05.05 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 9
( 0 : 4 )
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Nowak, Skowroński, Więcek, Rot, Gródecki
Skład: Wielgus, Toczek, Chabier, Osowski, Uchański, Gudra, Gudra, Jańczak, Kicman, Maziarz
4' Kamil Rot (Rzut karny)
11' Łukasz Nowak
15' Łukasz Nowak
18' Kamil Rot
30' Łukasz Nowak
32' Łukasz Nowak
35' Rafał Więcek
36' Łukasz Nowak
40' Tomasz Falisz
25' Mateusz Gudra
29' Mateusz Gudra
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Łukasz błysnął formą strzelecką, zdobył pięć bramek. Najgroźniejszy zawodnik na boisku, na wyróżnienie zasługuje również Tomasz Falisz i Kamil Rot.)

Ybah Tigers w obecnych rozgrywkach jest niepokonany. Zespół ma chrapkę na kolejne trzy oczka, rywal jest w zasięgu. Armia Zbawienia jeżeli nie chce uniknąć degradacji musi zacząć punktować z rywalami z wyższej pułki.

4'  (0:1) - Rzut karny dla Tygrysów, golkiper w bezmyślny sposób fauluje w polu karnym Rafała Więcka, pierwszą bramkę w meczu zdobywa pewnym strzałam tuż obok słupka Kamil Rot
5' Błąd bramkarza przy wprowadzeniu piłki do gry, z prezentu nie potrafił skorzystać Łukasz Nowak, posłał piłkę obok bramki.
7' Nieporozumienie w szeregach obronnych Armii Zbawienia, z pomocą przyszedł golkiper AZ, wyszedł obronną ręką z pojedynku sam na sam z Nowakiem.
11'  (0:2) - Pustelnik zagrywa przed pole karne do Nowaka, Łukasz precyzyjnie przymierzył i umieścił piłkę w siatce.
13' Groźny strzał z dystansu Falisza, Wielgus paruje piłkę w boczny sektor boiska.
15'  (0:3) - Łukasz Nowak wykorzystuje dobre podanie Falisza i umieszcza piłkę obok rozpaczliwe rzucającego się golkipera AZ.
17' Bardzo blisko zdobycia bramki był Szmon Kicman, uderzył mocno zza pola karnego, piłka poszybowała obok bramki.
18'  (0:4) - Zamieszenie pod bramką AZ, Nowak zagrywa do Rota, Kamil na raty posłał futbolówkę do siatki.
19' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Kicman uderza z głowy, piłka przeleciała nad poprzeczką.
22' Mocny strzał z dystansu Krzysztofa Jańczaka, golkiper z problemami chwyta futbolówkę.
25'  (1:4) -  Maciek Gudra strzela z dystansu, tor lotu piłki zmienił jego syn Mateusz, futbolówka zaskoczyła bramkarza i wpada do siatki.
26' Kontra Tygrysów, Rafał Więcek zdecydował się strzał z dystansu, bramkarz skutecznie powstrzymał atak rywali.
27' Obrońca Ybah Falisz wyręczył swojego bramarza, w ostatniej wybił piłkę zzmierzającą do bramki. Niepocieszony jest Maziarz, już widział piłkę w bramce.
29'  (2:4) -  Kicman zagrywa w pole karne do Gudry, Mateusz precyzyjnym strzałem tuż przy słupku zmniejszył dystans do rywala.
30'  (2:5) -  Błyskawiczna odpowiedź Tygrysów, Nowak wykorzystuje podanie Falisza i z ostrego kąta podwyższa prowadzenie.
32'  (2:6) -  Błyskawiczna kontra, Łukasz Nowak trafia do siatki rywala po podaniu Falisza.
35'  (2:7) -  Kamil Rot do spółki z  Rafałem Więckiem wykorzystują błąd bramkarza i podwyższają wynik spotkania.
36'  (2:8) -  Armia Zbawienia ma już chyba dość, trójkowa akcja Rot- Więcek - Nowak zakończyła się celnym trafieniem tego drugiego.
38' Jedna z nielicznych akcji AZ w końcówce spotkania, Jańczak strzela zza pola karnego bardzo niecelnie.
40'  (2:9) -  Falisz wykorzystuje podanie Nowaka i ustala wynik spotkania.

Ybah zdemolował kolejnego rywala, trzy oczka pozwoliły ekipe Kamila Rota zasiąść na fotelu lidera. Teraz trzeba potwierdzić, że dobra dyspozycja nie jest dziełem przypadku. W następnym spotkaniu czeka ich ciężki mecz Visionica Team. AZ powalczy o punkty z Bulik Trans.

Łukasz Nowak (Ybah Tigers)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: miedziak@wrocbal.pl
 - Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.