kolejne w dniu dzisiejszym spotkanie, w którym mieliśmy wiele emocji i podbramkowych sytuacji. W "snajperskim" pojedynku Kondratowicz-Markiel lepszy okazał sie ten pierwszy i to dzieki jego trafieniom ekipa brzmieniemiasta.pl odnosi pierwsze zwycięstwo w sezonie. W nastepnej kolejce drużyna Roberta Skrzypeckiego spotka się z InsERT Teamem, TLA natomiast podejmie Fryzjerów.

Adrian Kondratowicz (brzmieniemiasta.pl)