04.05 godz. 19:50, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
( 4 : 2 )
Skład: Winter, Skibiński, Jasiński, Respondek, Gisman, Buratowski, Mostowy, Toczek, Murak, Filipczyk, Wróblewski, Gackiewicz, Sośnica, Czarnecki, Kowalewicz
Skład: Malicha, Zioła, Wcisło, Krężel, Malicha, Topolnystkyy, Lewkowicz, Młynarski, Krupa, Trojanowski
5' Kamil Wróblewski
7' Łukasz Kowalewicz
8' Andrzej Lewkowicz
14' Gracjan Młynarski
15' Gracjan Młynarski
16' Grzegorz Malicha
27' Damian Malicha
29' Dawid Krężel
32' Oleksandr Topolnystkyy
34' Oleksandr Topolnystkyy
36' Grzegorz Malicha
40' Marcin Wcisło
Zawodnik meczu: Oleksandr Topolnystkyy (Bardzo aktywny przez całe spotkanie. Swój dobry występ ukoronował dwiema bramkami i kilkoma asystami. )

Dosyć niespodziewanie w strefie spadkowej znajduje się Warriors, które o wyjście z niej powalczy z sąsiadem w tabeli - Victorią Czerwoni. Mimo różnicy punktowej, wynoszącej tylko 2 oczka - faworytem tego meczu będą "Wojownicy", którzy po trzech porażkach z rzędu - będą chcieli w końcu się przełamać. A że na to samo liczą "Czerwoni", powoduje, że emocji zabraknąć tutaj nie powinno.

2' Kapitalne podanie Andrzeja Zioły do Topolnystkyyego, lecz ten nie zamyka akcji.
3' Przewaga gospodarzy, rywale mają problem z opuszczeniem własnego pola karnego.
4' Fatalne uderzenie Lewkowicza, które ląduje wysoko nad bramką Wintera.
5' (0-1) - Ależ futbol jest niesprawiedliwy! Gospodarze atakują, rywale przeprowadzają kontrę i Kamil Wróblewski po podaniu Gackiewicza otwiera wynik spotkania!
7' (0-2) - Co się tutaj dzieje?! "Czerwoni" po indywidualnej akcji Łukasza Kowalewicza powiększają prowadzenie! Zero do dwóch dla przyjezdnych!
8' (1-2) - Błyskawiczna odpowiedź "Wojowników"! Najpierw kapitalną obroną popisuje się Winter, który dwukrotnie broni strzał Topolnystkyyego, lecz wobec dobitki Andrzeja Lewkowicza pozostaje bezradny! Gospodarze łapią kontakt!
10' Strzał z woleja Czarneckiego minimalnie niecelny...
12' Po podaniu Andrzeja Zioły zbyt długo ze strzałem czekał Topolnystkyy i obrońca odebrał mu piłkę.
14' (2-2) - Koronkowa akcja Warriorsów! Topolnystkyy zagrywa w uliczkę do Gracjana Młynarskiego, a ten bez trudu doprowadza do wyrównania.
15' (3-2) - Strata w środku pola gracza Victorii, futbolówkę przejmuje Młynarski i strzałem w samo okienko wyprowadza "Wojowników" na prowadzenie!
16' (4-2) - Kapitalnie podanie wzdłuż linii bramkowej wykonuje Młynarski, a tam do bezpańskiej piłki dopada Grzegorz Malicha i strzałem "do pustaka" podwyższa prowadzenie swojej ekipy!
18' Kontra "Czerwonych" - Kowalewicz podaje do Filipczyka, a ten z metra strzela wprost w goalkeepera rywali...
21' Marta Toczek podaje do Łukasza Kowalewicza i rozpoczynamy drugą odsłonę.
24' Techniczne uderzenie Krężla i świetną interwencją popisuje się Mateusz Winter.
26' Podobnie jak w pierwszej połowie częściej przy piłce oglądamy graczy Andrzeja Zioły, lecz jak narazie bez efektów w postaci kolejnych bramek.
27' (5-2) - Wspaniała klepka "Wojowników"! Trójkowa akcja Zioła-Krężel-D.Malicha i ten trzeci zdobywa piątą bramkę dla gospodarzy.
29' (6-2) - Topolnystkyy świetnie zauważył w polu karnym Dawida Krężla, a ten uderza bez namysłu i mamy kolejną bramkę dla Warriorsów!
31' Niecelne uderzenie Lewkowicza i akcję wznowi bramkarz drużyny przyjezdnych.
32' (7-2) - Kolejne trafienie ekipy Andrzeja Zioły! Tym razem po podaniu Młynarskiego bramkę zdobywa Topolnystkyy.
34' (8-2) - Kolejna bramka Oleksandra Topolnystkyyego, który wykorzystuje podanie Lewkowicza.
35' Dystans do rywali próbował zmniejszyć Łukasz Kowalewicz, lecz jego strzał przeleciał wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Lecha Krupę.

36'
(9-2) - Topolnystky wrzuca futbolówkę w pole karne, a tą brzuchem do bramki wpycha Grzegorz Malicha.
38' Trochę zbyt egoistycznie zachował się Grzegorz Malicha i zamiast odegrać do lepiej ustawionego partnera, to sam kończył akcje, trafiając w bramkarza.
40'
(10-2) - Indywidualna akcja Marcina Wcisło i on też wpisuje się na listę strzelców, pokonując Tomasza Skibińskiego.

Pogromem zakończył się mecz sąsiadów z tabeli i dzięki tej victorii "Wojownicy" wydostali się ze strefy spadkowej. W natępnym meczu zespół Andrzeja Zioły "skrzyżuje rękawice" z ostatnim w tabeli ACN FC, zaś Victoria podejmie Cloud II.