30.03 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
0 : 4
( 0 : 2 )
Skład: Kalimow, Ibowicz, Gąsowski, Hubczak, Gawziński, Kwiecień, Garbarczyk, Sokalski, Tendaj, Aguilera, Paczkowski
Skład: Ściegienko, Głembocki, Wiśniewski, Ćwik, Zimny, Lichocki, Fedyczkowski
13' Piotr Ściegienko (Gol samobójczy)
19' Rafał Garbarczyk
22' Kamil Gąsowski
33' Patryk Gawziński
Zawodnik meczu: Bartłomiej Tendaj (Kapitan Asplexu pewnie kierował defensywą swojego zespołu. Cżesto również gościł w polu karnym rywali zaliczając asystę przy drugiej bramce)

Zmagania we Wrocbalowej Lidze Biznesu rozpocznie spotkanie pomiędzy zespołami Fryzjerzy KS oraz Asplex. Ekipa Asplexu przez wiele lat wystepowała na Wrocbalowych arenach. Fryzjerzy KS natomiast przez dwa sezony walczyli w rozgrywkach Wrocbal Olimpiski FC, ale ich nie zwojowali, kończąc poprzedni sezon z zerowym dorobkiem punktowym, Jednakże zdarzały się w naszej lidze ekipy, które w hali radziły sobie beznadziejnie, a odżywały dopiero na otwartym boisku. Zobaczymy więc jak spiszą się podopieczni Tomasza Książka i czy uda im się dziś powstrzymać doświadczony Asplex.

2' Pierwszy strzał w meczu oddaje Rafał Garbarczyk jednak jest to uderzenie niecelne.
4' Sokalski próbuje zaskoczyć Ściegienkę strzałem z ostrego kąta jednak bramkarz Fryzjerów odbija futbolówkę nogą.
7' Mocne uderzenie Tendaja z 10 metrów jednak w środek bramki i Ściegienko pewnie łapie piłkę.
10' Szybka kontra Fryzjerów. Fedyczkowski dośrodkowuje z lewej strony wprost na głowę Głembockiego, po strzale którego kapitalną interwencją popisuje się Kalimow wybijając piłkę na rzut rożny.
13' (0:1) - Wojciech Hubczak płasko uderza z 7 metrów, piłka odbija się od słupka, trafia w Piotra Ściegienkę i wpada do bramki. Samobójcze trafienie bramkarza Fryzjerów.
15' Głembocki dośrodkowuje z linii autowej na długi słupek a zamykający akcję Fedyczkowski fatalnie pudłuje z trzech metrów! Znakomita okazja na wyrównanie zostaje zmarnowana!
16' Kolejna świetna okazja dla Fryzjerów i po raz kolejny nie ma bramki. Do odbitej przez Kalimowa piłki dopada Wiśniewski jednak jego strzał z 5 metrów przelatuje nad poprzeczką.
19' (0:2) - Fatalny błąd Ściegienki kończy się utratą kolejnej bramki. Bramkarz Fryzjerów wybił piłkę wprost pod nogi Tendaja, ten odegrał ją do Rafała Garbarczyka, który nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w pustej bramce.
22' (0:3) - Kamil Gąsowski pięknym strzałem po długim rogu z narożnika pola karnego podwyższa prowadzenie Asplexu.
25' Potężne uderzenie Tendaja z 10 metrów, po którym bramkarz Fryzjerów wybija piłkę na rzut rożny.
26' Kąśliwy strzał Lichockiego z dalszej odległości jednak czujny w bramce Kalimow nie daje się zaskoczyć i paruje futbolówkę na rzut rożny.
29' Indywidualna akcja Garbarczyka zakończona strzałem z ostrego kąta i interwencją Ściegienki.
33' (0:4) - Kolejna bramka dla Asplexu. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Patryk Gawziński.
34' Gawziński staje przed kolejną szansą na zdobycie bramki. Zawodnik Asplexu zobaczył wysuniętego z bramki Ściegienkę i próbował go przelobować jednak piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.
36' Kalimow pewnie broni strzał Lichockiego z linii pola karnego.
37' Ponownie na bramkę Kalimowa uderza Zbigniew Lichcocki jednak tym razem przeszkodą do zdobycia bramki okazuje się być poprzeczka.
40' Ostatnia w tym spotkaniu szansa na zdobycie bramki przez Fryzjerów jednak Lichcocki przegrywa pojedynek sam na sam z Kalimowem.

Asplex odnosi jak najbardziej zasłużone zwycięstwo będąc w przekroju całego spotkania zespołem wyraźnie lepszym. Ekipa Fryzjerów miała swoje szanse na zdobycie bramek jednak była nieskuteczna lub na przeszkodzie stawał im dobrze dysponowany bramkarz rywali. W następnej kolejce Asplex spotka się ze Szpilmacherami a Fryzjerzy KS piewrwszych punktów szukać będą w starciu z InsERT Team.