01.04 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
6 : 1
( 2 : 0 )
Skład: Rozpędowski, Czajka, Kurzela, Nojek, Suszyńska, Otoliński, Ratajczak, Staroń, Najgrodzki
Skład: Rolirad, Koniewski, Niemczyk, Smoczyński, Dziedzic, Konieczny, Markiel, Witczak, Grabowski
31' Michał Ratajczak
6' Marek Konieczny
17' Krzysztof Koniewski
22' Krzysztof Koniewski
23' Remigiusz Markiel
28' Remigiusz Markiel
31' Bartłomiej Witczak
Zawodnik meczu: Krzysztof Koniewski (Pewny w obronie a do tego bardzo skuteczny w ataku. Dwa razy po jego strzałach piłka znajdowała drogę do bramki)

Obie ekipy nienajgorzej przepracowały okres zimowy. "Błękitni" grali pod balonem Olimpijskim, "Biali" na parkiecie hali Redeco. Teraz przenoszą sie na otwarte boiska z nadziejami na dobry sezon. Wyżej stoją akcje TLA, o sile których decyduje bramkostrzelny Remigiusz Markiel. Tak więc, żeby postarać sie urwać punkty rywalom - Stowarzyszenie, a mianowicie Dominik Rozpędowski musi powstrzymać tego snajpera. Czy będzie w stanie tego dokonać? Odpowiedź na to pytanie poznamy juz niedługo...

3' Dawid Niemczyk otrzymuje podanie na 7 metr, uderza bez przyjęcia a piłka po jego strzale trafia w słupek!
6' (1:0) - Marek Konieczny płaskim strzałem z pola karnego otwiera wynik spotkania.
9' Ponownie przed szansą na zdobycie bramki staje Konieczny lecz tym razem jego uderzenie broni Rozpędowski.
10' Zawodnicy Odry Niemen wychodzą z kontrą. Staroń mocno uderza z 10 metrów jednak w środek bramki i Rolirad odbija piłkę.
15' Szansa przed TLA na podwyższenie prowadzenia jednak w sytuacji 3 na 2 Koniewski fatalnie podaje marnując tym samym dobrą okazję na zdobycie bramki.
17' (2:0) - Krzysztof Koniewski ruszył z piłką od połowy. Będąc nieatakowanym przez nikogo oddał płaski strzał z 11 metrów a piłka zatrzepotała w siatce tuż przy prawym słupku bramki strzeżonej przez Rozpędowskiego.
18' Staroń decyduje się na strzał z 10 metrów jednak jest on mało precyzyjny i piłka w znacznej odległości mija bramkę.
21' Konieczny przegrywa pojedynek sam na sam z Rozpędowskim.
22' (3:0) - Rozpędowski broni strzał Markiela jednak wobec dobitki Krzysztofa Koniewskiego jest już bezradny.
23' (4:0) - TLA idzie za ciosem. Witczak wycofuje piłkę spod linii końcowej do będącego na 7 metrze Remigiusza Markiela a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę nie daje Rozpędowskiemu szans na skuteczną interwencję.
26' Po strzale Koniecznego z linii pola karnego piłka trafia w słupek!
28' (5:0) - Remigiusz Markiel precyzyjnym strzałem z dystansu powiększa prowadzenie TLA.
31' (5:1) - Rozpędowski dalekim wyrzutem uruchomił Nojka, ten zagrał w tempo do Michała Ratajczyka, który w sytuacji sam na sam pokonał Rolirada.
31' (6:1) - Natychmiastowa odpowiedź zawodników TLA. Składną akcję "Błękitnych" wykańcza Bartłomiej Witczak, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do pustej bramki.
33' Rozpędowski znakomicie broni mocne uderzenie Grabowskiego z 7 metrów.
35' Kurzela zagrywa do Ratajczyka a ten mając przed sobą tylko bramkarza rywali nie trafia w bramkę.
38' Witczak otrzymuje podanie w pole karne i będąc nieatakowanym przez nikogo z 5 metrów uderza nad bramką.

TLA odnosi pewne i przekonujące zwycięstwo, będąc w przekroju całego spotkania zespołem wyraźnie lepszym. Wynik mógł być duzo wyższy jednak kilka razy znakomicie w bramce Odry Niemen interweniował Rozpędowski chroniąc tym samym swój zespół przed pogromem. W nastepnej kolejce TLA podejmie brzmieniemiasta.pl natomiast Odra Niemen o punkty powalczy z M.W. Trade.