02.04 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
3 : 0
( 2 : 0 )
Skład: Słowicki, Kolęda, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Gabrychowski, Kondratowicz, Czerwiński, Nawłoka, Prusko
Skład: Gołos, Sapa, Sokołowski, Gołos, Anioł, Kalinowski, Przybyszek, Słonina
14' Kamil Sokołowski
15' Grzegorz Słonina
38' Grzegorz Słonina
Zawodnik meczu: Adrian Nawłoka (Gdyby nie jego świetna postawa w bramce porażka brzmieniemiasta.pl byłaby dużo wyższa. Wybronił kilkanaście groźnych strzałów i pare razy wyszedł zwycięsko z pojedynków sam na sam )

Jeden z głównych faworytów do zwycięstwa w WLB czyli Szpilmacherzy w swoim pierwszym meczu w obecnych rozgrywkach podejmie brzmieniemiasta.pl. Ekipa Marka Szpyry na inaugurację przegrała z Real Compensacion pozostawiając jednak po sobie dobre wrażenie. Czy doświadczona na Wrocbalowych boiskach drużyna urwie punkty faworytom?

6' Pierwszy groźny strzał w meczu oddaje Grzegorz Słonina, jednak jego uderzenie z narożnika pola karnego nogą odbija Nawłoka.
8' Ponownie na bramkę Nawłoki uderza Słonina i ponownie górą bramkarz rywali.
9' Minimalnie niecelne uderzenie Radosława Gołosa z 12 metrów.
12' Dwie świetne interwencje Adriana Nawłoki. Pierwsza po strzale Przybyszka, druga po dobitce Kalinowskiego.
14' (1:0) - Kalinowski zagrywa na 9 metr do Kamila Sokołowskiego, ten mocno uderza a piłka po odbiciu sie od słupka wpada do bramki.
15' (2:0) - Chwilę po rozpoczęciu gry od środka przez brzmieniemiasta.pl Grzegorz Słonina przejmuje piłkę i mocnym strzałem z 15 metrów zdobywa drugą bramkę dla Szpilmacherów.
18' Dobre zagranie do Mateusza Skrzypeckiego, ten jednak będąc nieatakowanym na 11 metrze uderza wysoko nad bramką.
19' Strzał Kalinowskiego z linii pola karnego, po którym znakomitą interwencją popisuje się Nawłoka po raz kolejny ratując swój zespół przed utratą bramki.
22' Sokołowski fauluje w polu karnym szarżującego Kondratowicza. Sędzia nie ma wątpliwości i dyktuje rzut karny. Do "jedenastki" podchodzi Robert Skrzypecki jednak jego strzał trafia w słupek.
23' Kondratowicz w sytuacji sam na sam z Aniołem próbuje mijać bramkarza Szpilmacherów, ten jednak świetnie interweniuje i wybija piłkę spod nóg napastnika brzmieniemiasta.pl
24' Słonina znakomicie zagrywa do wbiegającego w pole karne Gołosa. Strzał zawodnika Szpilmacherów i jeszcze lepsza obrona Nawłoki.
25' Ponownie w znakomitej sytuacji znajduje się Gołos i ponownie znakomicie interweniuje Nawłoka broniąc strzał zawodnika Szpilmacherów z 3 metrów.
26' Który to już raz Nawłoka ratuje swój zespół ??? Tym razem bramkarz brzmieniemiasta.pl wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam z Kalinowskim.
29' Szpilmacherzy wychodzą z akcją 3 na 2. Słonina zagrywa do Sokołowskiego, ten uderza z 7 metrów i jak to miało miejsce w kilku poprzednich sytacjach ponownie świetnie broni Nawłoka.
32' Pojedynek Szpilmacherzy vs Adrian Nawłoka trwa nadal. Uderzenie Kalinowskiego z 12 metrów i znakomita interwencja bramkarza brzmieniemiasta.pl
33' Kondratowicz ruszył z akcją z własnej połowy. Po minięciu trzech rywali oddał płaski strzał po którym Anioł odbił piłkę, ta trafiła w słupek i wyszła na rzut rożny.
35' Kalinowski dośrodkowuje na 5 metr do niepilnowanego Słoniny ten uderza głową jednak bardzo niecelnie.
38' (3:0) - Grzegorz Słonina wreszcie znalazł sposób na pokonanie Nawłoki i z 5 metrów mocnym stzrałem posyła piłkę do bramki.

Szpilmacherzy wykorzystali swoją przewagę i odnieśli pierwsze zwycięstwo w obecnej edycji. Wynik mógł byc duzo wyższy jednak znakomicie w bramce rywali spisywał się Adrian Nawłoka. Goalkeeper brzmieniemiasta.pl dwoił się i troił w bramce jednak jego świetna postawa nie pomogła  w zdobyciu punktów gdyż koledzy z ataku byli mało skuteczni. W nastepnej kolejce Szpilmacherzy spotkają się z Asplexem natomiast brzmieniemiasta.pl swoich pierwszych punktów będzie szukało w starciu z TLA.