30.03 godz. 20:40, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
M.W. Trade
3 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Chmurzyński, Koczuk, Stawarz, Wypych, Nowak, Łysek, Koczuk, Urban
Skład: Woźniak, Makowczyński, Biegański, Bożek, Borowski, Jędrysiak, Biela, Ciupiński
16' Wojciech Urban
34' Wojciech Urban
3' Łukasz Bożek
22' Kamil Biegański
36' Tobiasz Borowski
Zawodnik meczu: Łukasz Bożek (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, Brał udział w większości akcji swojej drużyny a swój dobry występ udokumentował zdobyciem bramki.)

W ostatnim w dniu dzisiejszym meczu przy Skwierzyńskiej spotkają sie zespoły M.W.Trade oraz InsERT Team. Pierwsi zimę przepracowali pod balonem Olimpijskim i powinni byc dobrze przygotowani do rozgrywek wiosennych. InsERT Team natomiast to dawna ekipa z Sadidy, która zna te boisko jak własną kieszeń. Toteż może byc ich tajna broń w starciu z "Trejderami". Czy ją wykorzystają i zaskoczą team Łukasza Bożka? Już niedługo sie przekonamy.

2' Borowski uderza głową z kilku metrów jednak znkomicie broni Chmurzyński.
3' (1:0) - Po dośrodkowaniu w pole karne wynik spotkania pewnym strzałem głową otwiera Łukasz Bożek.
5' Minimalnie niecelne uderzenie Stawarza z 10 metrów.
7' Biela decyduje sie na strzał z naroznika pola karnego jednak piłka w znacznej odległości mija bramkę.
10' Biela faulowany na 12 metrze. Do wykonania rzutu wolnego podchodzi sam poszkodowany lecz piłka po jego strzale nie znajduje drogi do bramki.
13' Ciupiński zagrywa do Bożka, po strzale którego słupek ratuje InsERT Team przed utratą drugiej bramki.
16' (1:1) - Rzut wolny dla InsERT Team z boku pola karnego. Do piłki podchodzi Wojciech Urban i pięknym strzałem po długim rogu doprowadza do wyrównania.
21' Jędrysiak broni mocny strzał Stawarza z ostrego kąta.
22' (2:1)  - Kamil Biegański wyłuskał piłkę rywalowi tuż przed polem karnym i płaskim strzałem wyprowadził M.W. Trade na prowadzenie.
26' Jędrysiak wybija piłke na rzut rozny po mocnym strzale Urbana z rzutu wolnego.
29' Ciupiński wycofuje piłkę przed pole karne do nadbiegającego Woźniaka, ten uderza bez zastanowienia jednak w środek bramki i Chmurzyński paruje futbolówke na rzut rożny.
34' (2:2) - Wojciech Urban po raz drugi w tym spotkaniu wpisuje sie na listę strzelców i na tablicy wyników ponownie mamy remis.
36' (3:2) - Rzut wolny dla M.W. Trade. Ciupiński zagrywa na 4 metr do niepilnowanego Tobiasza Borowskiego, a ten płaskim strzałem zdobywa bramkę.

Bardzo wyrównane spotkanie w którym każdy wynik był możliwy. Ostatecznie minimalne zwycięstwo odnosi ekipa Kamila Biegańskiego. W nastepnej kolejce M.W. Trade spotka się ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen natomiast InsERT Team swoich pierwszych punktów w sezonie będzie szukał w starciu z Fryzjerami.