02.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
4 : 1
( 2 : 1 )
Skład: Bądel, Ćwik, Zimny, Piekarz, Miś, Dobrzyński, Lichocki, Fedyczkowski
Skład: Chmurzyński, Koczuk, Stawarz, Mularczyk, Nowak, Tarnowicz, Koczuk, Gajewski, Zembaty, Szczurek
4' Jarosław Fedyczkowski
14' Bartłomiej Koczuk
19' Wojciech Zembaty
21' Bartłomiej Koczuk
35' Konrad Nowak
39' Wojciech Zembaty
Zawodnik meczu: Bartłomiej Koczuk (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, Brał udział w większości akcji swojej drużyny, a spotkanie zakończył z jedną bramką i asystą na koncie.)

Dla obydwu zespołów będzie to już drugie spotkanie w obecnej edycji WLB. Obie ekipy na inaugurację poniosły porazki w związku z tym teraz z pewnością będą chciały zrehabilitować się za tamte spotkania. Komu się to uda? Przekonamy się już niedługo...

2' Pierwszy strzał w meczu oddaje Fedyczkowski jednak jest on zbyt lekki i Chmurzyński pewnie łapie piłkę.
4' (0:1) - Piekarz zagrywa w tempo do Jarosława Fedyczkowskiego a ten w sytuacji sam na sam pewnym strzałem wyprowadza Fryzjerów na prowadzenie.
7' Zagranie Piotra Koczuka w pole karne do niepilnowanego Zembatego, ten uderza bez przyjęcia jednak znakomicie interweniuje Bądel.
9' Bramkarz Fryzjerów ponownie ratuje swój zespół przed utratą bramki tym razem wybijając piłlkę na rzut rożny po strzale Szczurka.
14' (1:1) - Nowak zagrywa prostopadle do Bartłomieja Koczuka, Bądel odważnie wychodzi z bramki jednak nie trafia w piłkę a zawodnikowi InsERT Team nie pozostaje nic innego jak umieścić futbolówkę w pustej bramce.
19' (2:1) - Wojciech Zembaty odbiera piłkę Arturowi Ćwikowi przed polem karnym i płaskim strzałem z 10 metrów pokonuje bramkarza rywali.
20' Rzut wolny dla Fryzjerów z odległości 12 metrów. Do piłki podchodzi Fedyczkowski jednak fatalnie rozgrywa ten stały fragment gry.
21' Bartłomiej Koczuk zostaje ukarany żółtą kartką za zagranie ręką
23' Mocny strzał Fedyczkowskiego po którym Chmurzyński wybija piłkę na rzut rożny.
25' Ponownie dobrze interweniuje Chmurzyński tym razem po strzale Dobrzyńskiego z 7 metrów.
26' Nowak w sytuacji sam na sam za mocno wypuszcza sobie piłkę i ta pada łupem wychodzącego z bramki Bądla.
28' Fedyczkowski zagrywa na 5 metr do Misia a ten będąc nieatakowanym przez nikogo fatalnie pudłuje.
29' Dośrodkowanie Lichockiego, strzał głową Misia jednak ponownie niecelny.
33' Piotr Koczuk wpada w pole karne i zostaje sfaulowany. Sędzia nie ma wątpliwości i wskazuje na "wapno". Do piłki podchodzi Konrad Nowak jednak jego strzał broni Bądel.
35' (3:1) - Konrad Nowak rehabilituje się za sytację sprzed dwóch minut wykorzystując dobre podanie Bartka Koczuka.
38' Bądel wybija piłkę na rzut rozny po mocnym strzale Gajewskiego z 12 metrów.
39' (4:1) - Wojciech Zembaty pewnym strzałem ustala wynik spotkania.

InsERT Team odnosi pierwsze zwycięstwo w obecnej edycji, dla Fryzjerów natomiat jest to juz druga porażka. W następnej kolejce ekipa braci Koczuków o kolejne punkty powalczy z brzmieniemiasta.pl a Fryzjerzy KS swoich pierwszych punktów w sezonie będą szukac w starciu z TLA.