28.04 godz. 19:00, Skwierzyńska, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Wielgus, Toczek, Chabier, Osowski, Gudra, Jańczak, Kicman, Maziarz, Barski
Skład: Skibiński, Jasiński, Respondek, Gisman, Buratowski, Skieresz, Mostowy, Toczek, Murak, Filipczyk, Wróblewski, Gackiewicz, Sośnica, Czarnecki, Kowalewicz
4' Michał Maziarz
34' Michał Maziarz
Zawodnik meczu: Tomasz Skibiński (Mimo utraty dwóch goli, bardzo dobre zawody rozegrał Tomasz, który raz po raz ratował kolegów z opresji. Na wyróżnienie zasługuje Michał Maziarz, który zdobył dwie bramki.)

Ze strefy spadkowej chce się wydostać Armia Zbawienia, która zagra z Victorią Czerwoni. Wyżej w tabeli stoją "Czerwoni", którzy jeżeli przegrają, zostaną prześcignięci przez drużynę Rafała Osowskiego. Zarówno goście jak i gospodarze wiedzą, że nie mogą tego meczu odpuścić, bo strata jakichkolwiek punktów pokrzyżuje ich plany pozostania w elicie.  Co może przyciągnąć kibiców na ten mecz? A może pierwszy w historii Wrocbalu pojedynek małżeński pomiędzy zawodniczką Victorii - Martą Toczek, a piłkarzem Armii - Maciejem Toczkiem? Zapowiada nam się ciekawe starcie.

1' Niestety nie będziemy oglądać małżeńskiego pojedynku, gdyż Maciej nie pojawił się w dniu dzisiejszym na Skwierzyńskiej.
3' Pierwsze minuty to wzajemnie badanie sił rywala.
4' (0-1) - Arkadiusz Barski zagrywa na wolne pole do Michała Maziarza, a ten technicznym strzałem otwiera wynik spotkania.
7' Niecelne uderzenie Arkadiusza Barskiego, futbolówka po jego strzale ląduje wysoko nad poprzeczką.
9' Mateusz Gudra przegrywa pojedynek "jedna na jednego" z Tomaszem Skibińskim.
12' Na indywidualną akcję zdecydował się Michał Maziarz, który po minięciu dwóch rywali zdecydował się na strzał, lecz trafił wprost w bramkarza rywali.
14' Lepiej prezentują się gracze Armi Zbawienia, Victoria nie potrafi przeprowadzić składnej akcji.
16' Po uderzeniu Łukasza Kowalewicza piłka trafia w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Emila Wielgusa.
17' Kamil Wróblewski strzela obok bramki AZu, zabrakło naprawdę niewiele...
19' Końcówka należy do gospodarzy, lecz świetnie w bramce spisuje się Emil Wielgus.
20' Kapitalna interwencja Skibińskiego, który na rzut rożny paruje uderzenie Jańczaka.
23' Kolejna dobra interwencja goalkeepera Victorii, tym razem wygrywa pojedynek z Osowski.
25' Kapitalnie uderzenie z dystansu Maziarza broni nogami Skibiński.
30' Ostatnie minuty to sporo niedokładności po obu stronach...
34' (0-2) -Za zagranie ręką w polu karnym Marcina Czarneckiego sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Michał Maziarz i pewnym strzałem zdobywa drugą bramkę dla swojej ekipy.
36' Bramki kontaktowej szukają gracze Czerwonych, ale uderzenie Czarneckiego okazuje się niecelne.
38' Nie mają dzisiaj ustawionych celowników gracze gospodarzy. Fatalnie uderza Kowalewicz, czym zaprzepaszcza szansę na zmniejszenie straty.
39' W bramkarza rywali uderza grający z numerem 19 - Marcin Czarnecki.

Za sprawą zwycięstwa z sąsiadem w ligowej tabeli gracze Rafała Osowskiego wydostali się ze strefy spadkowe i nadal liczą się w walce o utrzymanie. Czerwoni po porażce zanotowali spadek i zajmują lokatę zagrożoną degradacją. W następnej kolejce obie drużyny czekają trudne spotkania - AZ zmierzy się z liderującymi Tygrysami, Victoria zaś z walecznymi Wojownikami.